Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > V obchodě > Podle počtu poslání - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 107 příspěvků na 11 stránkách )


posláno ( dnes ) - 818 ( 33 )
známka - 3,01 ( 4880 )
15. 5. 2007
127 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kostra do řeznictví a řezník se jí ptá: "Máte přání?" "Ne, děkuji, já se jen dívám, co se dneska nosí.."

Poslal(a) Leeloo

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 815 ( 25 )
známka - 2,83 ( 4973 )
28. 3. 2006
254 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko v drogerii: "Manželka mi nařídila, abych nalakoval parkety, máte na to něco?" Prodavačka mu dá pixlu, Pepa zaplatí a za chvíli je zpátky: "V návodu je napsáno NATÍREJTE PO LETECH a já mám nařízeno natřít to už odpoledne!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 812 ( 25 )
známka - 2,86 ( 4902 )
25. 1. 2006
224 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPán přijde do obchodu a poroučí si hajzlpapír. Prodavačka pohoršeně: "Snad toaletní papír, ne?" "No jo, tak toaletní, no." "A dál si budete přát?" "Nějaký mejdlo." "Toaletní?" "Ale né, já ho chci na hubu."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 806 ( 9 )
známka - 2,86 ( 3873 )
21. 3. 2005
160 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co je to za teploměry? Jeden ukazuje 25 stupňů, druhý 17 a třetí 22?" - "Nic zvláštního," odpovídá prodavač klidně, "jsou od různých výrobců!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3873 lidí, prům. známka 2,86


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 783 ( 17 )
známka - 2,86 ( 4724 )
29. 8. 2006
126 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe Zverimexu:
"Ten pes je hezký, ale má příliš krátké nohy..."
"Jak to, krátké? Vždyť mu sahají až na podlahu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 779 ( 16 )
známka - 3,13 ( 3277 )
4. 12. 2004
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Máslo je dneska dražší!" - "Nevadí, dejte mi včerejší!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 772 ( 18 )
známka - 2,99 ( 4216 )
26. 1. 2006
210 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPárkař prodává ve stánku před bankou párky. Přijde k němu kamarád a prosí ho o půjčku. "Tak to nepůjde. Já mám dohodu s bankou, že oni nebudou prodávat párky a já nebudu půjčovat peníze."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 750 ( 50 )
známka - 2,81 ( 4853 )
18. 1. 2005
217 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde do zeleniny pán s rozštěpem horního rtu a ptá se: Prosím fás máte kyfelý felí (kyselý zelí)?
A prodavačka se ptá: a máte igelitovej pytlík?
A on se diví: To se vám nezdám dost postiženej?

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 716 ( 18 )
známka - 2,93 ( 3200 )
3. 1. 2005
118 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Prosil bych kilo zelí," říká pan Novák v obchodě.
Prodavač se táže: "A máte na něj něco?"
"Ano, chuť."

Zdroj: www.legrace.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě
posláno ( dnes ) - 713 ( 27 )
známka - 2,95 ( 3165 )
24. 9. 2002
159 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kluk do obchodu a říká: "Prosím jeden jam". Ale chlapče, odpoví prodavačka, říká se přece džem. "Tak mi teda dejte ještě jeden džogurt".

Péťa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě



<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 107 příspěvků na 11 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,04)