Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle známky - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1192 ( 30 )
známka - 3 ( 3624 )
3. 7. 2006
275 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž to vyhodíš je to bílé, když to spadne je to černé, vyhodíš žluté, spadne modré, vyhodíš oranžové, spadne zelené, vyhodíš červené, spadne fialové, vyhodíš hnědé, spadne šedé....... Co je to???
Ne??
Já taky ne, ale hezky to mění barvy ...

Klárka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1219 ( 27 )
známka - 3,01 ( 4630 )
13. 8. 2006
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká se ve vlaku pan Vyptávek a pan Chytrý
Pan Vyptávek se ptá: "Kam jedete pane Chytrý?"
Pan Chytrý odpovídá: "Do Prahy".!
Vyptávek se znovu zeptá: "A co tam budete dělat?"
Chytrý odpoví: "Vystupovat!!!!!!"

Tomášek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 797 ( 47 )
známka - 3,01 ( 3679 )
5. 5. 2007
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí to na kolejích, je to bílý a má to kliku! Co to je?!
Koza která stojí na kolejích a má kliku, že jí nepřijede vlak!

Peťula

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 3,01 ( 3804 )
28. 7. 2011
72 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZázraky se nedějí.Z jednoho komára uděláš jen jednoho velblouda.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 644 ( 15 )
známka - 3,01 ( 3024 )
28. 8. 2003
48 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvire na 22 pismen?
Zajic s cervenou kravatou.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 676 ( 18 )
známka - 3,01 ( 2975 )
27. 3. 2006
241 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí dva vojáci u kanónu, z jehož hlavně právě vylétává muž s bílou holí v ruce a černými brýlemi na očích. Jeden z těch vojáků říká tomu druhému: "Mně stejně nepřipadá moc humánní střílet těma slepejma..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1636 ( 28 )
známka - 3,01 ( 7564 )
29. 4. 2006
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrací se takhle nad ránem opilý muž z hospody domů. Když se konečně dopotácí do jedné z ulic, začne hlasitě křičet: "Lidi, lidi, lidi!!!" Po chvíli polovina ulice v oknech... Najednou to jeden pán nevydrží a křikne: "No tak co chceš, co tady řveš?!... - "Proč nespíte?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, Alkohol
posláno ( dnes ) - 643 ( 15 )
známka - 3,01 ( 3130 )
9. 4. 2006
56 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Kam jdeš?" - "Nikam." - "Tak musíš jít víc vlevo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 663 ( 21 )
známka - 3,02 ( 3121 )
7. 5. 2002
68 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Rodiče mi s tebou zakázali chodit."
"To neva, najdu si jinou..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1175 ( 33 )
známka - 3,02 ( 7151 )
27. 4. 2002
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč pijete? Protože trpím. Jak? Špatně chodím. A proč? Protože mám plochý nohy a země je kulatá.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 242 ( 11 )
známka - 3,02 ( 6914 )
26. 4. 2002
506 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka beznínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá. Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: Sakra, co to bylo? Co se jí stalo? A majitel říká: No, co já vím, asi jí došel benzín.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 706 ( 17 )
známka - 3,03 ( 3319 )
27. 1. 2003
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPlazi se dva po pousti, sucho v hube, uplne dehydrovani a tu jeden z nich povida tomu druhemu:
"Zakric neco protistatniho, treba sem poslou vodni dela."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 974 ( 16 )
známka - 3,03 ( 3108 )
6. 6. 2006
88 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký je rozdíl mezi slonem a citrónem???
Zkoušeli jste někdy vymáčknout slona???

Peťa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1035 ( 16 )
známka - 3,03 ( 3398 )
28. 5. 2006
323 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa doby Karla IV. jede rytíř na hrad Karlštejn.
U vrat stojí sráží a říká tomu rytíři: co chceš?
Rytíř odpoví: jedu popřát našemu králi k svátku!
Stráž ale protestuje: člověče co blázníte! Dnes není "Karla"!!!
Rytíř ale odpoví: Vždyt' já vím že dnes není Karla.... ale je čvrtýho.

kvik_kvik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 761 ( 26 )
známka - 3,03 ( 3859 )
14. 5. 2007
114 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva kastany po schodech a ten jeden rika "Pozor schodydydydydydy...... " a ten druhej rika "kdededededede..."

MONULEnka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 916 ( 16 )
známka - 3,03 ( 3668 )
7. 5. 2004
93 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte co je maximální hluk ?
Když buldozer skáče přes švihadlo na plechové střeše.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1157 ( 21 )
známka - 3,04 ( 7738 )
4. 5. 2002
71 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč ryby nemají prsty?
Protozě jim je kapitán iglo uřezal.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry, Hádanky
posláno ( dnes ) - 858 ( 30 )
známka - 3,05 ( 3252 )
29. 1. 2007
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZnáte ten vtip o rezavym traktoru?
Už je natřenej.

Arts

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1245 ( 31 )
známka - 3,05 ( 6478 )
18. 3. 2007
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč je mrkev zdravá na oči?
Protože králík nemá na brýle!!!

anonym54

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1139 ( 26 )
známka - 3,07 ( 3610 )
18. 12. 2006
364 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede Pepíček na kole nedává pozor a narazí do stromu vyrazí si jedno oko v nemocnici mu dají umělé oko. Druhý den jede zase na kole a srazí ho auto dostane v nemocnici umělé oko. Okolo de babička a říká Pepíčkovy: Ahoj pepíčku cos dělal že máš obě oči umělé? Pepíček odpovi: Dobrý den dědečku já sem jel a narazil jsem do stromu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 3611 lidí, prům. známka 3,07


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,074)