|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <3> <4> <5> <6> <7> || <7> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách ) Vtipy - Suchý fóryVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1588 ( 47 ) známka - 2,93 ( 6784 ) 28. 6. 2004 211 znaků Potká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!t.princess Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1016 ( 34 ) známka - 2,86 ( 3979 ) 12. 5. 2004 120 znaků Příde číňan v New Yorku do restaurace a říká : "koušiohedoaki Coca Cola" a prodavač na to : "dva litry čeho?"milda11 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 916 ( 16 ) známka - 3,03 ( 3667 ) 7. 5. 2004 93 znaků Víte co je maximální hluk ?Když buldozer skáče přes švihadlo na plechové střeše. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1707 ( 31 ) známka - 3 ( 4658 ) 6. 5. 2004 63 znaků Víte, proč se bagr nevejde do okapu?Protože je moc velkej. Marcelka* Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 838 ( 18 ) známka - 2,89 ( 3492 ) 3. 5. 2004 141 znaků Přijde Baba ke šnekovy a říka:"šnečku, šnečku, vystrč růžky, dám ti tvaroh na parůzky".A šnek na to: "naval tvaroh a vypadni" h.kaja@centrum.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 919 ( 22 ) známka - 2,99 ( 3577 ) 1. 5. 2004 157 znaků Sedi dva anglicane v kupe a ten jeden vytahne banan osoliho a vyhodi z okna a ten druhy se ho pta proc jsto udelal a ten prvni na to nemam rad solene banany.Fs.Jerry.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 879 ( 39 ) známka - 2,96 ( 3337 ) 29. 4. 2004 133 znaků Příde týpek do pekařství a ptá se: Máte šumavu? Ano, samozřejmě. Tak mi dejte kubík borovic, tři kubíky modřínu, .....Jet Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 753 ( 26 ) známka - 2,86 ( 3171 ) 19. 3. 2004 148 znaků Zápis do lodního deníku: Dnes po mě pan Kapitán chtěl, abych se s ním vdala, jinak že potopí tuhle loď. Zachránila jsem miliony životů.Lolitka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 932 ( 34 ) známka - 2,83 ( 4296 ) 14. 3. 2004 264 znaků Prijede chlap z Ruska a hned se ho ptaji: "Hele vy tam prej mate az 60° mrazy?"Odveti: "To je blbost mame tam tak -24°C v loni byl nejvetsi mraz a to bylo -26°C." "Ale vzdyt ve zpravach furt ukazujou ty zasnezeny stromy..." "Jo ty myslis venku............." Dedek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 731 ( 29 ) známka - 2,85 ( 4382 ) 12. 3. 2004 288 znaků Přijde takhle jednou muž domů a v kuchyni u stolu sedí jeho naprostro zdrcená manželka.Tak se jí zeptá: "Prosím tě, co se ti stalo?" A ona mu s pláčem odpoví: "Ale upadly mi na zem kostky ledu. Tak jsem je zvedla a opláchla teplou vodou. No a teď je nemůžu najít!!!!" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 774 ( 14 ) známka - 2,94 ( 3383 ) 19. 1. 2004 284 znaků Jde pani k doktorovi a rika: Ja mam tasemnici v brise co mam delat abych ji tam nemela?? Doktor: Musite jist jen susenky a pit pivo! Po tydnu prijde pani a rika: Pane doktore ono to nepomaha! Doktor: Tak pijte jenom pivo!! Pani pila pivo a tasemnice vylezla a rika: A susenka nebude??Argie07 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 961 ( 30 ) známka - 2,83 ( 3634 ) 13. 1. 2004 125 znaků Jde James Bond po pousti a potka velblouda: Bond , James Bond. Velbloud se na nej chvilku diva a pak odveti: Bloud, Vel BloudJahudka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 613 ( 13 ) známka - 2,97 ( 2986 ) 4. 1. 2004 184 znaků Dva potkani si povídají...První potkan se zeptá druhého potkana... Prej chodíš s netopírem? A druhej potkan mu odpoví... Už nechodím,říkal mi,že je dobrej letec..... takada23 Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Děkuji za ohodnocení Oznámkovalo 2987 lidí, prům. známka 2,97 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 843 ( 52 ) známka - 2,9 ( 2938 ) 30. 12. 2003 98 znaků Co je to: Je to černý, visí to ze skály a kouří se z toho????? Dobře zavěšená lokomotivaJá Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 977 ( 15 ) známka - 2,89 ( 5467 ) 24. 10. 2003 124 znaků Přijde chlap do porodnice, sestra mu podá dítě, chlap si ho chvíli prohlíží a pak řekne:- Tohle není Jim Beam... Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 812 ( 64 ) známka - 2,92 ( 3574 ) 15. 10. 2003 195 znaků Potkaji se dva kamaradi, a ten jeden povida: tak jak zijes. Ale dobre, zalozil jsem skupinu. A jak se jmenujete. Kvarteto. A kolik vas tam je? Tri. A kdo? No ja a bracha. Ty mas brachu? Ne. Proc?petr kostka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 756 ( 28 ) známka - 2,89 ( 2818 ) 4. 10. 2003 112 znaků Přijde chlap do baru a říká: "Ghhghghghhhghh Coca Coly." Servírka se otočí a ptá se: "Dvě deci čeho ?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 644 ( 15 ) známka - 3,01 ( 3018 ) 28. 8. 2003 48 znaků Zvire na 22 pismen?Zajic s cervenou kravatou. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 874 ( 36 ) známka - 2,87 ( 3115 ) 1. 7. 2003 163 znaků Sedí dědek v obýváku v křesle, najednou někdo zaklepe na dveře... Kdo je tam? Jean Claude Van Damme... Dědek na to: neznám, všichni čtyři vypadněte...Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 700 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3107 ) 30. 6. 2003 102 znaků Zevnitř je to žluté a zevnitř je to zelené. Co je to?Banán rafinovaně prevlečený za okurku. Tina Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry << <1> || <3> <4> <5> <6> <7> || <7> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|