|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 ) známka - 2,91 ( 3854 ) 5. 2. 2007 166 znaků Velitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"Vojta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1338 ( 44 ) známka - 2,92 ( 4076 ) 12. 1. 2007 299 znaků Voják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1665 ( 33 ) známka - 2,86 ( 5647 ) 5. 1. 2007 134 znaků Branec u odvodu zdůvodňuje, proč nemůže na vojnu: "Vidíte tam o dvě ulice dál toho holuba na střeše? Tak toho já nevidím!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1481 ( 41 ) známka - 2,95 ( 4174 ) 28. 12. 2006 257 znaků Nejnovější americká bojová loď pluje Atlantikem, když tu se vedle vynoří rezavá ponorka samá řasa. Její velitel se ptá: "Jak dopadla válka?" - Německo ji prohrálo." Velitel si odplivne: "Já to věděl, že ten Bismarck je starej břídil!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 ) známka - 2,93 ( 4563 ) 29. 11. 2006 113 znaků "Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1612 ( 30 ) známka - 2,99 ( 4399 ) 13. 11. 2006 159 znaků Po koncertu vojenské kapely osloví jeden z posluchačů trombonistu: "Můžete mi říci název skladby, kterou jste právě hráli?" - "Číslo pět, pane!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1395 ( 55 ) známka - 2,98 ( 3926 ) 12. 11. 2006 199 znaků Pochodují dlouho vojáci a mají žízeň, ale uvidí stádo ovcí. Velitel přikazuje: "Vemeno do pusy, sát, teď!" Jeden voják vyplivne. "Vy nemáte žízeň?" - "Žízeň ano, ale taky berana!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1281 ( 31 ) známka - 2,86 ( 4108 ) 29. 9. 2006 264 znaků Důstojník vyřizuje stížnost na kvalitu chleba. "Vojáci by neměli dělat takový povyk okolo maličkostí, vojíne. Kdyby měl takový chleba Napoleon, když překračoval Alpy, snědl by ho s radostí." - "Ano, pane, ale tou dobou byl ten chleba čerstvý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1274 ( 30 ) známka - 2,87 ( 3792 ) 29. 9. 2006 376 znaků Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v zatáčce vidí jiný džíp, důkladně zapadlý v bahně. Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká: "Pane plukovníku, váš džíp zapadl?" Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše prohlásí: "Můj ne, váš!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3249 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Děkuji za ohodnocení Oznámkovalo 3250 lidí, prům. známka 3,04 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|