Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle počtu poslání - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 59 ( 28 )
známka - 2,93 ( 3615 )
28. 12. 2008
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel ukazuje na kalašnikov a říká: "Toto je automat."
Vojín na to: "A kam se hází mince?"

Vložil jmeno tajne

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 58 ( 30 )
známka - 2,94 ( 3701 )
20. 3. 2009
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký rozdíl je mezi americkou a českou armádou?
Žádný, obojí dorazí transportérama na Václavák za tři dny!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 57 ( 35 )
známka - 2,89 ( 6493 )
27. 1. 2010
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDesátník Baker poslouchá výčitky velitele Jonese: "Mám tu hlášení, že dnes v noci jste se vrátil do kasáren autem opilý a ještě k tomu jste naboural dvě auta! Máte něco na svou obhajobu?" - "Ano, pane, v tom autě jsem nebyl sám..." - "A s kým jste byl?" - "S vámi, pane!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vojenské
posláno ( dnes ) - 56 ( 56 )
známka - 2,9 ( 3646 )
21. 3. 2012
289 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuGenerální štáb: Kdo zmáčknul to červené tlačítko ? Ticho.Ptám se podruhé, kdo zmáčknul to červené tlačítko ? Opět ticho.Naposled se ptám, kdo zmáčknul to červené tlačítko ?Znovu ticho. Tak dobrá, čert vezmi Nový Zéland,ale ať už se to příště nestane !!!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 50 ( 30 )
známka - 3 ( 5360 )
5. 8. 2009
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVite jak se pozná nejblbější voják z armády?
To je ten který zdrhá před granátovým jablkem.

Autorem je Toman

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Vojenské
posláno ( dnes ) - 45 ( 44 )
známka - 2,99 ( 3584 )
18. 2. 2012
316 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSchovávají se po lese partyzáni a jeden se schová jeptišce pod sukni. Najednou se ptá: Jeptiško, kam Ti šahám? "Na kolínka, partyzánku". Jeptiško, kam ti šahám? "Na stehýnka, partyzánku". Partyzán celej nažhavenej pokračuje ... Jeptiško, kam Ti šahám? "Na kule ty vole, ja jsem taky partyzán".

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 44 ( 15 )
známka - 2,94 ( 2786 )
27. 3. 2004
651 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa břehu Barensova moře sedí rybář.
Najednou se z hlubin vynoří americká ponorka, otevře se poklop a objeví se voják. Chvilku se dalekohledem dívá do okolí, potom zakřičí dolů:
"Směr severo-severovýchod!"
Zaleze, zabouchne poklop a ponorka zmizí v moři.
Rybář chvilku pokukuje směrem, kde ponorka zmizela a zanedlouho se vynoří ruská ponorka, ze které vykoukne voják a když zpozoruje rybáře, zakričí:
"Hej ty tam!!! Nebyla tady náhodou před chvilkou americká ponorka?"
Rybář: "Ano."
Voják: "A kterým směrem odpluli?"
Rybář: "Směr severo-severovýchod!"
Voják: "Ty vole! Nemachruj a ukaž rukou!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 44 ( 40 )
známka - 2,89 ( 3347 )
9. 11. 2010
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNováček na vojně nepozdraví generála. Ten na něj řve:
"Vojíne, nevidíte moji uniformu?"
Vojín si jej prohlédne od hlavy k patě a pak smutně:
"No, Vám se ale zadařilo - podívejte, co dali mně!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3347 lidí, prům. známka 2,89


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 41 ( 30 )
známka - 2,87 ( 3335 )
30. 1. 2011
93 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojíne, jaké podniknete kroky, pokud se proti Vám vynoří protivník?
Dlouhé a rychlé.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 40 ( 6 )
známka - 2,85 ( 3719 )
20. 4. 2002
497 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV kupé sedí matka v nejlepších letech s pěknou mladou dcerou a naproti nim sedí důstojník a vojín. Vlak vjede do tunelu a v tom padne facka. Nyni se podivejme, co si kdo myslí.
Matka: Dobře jsem tu svoji dceru vychovala. Je vidět, že si od nikoho nedá nic líbit.
Dcera: Matka je sice už v letech, ale je vidět, že je to pořád ještě pěkná ženská, že za ní chlapi letí.
Důstojník: On si tady leze za ženskýma a já to za něj schytám.
Vojín: To jsem mu to dal.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,004)