|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 ) známka - 2,91 ( 3854 ) 5. 2. 2007 166 znaků Velitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"Vojta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1338 ( 44 ) známka - 2,92 ( 4076 ) 12. 1. 2007 299 znaků Voják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1665 ( 33 ) známka - 2,86 ( 5647 ) 5. 1. 2007 134 znaků Branec u odvodu zdůvodňuje, proč nemůže na vojnu: "Vidíte tam o dvě ulice dál toho holuba na střeše? Tak toho já nevidím!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1481 ( 41 ) známka - 2,95 ( 4174 ) 28. 12. 2006 257 znaků Nejnovější americká bojová loď pluje Atlantikem, když tu se vedle vynoří rezavá ponorka samá řasa. Její velitel se ptá: "Jak dopadla válka?" - Německo ji prohrálo." Velitel si odplivne: "Já to věděl, že ten Bismarck je starej břídil!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 ) známka - 2,93 ( 4563 ) 29. 11. 2006 113 znaků "Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1612 ( 30 ) známka - 2,99 ( 4399 ) 13. 11. 2006 159 znaků Po koncertu vojenské kapely osloví jeden z posluchačů trombonistu: "Můžete mi říci název skladby, kterou jste právě hráli?" - "Číslo pět, pane!"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 4399 lidí, prům. známka 2,99 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1395 ( 55 ) známka - 2,98 ( 3926 ) 12. 11. 2006 199 znaků Pochodují dlouho vojáci a mají žízeň, ale uvidí stádo ovcí. Velitel přikazuje: "Vemeno do pusy, sát, teď!" Jeden voják vyplivne. "Vy nemáte žízeň?" - "Žízeň ano, ale taky berana!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1281 ( 31 ) známka - 2,86 ( 4108 ) 29. 9. 2006 264 znaků Důstojník vyřizuje stížnost na kvalitu chleba. "Vojáci by neměli dělat takový povyk okolo maličkostí, vojíne. Kdyby měl takový chleba Napoleon, když překračoval Alpy, snědl by ho s radostí." - "Ano, pane, ale tou dobou byl ten chleba čerstvý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1274 ( 30 ) známka - 2,87 ( 3792 ) 29. 9. 2006 376 znaků Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v zatáčce vidí jiný džíp, důkladně zapadlý v bahně. Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká: "Pane plukovníku, váš džíp zapadl?" Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše prohlásí: "Můj ne, váš!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3250 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|