Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle známky - strana 11

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <8>  <9>  <10>  <11>  <12> ||  <13>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1192 ( 30 )
známka - 3 ( 3625 )
3. 7. 2006
275 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž to vyhodíš je to bílé, když to spadne je to černé, vyhodíš žluté, spadne modré, vyhodíš oranžové, spadne zelené, vyhodíš červené, spadne fialové, vyhodíš hnědé, spadne šedé....... Co je to???
Ne??
Já taky ne, ale hezky to mění barvy ...

Klárka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1219 ( 27 )
známka - 3,01 ( 4630 )
13. 8. 2006
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká se ve vlaku pan Vyptávek a pan Chytrý
Pan Vyptávek se ptá: "Kam jedete pane Chytrý?"
Pan Chytrý odpovídá: "Do Prahy".!
Vyptávek se znovu zeptá: "A co tam budete dělat?"
Chytrý odpoví: "Vystupovat!!!!!!"

Tomášek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 797 ( 47 )
známka - 3,01 ( 3680 )
5. 5. 2007
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí to na kolejích, je to bílý a má to kliku! Co to je?!
Koza která stojí na kolejích a má kliku, že jí nepřijede vlak!

Peťula

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 644 ( 15 )
známka - 3,01 ( 3025 )
28. 8. 2003
48 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvire na 22 pismen?
Zajic s cervenou kravatou.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3025 lidí, prům. známka 3,01


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 3,01 ( 3804 )
28. 7. 2011
72 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZázraky se nedějí.Z jednoho komára uděláš jen jednoho velblouda.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 676 ( 18 )
známka - 3,01 ( 2975 )
27. 3. 2006
241 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí dva vojáci u kanónu, z jehož hlavně právě vylétává muž s bílou holí v ruce a černými brýlemi na očích. Jeden z těch vojáků říká tomu druhému: "Mně stejně nepřipadá moc humánní střílet těma slepejma..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1636 ( 28 )
známka - 3,01 ( 7564 )
29. 4. 2006
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrací se takhle nad ránem opilý muž z hospody domů. Když se konečně dopotácí do jedné z ulic, začne hlasitě křičet: "Lidi, lidi, lidi!!!" Po chvíli polovina ulice v oknech... Najednou to jeden pán nevydrží a křikne: "No tak co chceš, co tady řveš?!... - "Proč nespíte?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, Alkohol
posláno ( dnes ) - 643 ( 15 )
známka - 3,01 ( 3130 )
9. 4. 2006
56 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Kam jdeš?" - "Nikam." - "Tak musíš jít víc vlevo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 663 ( 21 )
známka - 3,02 ( 3121 )
7. 5. 2002
68 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Rodiče mi s tebou zakázali chodit."
"To neva, najdu si jinou..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1175 ( 33 )
známka - 3,02 ( 7151 )
27. 4. 2002
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč pijete? Protože trpím. Jak? Špatně chodím. A proč? Protože mám plochý nohy a země je kulatá.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Suchý fóry



<5x<   <<     <1> || <8>  <9>  <10>  <11>  <12> ||  <13>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,2714)