|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <13> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách ) Vtipy - Suchý fóryVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Suchý fóry posláno ( dnes ) - 974 ( 16 ) známka - 3,03 ( 3108 ) 6. 6. 2006 88 znaků Jaký je rozdíl mezi slonem a citrónem???Zkoušeli jste někdy vymáčknout slona??? Peťa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 961 ( 30 ) známka - 2,83 ( 3642 ) 13. 1. 2004 125 znaků Jde James Bond po pousti a potka velblouda: Bond , James Bond. Velbloud se na nej chvilku diva a pak odveti: Bloud, Vel BloudJahudka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 960 ( 19 ) známka - 2,9 ( 7027 ) 9. 5. 2002 81 znaků "Pane doktore, kolik mi teda eště tak zbejvá času?""deset, devět, osm,..." Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 7027 lidí, prům. známka 2,9 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 932 ( 14 ) známka - 3,11 ( 2686 ) 15. 12. 2002 178 znaků Dva psi, jedna žirafa, tři nosorožci, jeden velbloud, tři myši a taky želva a had se všcihni vecpali pod jeden deštník. Kdo všechno zmoknul?Nikdo, protože nepršelo. *princeznička* Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 932 ( 34 ) známka - 2,83 ( 4301 ) 14. 3. 2004 264 znaků Prijede chlap z Ruska a hned se ho ptaji: "Hele vy tam prej mate az 60° mrazy?"Odveti: "To je blbost mame tam tak -24°C v loni byl nejvetsi mraz a to bylo -26°C." "Ale vzdyt ve zpravach furt ukazujou ty zasnezeny stromy..." "Jo ty myslis venku............." Dedek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 919 ( 22 ) známka - 2,99 ( 3578 ) 1. 5. 2004 157 znaků Sedi dva anglicane v kupe a ten jeden vytahne banan osoliho a vyhodi z okna a ten druhy se ho pta proc jsto udelal a ten prvni na to nemam rad solene banany.Fs.Jerry.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 916 ( 16 ) známka - 3,03 ( 3668 ) 7. 5. 2004 93 znaků Víte co je maximální hluk ?Když buldozer skáče přes švihadlo na plechové střeše. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 909 ( 15 ) známka - 2,99 ( 3386 ) 13. 12. 2002 68 znaků Je to červené a je to ve sklepě. Co je to? Modré kolo na půdě:Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 897 ( 16 ) známka - 2,93 ( 3110 ) 13. 5. 2002 116 znaků Povida jeden kamarad druhymu: Covece, ja mam dve sestry. Prvni je ucitelka, druha je ucitelka a treti je taky krava.Aqua Hynda Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 879 ( 39 ) známka - 2,96 ( 3338 ) 29. 4. 2004 133 znaků Příde týpek do pekařství a ptá se: Máte šumavu? Ano, samozřejmě. Tak mi dejte kubík borovic, tři kubíky modřínu, .....Jet Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <13> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|