Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání - strana 4

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1066 ( 15 )
známka - 2,88 ( 3619 )
7. 8. 2004
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMrkvickovi sedi v divadle. Manzel se nakloni k zene a rika: Bacha, ted prijde dlouhy monolog
Zena mu odpovida: Tak doufam, ze si nesedne pred nas!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1049 ( 20 )
známka - 2,98 ( 3504 )
20. 5. 2007
92 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte co je to absolutní rachot?? Když skáče bagr na plechový střeše přes švihadlo.

Shelíček

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1042 ( 24 )
známka - 2,9 ( 3767 )
21. 1. 2007
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe to modrý a točí se to kolem lampy... víte???
Okololampotoč modrý.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1035 ( 16 )
známka - 3,03 ( 3394 )
28. 5. 2006
323 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa doby Karla IV. jede rytíř na hrad Karlštejn.
U vrat stojí sráží a říká tomu rytíři: co chceš?
Rytíř odpoví: jedu popřát našemu králi k svátku!
Stráž ale protestuje: člověče co blázníte! Dnes není "Karla"!!!
Rytíř ale odpoví: Vždyt' já vím že dnes není Karla.... ale je čvrtýho.

kvik_kvik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1028 ( 15 )
známka - 2,88 ( 3774 )
17. 6. 2002
210 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV jedné tmavé ulici velkoměsta: "Byl by gentleman tak laskav a ráčil by poskytnout menší finanční výpomoc hladovému bližnímu bez práce, který nemá vůbec nic mimo pistole, kterou drží v ruce?"

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1026 ( 15 )
známka - 2,95 ( 2996 )
15. 5. 2002
43 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Stuj nebo strelim!"
"Stojim!"
"Strilim!"

Poslal(a) QQ

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1016 ( 34 )
známka - 2,86 ( 3978 )
12. 5. 2004
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříde číňan v New Yorku do restaurace a říká : "koušiohedoaki Coca Cola" a prodavač na to : "dva litry čeho?"

milda11

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1000 ( 6 )
známka - 2,93 ( 3534 )
21. 5. 2006
455 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde skupinka turistů na Mount Everest a uvidí tam baču, který pase ovce. Turisté se ho ptají jestli má mléko. Bača říká : "mám, ale nedám." Pak se ptají zda má máslo. Zase odpoví, že má, ale nedá. A ještě se ho ptají jestli má sýr. On zase odpoví, že má, ale nedá. Turisté odejdou a jak už jsou zase dolu z Mount Everestu, bača na ně volá ať se vrátí. Turisté se vrátí a bača říká "aj tvaroh mám, ale nedám."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 982 ( 16 )
známka - 2,96 ( 3892 )
30. 8. 2002
268 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuFarář zpovídá mladou dívku: "A jiné hříchy už nemáte, milé dítě?"
Dívka nesměle: "No, snad už jen, že se každé ráno prohlížím v zrcadle, jak jsem hezká."
Farář mávne rukou a říká: "Ale to není hřích, milé dítě, to je oční vada!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 974 ( 12 )
známka - 2,89 ( 5466 )
24. 10. 2003
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap do porodnice, sestra mu podá dítě, chlap si ho chvíli prohlíží a pak řekne:
- Tohle není Jim Beam...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Suchý fóry



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <13>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0318)