Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání dnes - strana 13

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <8>  <9>  <10>  <11>  <12> ||  <13>          <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 17 ( 7 )
známka - 3 ( 3376 )
25. 3. 2006
640 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicisté zastaví řidiče a dožadují se řidičáku.
Řidič na to: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás musíme legitimovat!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme zatknout!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: Můžeme vás zatknout na doživotí!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme popravit!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
Tak ho teda popraví a policistům to nedá a jdou se podívat k němu domů. Všechno prohledaj a nikde nic. Až se jeden chytrej polda koukne do kamen a tam brouk Kamnák!

nika

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 3,08 ( 5241 )
21. 5. 2002
483 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStopuje informatik na dalnici do Brna, za nim je videt zjevne nefunkcni auto.
Zastavi mu druhy informatik, uvidi, ze autu chybi jedna pneumatika a zepta se kolegy:
"Nazdar, co se ti stalo s autem?"
"Aale - jedu do Brna na FI, ale 'podarilo' se mi pichnout pneumatiku, rezervu nemam..."
"Ale kde je ta pneumatika?" prerusi ho druhy
"Nech me to dorict, rezervu nemam, tak jsem ji zalepil a zacal pumpovat, jenze..."
"co 'jenze'?"
"..jenze jsem ji omylem napumpoval na nultou..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5241 lidí, prům. známka 3,08


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1000 ( 6 )
známka - 2,93 ( 3535 )
21. 5. 2006
455 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde skupinka turistů na Mount Everest a uvidí tam baču, který pase ovce. Turisté se ho ptají jestli má mléko. Bača říká : "mám, ale nedám." Pak se ptají zda má máslo. Zase odpoví, že má, ale nedá. A ještě se ho ptají jestli má sýr. On zase odpoví, že má, ale nedá. Turisté odejdou a jak už jsou zase dolu z Mount Everestu, bača na ně volá ať se vrátí. Turisté se vrátí a bača říká "aj tvaroh mám, ale nedám."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 815 ( 5 )
známka - 2,95 ( 5412 )
9. 5. 2002
472 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap k doktorovi a říká:
"Pane doktore mně padají vlasy, co s tím mám dělat?"
Doktor mu dá prášky a řekne mu aby přišel na kontrolu příští týden. Za týden chlap přijde a stěžuje si:
"Pane doktore, mě ty vlasy padají čím dál víc!!"
Pan doktor vezme lupu a podívá se mu na vlasy a říká:
"No jo, tak to se vám teda vůbec nedivím, vždyť vám tam sedí blecha, drží žiletku a povídá - Gillette pro muže to nejlepší!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 5 ( 2 )
známka - 3,2 ( 4166 )
20. 7. 2009
577 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí bagr na plotě a plete kakao.
Přiletí za ním míchačka a ptá se: "Bagře co děláš?"
A bagr na to: "Mladším osmnácti let nenaléváme."
Míchačka:"Děkuji nekouřím" a odletí.
A bagr si dál plete svoje kakao.
Víte proč to nemůže být pravda?
Protože bagr nemůže sedět na plotě a míchačka neumílítat.
A proč míchačka neumí lítat?
Protože má moc dlouhý zuby.
A proč má moc dlouhý zuby?
Protože si dlouho nezašla k ortopedovi.
A proč ten bagr nemůže sedět na plotě?
Protože by tam nevyskočil.
And this is end :D

Vložila Bajula - email - www

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<5x<   <<     <1> || <8>  <9>  <10>  <11>  <12> ||  <13>          <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0706)