Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle počtu poslání dnes - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <9>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 )
známka - 2,93 ( 4563 )
29. 11. 2006
113 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1201 ( 50 )
známka - 2,93 ( 3975 )
20. 4. 2002
209 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"A teď mi vojíne povězte, co ve válce znamená slovo 'strategie' ?"
"Prosím, pane poručíku, to je to, když nám ve válce dojde střelivo a my, abychom nepřítele oklamali, střílíme pořád dál."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1338 ( 44 )
známka - 2,92 ( 4077 )
12. 1. 2007
299 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVoják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 45 ( 44 )
známka - 2,99 ( 3584 )
18. 2. 2012
316 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSchovávají se po lese partyzáni a jeden se schová jeptišce pod sukni. Najednou se ptá: Jeptiško, kam Ti šahám? "Na kolínka, partyzánku". Jeptiško, kam ti šahám? "Na stehýnka, partyzánku". Partyzán celej nažhavenej pokračuje ... Jeptiško, kam Ti šahám? "Na kule ty vole, ja jsem taky partyzán".

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1481 ( 41 )
známka - 2,95 ( 4174 )
28. 12. 2006
257 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNejnovější americká bojová loď pluje Atlantikem, když tu se vedle vynoří rezavá ponorka samá řasa. Její velitel se ptá: "Jak dopadla válka?" - Německo ji prohrálo." Velitel si odplivne: "Já to věděl, že ten Bismarck je starej břídil!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 )
známka - 2,91 ( 3855 )
5. 2. 2007
166 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"

Vojta

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 74 ( 41 )
známka - 2,88 ( 3907 )
9. 8. 2008
121 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNastoupená rota: "Všichni zvednou a přednoží levou nohu!" Někdo zvedne pravou. "Který blbec tam zvedá obě nohy?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1313 ( 40 )
známka - 2,91 ( 4252 )
7. 11. 2005
97 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa vojně probíhá představování. "Vojáci, já se jmenuji major Kotek. Pro koktavé Dušan!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4252 lidí, prům. známka 2,91


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 44 ( 40 )
známka - 2,89 ( 3347 )
9. 11. 2010
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNováček na vojně nepozdraví generála. Ten na něj řve:
"Vojíne, nevidíte moji uniformu?"
Vojín si jej prohlédne od hlavy k patě a pak smutně:
"No, Vám se ale zadařilo - podívejte, co dali mně!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1217 ( 38 )
známka - 2,94 ( 3316 )
20. 9. 2005
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKOMU PATRI VOJAK?
Telo: republice
Vzpominka: rodicum
Srdce: divce
Kosti: psovi
A JE PO VOJAKOVI!

Phoebe

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <9>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,032)