Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle počtu poslání - strana 1

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 3550 ( 52 )
známka - 2,94 ( 9381 )
3. 5. 2007
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPasou se dvě krávy a jedna zvedne hlavu a udělá : "Bůůůůůůůů..." A druhá na to : "No, teď jsem to chtěla říct..."

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 2567 ( 53 )
známka - 2,91 ( 13316 )
20. 5. 2008
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíš proč má datel zobák??
Aby si nerozmlátil ksicht o strom.

Vložila bramburka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 2107 ( 34 )
známka - 2,98 ( 8719 )
8. 5. 2002
157 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde paní k psychiatrovi a povídá:
"Představte si, pane doktore, že když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí... Sakra, doktore, kde jste?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 2045 ( 26 )
známka - 2,86 ( 4540 )
31. 7. 2004
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU zvěrolékaře "Pane doktore, ten kůň mi nežere a nežere a nežere." "Tak ten kůň vám žrát nebude a nebude a nebude, protože je dřevěnej a dřevěnej a dřevěnej."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1707 ( 31 )
známka - 3 ( 4657 )
6. 5. 2004
63 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, proč se bagr nevejde do okapu?
Protože je moc velkej.

Marcelka*

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1687 ( 57 )
známka - 2,94 ( 7226 )
24. 11. 2006
113 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozdíl mezi pomerančem a banánem?
Žádný, obojí je jižní ovoce, ale banán připadá ženám více sexy!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1636 ( 28 )
známka - 3,01 ( 7560 )
29. 4. 2006
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrací se takhle nad ránem opilý muž z hospody domů. Když se konečně dopotácí do jedné z ulic, začne hlasitě křičet: "Lidi, lidi, lidi!!!" Po chvíli polovina ulice v oknech... Najednou to jeden pán nevydrží a křikne: "No tak co chceš, co tady řveš?!... - "Proč nespíte?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, Alkohol
posláno ( dnes ) - 1588 ( 47 )
známka - 2,93 ( 6782 )
28. 6. 2004
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!

t.princess

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1408 ( 23 )
známka - 2,97 ( 6653 )
3. 2. 2007
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVšude jsou různé ceny. Někde něco stojí víc a někde neco míň. Na Vyšehradě stojí rohlík 2 koruny. Co stojí na Václaváku?
Svatý Václav

serials

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1352 ( 29 )
známka - 2,89 ( 4592 )
7. 1. 2005
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Haha" zasmála se buchta a vyhnala tvaroh z podnájmu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1348 ( 32 )
známka - 2,92 ( 7531 )
11. 2. 2007
61 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte jak sundáte jednorukýho ze stromu?
Zamáváte mu !!!

kulisek0

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1331 ( 35 )
známka - 2,93 ( 3689 )
24. 3. 2007
57 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrase se dívá na zásuvku a říká "Zbabělče vylez!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1276 ( 25 )
známka - 2,85 ( 3807 )
16. 2. 2005
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKam jdeš? Na jahody! Co blázníš, vždyď je zima. To nevadí, ja mám svetr!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1265 ( 31 )
známka - 2,9 ( 3448 )
14. 8. 2006
175 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde hluchý, slepý a holohlavý po pláži a hluchý říká: "Slyším vlak " slepý na to: "Vidím vlak " holohlavý: "Pojďte, budeme utíkat až nám budou vlasy vlát. "

Debil

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1251 ( 15 )
známka - 2,93 ( 3925 )
6. 6. 2002
164 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou tři rajčata, táta rajče, máma rajče a syn rajče, syn rajče se loudá a táta rajče se pro něj vártí a dá synovi facku a řekne "tak pojď kečupe"

Poslal(a) O-smoulinka@seznam.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1249 ( 18 )
známka - 2,97 ( 3835 )
14. 1. 2005
63 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe to cerne a jde s toho strach co to je ??? Havran s kulometem

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1245 ( 31 )
známka - 3,05 ( 6474 )
18. 3. 2007
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč je mrkev zdravá na oči?
Protože králík nemá na brýle!!!

anonym54

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1219 ( 27 )
známka - 3,01 ( 4627 )
13. 8. 2006
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká se ve vlaku pan Vyptávek a pan Chytrý
Pan Vyptávek se ptá: "Kam jedete pane Chytrý?"
Pan Chytrý odpovídá: "Do Prahy".!
Vyptávek se znovu zeptá: "A co tam budete dělat?"
Chytrý odpoví: "Vystupovat!!!!!!"

Tomášek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1208 ( 14 )
známka - 2,94 ( 3098 )
15. 8. 2004
176 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijdou dvě krysy do prodejny s televizory.
Prodavač: "Tak co jakou, mile zákaznice černobílou nebo barevnou ?"
Krysy: "To je jedno, hlavně aby měla hodně kanálů."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1202 ( 16 )
známka - 2,9 ( 4019 )
5. 4. 2005
278 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe společnosti přímo v Rio de Janeiro: "Mistře, je to pravda, že se denně koupete v mléce? A proč to děláte?" ptá se hostitelka populárního herce. "Víte, milostivá, protože jsem v životě ještě neobjevil tak vysokou krávu, pod kterou bych se mohl sprchovat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1047)