Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání dnes - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 60 ( 31 )
známka - 2,98 ( 4867 )
20. 2. 2009
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHraje skupina "Slepý a Hluchý " na plese.
Slepý se ptá Hluchého: "Už tancujou?"
Hluchý na to: " My už hrajem?"

Vložila barisek007

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 150 ( 31 )
známka - 2,89 ( 5867 )
23. 2. 2009
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč prd smrdí?
Aby z toho hluchý taky něco měl!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1192 ( 30 )
známka - 3,01 ( 3622 )
3. 7. 2006
275 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž to vyhodíš je to bílé, když to spadne je to černé, vyhodíš žluté, spadne modré, vyhodíš oranžové, spadne zelené, vyhodíš červené, spadne fialové, vyhodíš hnědé, spadne šedé....... Co je to???
Ne??
Já taky ne, ale hezky to mění barvy ...

Klárka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 858 ( 30 )
známka - 3,05 ( 3250 )
29. 1. 2007
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZnáte ten vtip o rezavym traktoru?
Už je natřenej.

Arts

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 85 ( 30 )
známka - 2,9 ( 3715 )
11. 9. 2008
251 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKarkulka: "Babičko, proč máš tak velké oči?"
Vlk: "Abych tě lépe viděla."
Karkulka: "Proč máš tak velké uši?"
Vlk: "Abych tě lépe slyšela."
Karkulka: "A proč máš tak velkou pusu?"
Vlk: "Abych mohla jíst tatranky na šířku!"

Vložila Zhulená Veverka666 - www

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 960 ( 29 )
známka - 2,83 ( 3629 )
13. 1. 2004
125 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde James Bond po pousti a potka velblouda: Bond , James Bond. Velbloud se na nej chvilku diva a pak odveti: Bloud, Vel Bloud

Jahudka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 731 ( 29 )
známka - 2,85 ( 4382 )
12. 3. 2004
288 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde takhle jednou muž domů a v kuchyni u stolu sedí jeho naprostro zdrcená manželka.
Tak se jí zeptá: "Prosím tě, co se ti stalo?"
A ona mu s pláčem odpoví: "Ale upadly mi na zem kostky ledu. Tak jsem je zvedla a opláchla teplou vodou. No a teď je nemůžu najít!!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1186 ( 29 )
známka - 2,98 ( 3818 )
27. 6. 2006
88 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Karkulko, ty seš kráva!" "Nejsem kráva!" Tak kde máš košíček?" "Já krává!!!"

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1243 ( 29 )
známka - 3,05 ( 6471 )
18. 3. 2007
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč je mrkev zdravá na oči?
Protože králík nemá na brýle!!!

anonym54

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6471 lidí, prům. známka 3,05


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 813 ( 29 )
známka - 2,91 ( 3614 )
15. 6. 2007
98 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Kolik je hodin?" - "Za pět minut." - "Za pět minut kolik?" "Nevím, mám jen velkou ručičku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0682)