Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle počtu poslání - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 99 ( 99 )
známka - 3,01 ( 5458 )
19. 10. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojáci, kdo chce jet na pole kopat bramory u generálovo sestry? Jenom dva? Tak ostatní půjdou pěšky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 97 ( 97 )
známka - 2,96 ( 5284 )
6. 4. 2012
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel na vojenském cvičení si dá nastupit vojáky:"Pokazila se tanková vysílačka, umí ji někdo opravit?""Digitální nebo analogová?" - "Opakuji pro debily, V TANKU!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 97 ( 97 )
známka - 2,87 ( 5703 )
28. 5. 2012
81 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojíne! Neviděl jsem vás včera na tréninku maskování!" .. "Děkuji pane!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 95 ( 95 )
známka - 2,95 ( 5900 )
7. 11. 2012
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojín Ivanov!" - "Zde!" - "Dvacet kroku vpřed!" - "Jeden, dva, tři, čtyři, pět... Soudruhu majore, dál to nejde, je tu zeď!" -

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 91 ( 91 )
známka - 3 ( 4904 )
3. 9. 2012
232 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHlásí americký voják nadřízeným: "Zajal jsem nebezpečného teroristu, který chtěl zabít prezidenta s celou rodinou!" - "A co řekl při výslechu?" - "Nic, jen se rozbrečel, až mu z tašky vypadla žákovská knížka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 85 ( 85 )
známka - 2,93 ( 5181 )
13. 4. 2012
383 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa druhé světové války přijde německý voják ke svému veliteli a říká mu:"Herr Oberstumfuhrer, já bych chtěl nějaké vyznamenání, neboť se mi před chvílí podařilo zastřelit 30 Sovětských Střelců.""Ja, das ist gut. To si fakt zaslouží pochvalu, ale pověz mi, jak jsi poznal, že to byli právě Sovětští Střelci?""No, měli na přilbách napsáno SS!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 82 ( 82 )
známka - 2,93 ( 5451 )
10. 7. 2012
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNejnovější zpráva z amerických vojensko-vědeckých kruhů oznamuje, že americká armáda zastavila vývoj nové, revoluční proti-protiraketové rakety. Totiž, ta pitomá věc se pořád sestřelovala.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 76 ( 28 )
známka - 2,95 ( 4010 )
25. 5. 2008
163 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDůstojník zastaví vojína:
"Vojíne, nemáte drobné za stovku?"
"Jasně, kámo."
"Takhle se oslovuje důstojník? Zkuste to znovu!"
"Nemám, pane majore!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 75 ( 35 )
známka - 2,98 ( 3638 )
17. 8. 2008
370 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPartyzáni chytnou Němce a začnou si je zapisovat: "Kak tibja zavut?" - "Was?"- "Hmm, tibja zavut Was." Otočí se ke druhýmu: "I kak zavut tibja?" "Was?"- "Oooo, bratja Wasovci..." Otočí se k dalšímu: "I kak tibja?" - "Was?" Partyzán se naštve a jednu mu vrazí.Němec se chytne za bradu a zakňourá: "Warum?" - "No vidíš, mě neoblafneš, píšu si Warum."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 74 ( 41 )
známka - 2,88 ( 3907 )
9. 8. 2008
121 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNastoupená rota: "Všichni zvednou a přednoží levou nohu!" Někdo zvedne pravou. "Který blbec tam zvedá obě nohy?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3907 lidí, prům. známka 2,88


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0062)