Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání dnes - strana 7

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 28 ( 28 )
známka - 2,86 ( 3916 )
14. 9. 2011
39 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž se kácí pes, létají řízky.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 29 ( 28 )
známka - 3 ( 4166 )
16. 9. 2011
132 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Je ta vodička na vzrůst vlasů účinná?" - "Vždyť se podívejte, kápla mi včera na tužku a mám z ní kartáček na zuby!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 28 ( 28 )
známka - 2,98 ( 3843 )
25. 9. 2011
52 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNěkdo o vás řekl, že jste vyžraná?Sežerte ho!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1219 ( 27 )
známka - 3,01 ( 4630 )
13. 8. 2006
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká se ve vlaku pan Vyptávek a pan Chytrý
Pan Vyptávek se ptá: "Kam jedete pane Chytrý?"
Pan Chytrý odpovídá: "Do Prahy".!
Vyptávek se znovu zeptá: "A co tam budete dělat?"
Chytrý odpoví: "Vystupovat!!!!!!"

Tomášek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 64 ( 27 )
známka - 2,94 ( 7097 )
24. 9. 2008
386 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlubí se zedníci, kdo staví největší budovy
Američan: "My stavíme budovy tak vysoké, že do nejvyššího patra jedeme dvě hodiny!"
Rus: "To my vysoké tak, že nahoru vede tři miliony schodů!"
Čech: "My jsme postavili tak vysoký dům, že jsme museli strhnout tři nejvyšší patra!" - "A jaký jste k tomu měli důvod?"
"Protože v noci nám škrtaly o Měsíc!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 717 ( 26 )
známka - 3,11 ( 3359 )
27. 4. 2002
370 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde hrbatý do krčmy a nemá hrb. Ptají se ho, jak se to stalo.
No šel sem v noci přes hřbitov a potkal sem smrtku. Ona se mne ptá: Máš hrb? Mám. Tak dej. No a byl sem bez hrbu.
Slyšel to slepý a říká si, že když hrbatému sebrala hrb, tak jemu vrátí zrak. Vydal se na hřbitov a potkal smrtku.
Ta se ho zeptala: Máš hrb? Nemám. Tak tu máš.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 753 ( 26 )
známka - 2,86 ( 3174 )
19. 3. 2004
148 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZápis do lodního deníku: Dnes po mě pan Kapitán chtěl, abych se s ním vdala, jinak že potopí tuhle loď. Zachránila jsem miliony životů.

Lolitka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 2045 ( 26 )
známka - 2,86 ( 4543 )
31. 7. 2004
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU zvěrolékaře "Pane doktore, ten kůň mi nežere a nežere a nežere." "Tak ten kůň vám žrát nebude a nebude a nebude, protože je dřevěnej a dřevěnej a dřevěnej."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 4544 lidí, prům. známka 2,86


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1139 ( 26 )
známka - 3,07 ( 3610 )
18. 12. 2006
364 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede Pepíček na kole nedává pozor a narazí do stromu vyrazí si jedno oko v nemocnici mu dají umělé oko. Druhý den jede zase na kole a srazí ho auto dostane v nemocnici umělé oko. Okolo de babička a říká Pepíčkovy: Ahoj pepíčku cos dělal že máš obě oči umělé? Pepíček odpovi: Dobrý den dědečku já sem jel a narazil jsem do stromu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1044 ( 26 )
známka - 2,9 ( 3773 )
21. 1. 2007
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe to modrý a točí se to kolem lampy... víte???
Okololampotoč modrý.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0924)