|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <9> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 1188 ( 22 ) známka - 2,95 ( 3150 ) 26. 1. 2006 90 znaků Plukovník si nechá nastoupit vojáky. "Jednotko pozor! Narodil se mi syn. Děkuji vám."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3250 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 3250 lidí, prům. známka 3,04 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1099 ( 32 ) známka - 3 ( 2688 ) 26. 2. 2005 393 znaků Oskar Roubíček si počínal ve válce velmi statečně a vyznamenal se jednou v bitvě tak, že si ho zavolal sám generál: "Choval jste se jako skutečný hrdina a budete odměněn. Chcete raději válečný kříž nebo 100 marek?" - "S dovolením, pane generále, jakou cenu má ten válečný kříž?" - "Asi 5 marek." - "Tak to bych prosil válečný kříž a pětadevadesát marek!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1079 ( 18 ) známka - 3,01 ( 3161 ) 17. 11. 2004 128 znaků Kalianko na stráži, blíží se záškodník: "Stůj, kdo je to?" - "Já." - "Řekni heslo." - "Heslo." - "Dobře, pokračuj!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1064 ( 27 ) známka - 2,98 ( 3246 ) 17. 5. 2006 178 znaků Na základně amerického vojenského námořnictva si povídají dva cvičení delfíni:"Všiml sis, jak ti lidé kolem strašně znervózní, když na ně promluvíš rusky?" Poslal Yurek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1058 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3385 ) 5. 11. 2004 115 znaků Jaký je rozdíl mezi českou a ruskou armádou?Žádný, obě jsou schopný se dostat za tři dny na Václavák. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 ) známka - 3,04 ( 3140 ) 17. 12. 2002 223 znaků Babička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1024 ( 13 ) známka - 2,95 ( 3422 ) 29. 6. 2005 157 znaků Stojí voják na stráži, jde okolo generál a voják nic.Generál se vrátí a ptá se vojáka: "Neměl jste mně náhodou pozdravit?" - Jo? A od koho?" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1007 ( 19 ) známka - 2,92 ( 3470 ) 16. 9. 2003 340 znaků Vojíni jsou na vojenském výcviku a velitel jim říká: "Tak vojíni a teď se budete všichni plazit po rovné zemi! V tom se ozve někdo z řad: "Jak se máme plazit po rovné zemi, když Země je kulatá? "Velitel se naštve a zařve: "Kdo to řekl?" A někdo z řad opět: "Koperník" Velitel na to: "Koperník, o dva kroky vpřed!!"Demmi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1005 ( 11 ) známka - 3,14 ( 2407 ) 9. 2. 2005 207 znaků Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <9> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|