Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání dnes - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 96 ( 95 )
známka - 2,97 ( 5333 )
12. 12. 2011
94 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Sousedé si stěžují, že roznášíš drby po celé vesnici!" - "A co s nima mám dělat?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 812 ( 64 )
známka - 2,92 ( 3574 )
15. 10. 2003
195 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkaji se dva kamaradi, a ten jeden povida: tak jak zijes. Ale dobre, zalozil jsem skupinu. A jak se jmenujete. Kvarteto. A kolik vas tam je? Tri. A kdo? No ja a bracha. Ty mas brachu? Ne. Proc?

petr kostka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1687 ( 57 )
známka - 2,94 ( 7227 )
24. 11. 2006
113 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozdíl mezi pomerančem a banánem?
Žádný, obojí je jižní ovoce, ale banán připadá ženám více sexy!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 103 ( 54 )
známka - 2,95 ( 5991 )
1. 6. 2008
93 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte jakej je rozdíl mezi vrtulníkem a helikoptérou?
Žádný, ale vrtulnik je sameček.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 2567 ( 53 )
známka - 2,91 ( 13317 )
20. 5. 2008
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíš proč má datel zobák??
Aby si nerozmlátil ksicht o strom.

Vložila bramburka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 843 ( 52 )
známka - 2,9 ( 2938 )
30. 12. 2003
98 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je to: Je to černý, visí to ze skály a kouří se z toho????? Dobře zavěšená lokomotiva



Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 3550 ( 52 )
známka - 2,94 ( 9384 )
3. 5. 2007
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPasou se dvě krávy a jedna zvedne hlavu a udělá : "Bůůůůůůůů..." A druhá na to : "No, teď jsem to chtěla říct..."

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 9384 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1588 ( 47 )
známka - 2,93 ( 6786 )
28. 6. 2004
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!

t.princess

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 797 ( 47 )
známka - 3,01 ( 3679 )
5. 5. 2007
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí to na kolejích, je to bílý a má to kliku! Co to je?!
Koza která stojí na kolejích a má kliku, že jí nepřijede vlak!

Peťula

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 122 ( 41 )
známka - 2,93 ( 9078 )
23. 5. 2008
65 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva a ten třetí říká, my čtyři sme dobrá pětka co?!

Autorem je NedyArny

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky, Suchý fóry



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0647)