Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle počtu poslání - strana 7

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 38 ( 32 )
známka - 2,92 ( 4940 )
19. 10. 2010
151 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Proč jsi takový smutný?"
"Ale, včera jsem dostal hodnost plukovníka."
"Blahopřeju!"
"Není k čemu, Předevčírem jsem byl generálmajorem."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské, Ze života
posláno ( dnes ) - 35 ( 4 )
známka - 2,93 ( 3808 )
1. 9. 2005
665 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuIzraelský voják, který čerstvě vstoupil do armády po výcviku, žádá svého velitele o tři dny volna. Velitel se rozčiluje: "To si snad děláte legraci, ne? Žádat o volno, jen jste nastoupil! To byste musel dokázat něco neobvyklého, abyste dostal volno takhle brzy!" Vojín srazil kufry a odešel. O den později vjel na základnu v arabském tanku. Velitel ho chválí a ptá se: "Jak jste to dokázal?" - "No, vlezl jsem do tanku, dojel jsem na arabskou hranici. Tam stál arabský tank. Vystrčil jsem bílou vlajku, on vystrčil bílou vlajku. Tak jsme vylezli oba ven a já povídám: 'Chceš tři dny volna?' No a tak jsme si vyměnili tanky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 34 ( 31 )
známka - 2,9 ( 3025 )
26. 12. 2010
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Jaké je hlavní poslání vojáka ve válce?" - "Umřít za vlast." - "Špatně. Hlavním posláním vojáka je, aby nepřátelští vojáci umřeli za jejich vlast!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 33 ( 33 )
známka - 2,91 ( 3111 )
28. 2. 2012
254 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNěmecká lyžařská hlídka u Stalingradu.Jeden se ptá druhého:Co uděláš jako první věc, až se vrátíš domů ?Co by, dva roky jsem neviděl ženskou, tak asi co !A co uděláš tedy jako druhou věc ?Konečně si sundám ty zatracený lyže !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 32 ( 29 )
známka - 2,97 ( 3204 )
20. 2. 2012
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojáci se vrátí z dlouhého pochodu.Ani necítím nohy, stěžuje si jeden.Tak si čuchni k mým !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 3 )
známka - 2,89 ( 2991 )
30. 9. 2004
534 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijedou takhle dva esesáci za druhé světové války do Británie na tajnou špionážní misi. Tajná akce je dlouho připravovaná tak, aby esesáci dobře zapadli, mají britské oblečení, účesy, britský přízvuk. Jednoho dne si řeknou, že půjdou na výzvědy do vyhlášeného Londýnského baru plného nepřátel. Tak se pečlivě oblečou, procvičí angličtinu a usednou za bar.
Jeden z nich nonšalantně pronese: "Two Martini, please".
Barman: "Dry?"
Esesák: "Scheisse, warum drei? Ich moechte nur zwei!!!"

madlenka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 28 )
známka - 2,9 ( 2883 )
29. 7. 2010
56 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojáci, spěte rychleji, do budíčku zbývá 15 minut!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 27 )
známka - 2,9 ( 4687 )
23. 8. 2010
78 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Přijde mladík domů: Mami, odvedli mne na vojnu."
Maminka: "Proboha, kdo?"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4687 lidí, prům. známka 2,9


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské, Ze života
posláno ( dnes ) - 31 ( 29 )
známka - 3,02 ( 3182 )
26. 12. 2011
92 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrvní den na vojně: "Vojáci, jsem váš velitel a jmenuji se Kotek. Pro koktavé Čenda."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 30 )
známka - 3,05 ( 3523 )
21. 3. 2012
281 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKolikrát se směje velitel roty vtipu ?Třikrát, poprvé, když se mu vypráví, podruhé,když se mu vysvětlí a potřetí, když ho pochopí.Velitel praporu se směje dvakrát, protože ho nepochopí.Velitel pluku se směje jen jednou,protože tomu se nesmí nic vysvětlovat.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0032)