|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 955 ( 12 ) známka - 2,97 ( 3141 ) 11. 3. 2004 326 znaků Jdou dva koktaví vojáci a němci bombardují a tak jeden z nich vykřikne bbbbachch ššštuka! A lisknou sebou o zem další nálet a znovu se tio opakuje až jednou jeden říká bbbachch šššš a ten druhej sedbou práskne o zem a druhej ho zvedne a říká viviviš jááá chchtel řiřict šššlapnešš do hohovna.ctrl+alt+delete Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 909 ( 13 ) známka - 3,08 ( 2612 ) 12. 2. 2004 397 znaků Pošle generál vojína aby sledoval nepřítele a aby se převlíkl za strom Vojín se po půl hodině vrátí a generál seho zeptá jaktože je zpátky tak brzy? Vojí odpoví: Snesl jsem, když si na mě ptáčci postavili hnízdo a kakali na mě, a taky když si do mě milenci ryli svá srdce, ale když přišla ta veverka víte co mi udělala NEJDŘÍV SI SNIM ŠIŠTIČku a pak oříšky.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1923 ( 32 ) známka - 2,85 ( 4748 ) 24. 10. 2003 115 znaků "Hoši, nemužete do toho granátu rezat. Vždyt vám vybouchne!" "Nevadí, pane porucíku. My máme ješte jeden."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1007 ( 19 ) známka - 2,92 ( 3470 ) 16. 9. 2003 340 znaků Vojíni jsou na vojenském výcviku a velitel jim říká: "Tak vojíni a teď se budete všichni plazit po rovné zemi! V tom se ozve někdo z řad: "Jak se máme plazit po rovné zemi, když Země je kulatá? "Velitel se naštve a zařve: "Kdo to řekl?" A někdo z řad opět: "Koperník" Velitel na to: "Koperník, o dva kroky vpřed!!"Demmi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 2166 ( 28 ) známka - 2,95 ( 3958 ) 5. 2. 2003 69 znaků Co je to vojna?Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka. gridd Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1238 ( 27 ) známka - 2,91 ( 3068 ) 21. 12. 2002 161 znaků Baví sa čínský president a ministr obrany:M: jakési česko nám vyhlásilo válku. P: kolik jich je? M: asi 10 milionů. P: A v kerém hotelu bydlí?!? Joska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 903 ( 22 ) známka - 2,93 ( 3033 ) 17. 12. 2002 215 znaků Na vojenskem cviceni zacalo huste prset. Plukovnik rika: - Vojin Vomacka! Skocte se podivat do meho auta, zda tam nemam plast! Po ctvrt hodine se udychany Vomacka vraci a rika: - Pane plukovniku, plast ve voze mate!Poslala Sona Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 3033 lidí, prům. známka 2,93 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 909 ( 16 ) známka - 2,98 ( 3031 ) 17. 12. 2002 101 znaků Píše maminka vojákovi dopis: Milý Kubíku, píšu ti pomalu, protože vím, že pomalu čteš ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 ) známka - 3,04 ( 3140 ) 17. 12. 2002 223 znaků Babička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 140 ( 5 ) známka - 2,82 ( 4638 ) 28. 8. 2002 609 znaků Velitel útvaru se vrátí ze štábu a jeho zástupce mu podává hlášení - za jeho nepřítomnosti k žádné mimořádné události nedošlo. Až, jak říká, na jednu zlomenou lopatu. "Jakou lopatu?" "Zlomila se, když jsme pochovávali toho záklaďáka." "Jakého záklaďáka?" "Uhořel při výbuchu muničního skladu." "Jakém výbuchu?" "Ten jsem způsobil já v opilosti nedopalkem cigarety." "Nechte si už ty fóry. Přece vím, že nekouříte ani nepijete!" "Taky byste začal kouřit a chlastat, kdyby váš starej vodjel na štáb, vy měl jednotku na krku a někdo vám ukrad zástavu!"Hansi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské <5x< << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <9> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|