Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání dnes - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 731 ( 29 )
známka - 2,85 ( 4384 )
12. 3. 2004
288 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde takhle jednou muž domů a v kuchyni u stolu sedí jeho naprostro zdrcená manželka.
Tak se jí zeptá: "Prosím tě, co se ti stalo?"
A ona mu s pláčem odpoví: "Ale upadly mi na zem kostky ledu. Tak jsem je zvedla a opláchla teplou vodou. No a teď je nemůžu najít!!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1352 ( 29 )
známka - 2,89 ( 4595 )
7. 1. 2005
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Haha" zasmála se buchta a vyhnala tvaroh z podnájmu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1186 ( 29 )
známka - 2,98 ( 3821 )
27. 6. 2006
88 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Karkulko, ty seš kráva!" "Nejsem kráva!" Tak kde máš košíček?" "Já krává!!!"

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 632 ( 29 )
známka - 2,95 ( 3192 )
15. 6. 2007
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane Kalianko, umíte plavat?" - "Ano." "A kde jste se to naučil?" - "Ve vodě!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 83 ( 29 )
známka - 2,99 ( 10330 )
27. 4. 2008
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo musíte udělat když uvidíte před sebou letadlo???
Podívat se do zpětného zrcátka jsestli za váma není ponorka.

Autorkou je M!šk@ - www

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Kameňáky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 98 ( 29 )
známka - 2,98 ( 6431 )
26. 9. 2008
155 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž to vyhodíš do vzduchu není to nic, ale když to spadne je to tisícovka, co je to?
Nevím, ale kdybych to věděl dělám to od rána do večera.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 45 ( 29 )
známka - 2,96 ( 5496 )
12. 7. 2009
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč pomeranč dojel jen do půl kopce?
Protože mu došla štáva.

Autorem je radek - email

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 5497 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 756 ( 28 )
známka - 2,89 ( 2822 )
4. 10. 2003
112 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap do baru a říká: "Ghhghghghhhghh Coca Coly." Servírka se otočí a ptá se: "Dvě deci čeho ?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1636 ( 28 )
známka - 3,01 ( 7564 )
29. 4. 2006
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrací se takhle nad ránem opilý muž z hospody domů. Když se konečně dopotácí do jedné z ulic, začne hlasitě křičet: "Lidi, lidi, lidi!!!" Po chvíli polovina ulice v oknech... Najednou to jeden pán nevydrží a křikne: "No tak co chceš, co tady řveš?!... - "Proč nespíte?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, Alkohol
posláno ( dnes ) - 29 ( 28 )
známka - 2,97 ( 6452 )
16. 8. 2011
126 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktore, mám chřipku? Ano. Prasečí? Ano, zcela jistě. Jen prase mne mohlo volat ve 4 hodiny ráno kvůli teplotě 36,8 !.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, U doktora



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0716)