Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle počtu poslání - strana 9

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>          <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 25 ( 14 )
známka - 3,1 ( 3841 )
23. 9. 2005
577 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVáclava z Dolní Lhoty odvedli na vojnu. Kluk byl nešťastný, protože byl z domova zvyklý na kozí mléko, a to se tady sehnat nedalo. Hned na první vycházku si domluvil se sousedem, že mu nějakou kozu dovede. Stalo se a Václav si vítězoslavně vede kozu do kasáren, aby už jeho zdraví netrpělo další újmy. U vchodu ho staví dozorčí a nemíní ho se zvířetem pustit dál. Veškeré argumenty selhávají, až dozorčího napadne pádný důvod:
"Vždyť je vás na pokoji dvanáct! Kdo vydrží ten smrad?"
"Ale pane kapitáne, vždyť ona si zvykne."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 23 ( 23 )
známka - 3,02 ( 2952 )
28. 2. 2012
240 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel se ptá vojáka:Jak to, že jste se vrátil z opušťáku až za deset dnů místo třech ?Víte, já přijel domů a manželka se zrov na koupala.To se snad nekoupala deset dní ?!To ne, ale deset dní pak schnula ta moje uniforma.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 22 ( 22 )
známka - 2,95 ( 4317 )
4. 6. 2012
956 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNapoleon odpočíval ve svém stanu, když tu náhle vrazil dovnitř sluha a volá: "Pane, Angličani! Přicházejí! Je jich milión!!""Dobře, Jeane, přineste mi moji červenou košili."Pak Napoleon odešel a po pár hodinách se vrátil z vítězné bitvy. Sluha se ho ptá, k čemu byla to červená košile, a Napoleon odpovídá:"Milý Jeane, to je psychologická záležitost. Když mám červenou košili, vojáci neuvidí krev, kdybych byl zraněn, a tudíž se nebudou obávat, že bych mohl zemřít."O pár hodin později opět sluha přiběhne: "Pane, Angličani! Přicházejí! Jsou jich tři milióny!!" - "Dobře, Jeane, přineste mi moji červenou košili."Opět se Napoleon vrátí z bitvy jako vítěz.Druhý den ráno sluha přibíhá a volá: "Pane, Angličani! Přicházejí! Je jich šest miliónů!! Tady je vaše červená košile!""Ne, Jeane, jestli jich je šest miliónů, pak to znamená, že je čas na moje hnědé kalhoty."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4317 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>          <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0052)