|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> <2> <3> <4> <5> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 5 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 1188 ( 22 ) známka - 2,95 ( 3150 ) 26. 1. 2006 90 znaků Plukovník si nechá nastoupit vojáky. "Jednotko pozor! Narodil se mi syn. Děkuji vám."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3250 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1099 ( 32 ) známka - 3 ( 2688 ) 26. 2. 2005 393 znaků Oskar Roubíček si počínal ve válce velmi statečně a vyznamenal se jednou v bitvě tak, že si ho zavolal sám generál: "Choval jste se jako skutečný hrdina a budete odměněn. Chcete raději válečný kříž nebo 100 marek?" - "S dovolením, pane generále, jakou cenu má ten válečný kříž?" - "Asi 5 marek." - "Tak to bych prosil válečný kříž a pětadevadesát marek!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1079 ( 18 ) známka - 3,01 ( 3161 ) 17. 11. 2004 128 znaků Kalianko na stráži, blíží se záškodník: "Stůj, kdo je to?" - "Já." - "Řekni heslo." - "Heslo." - "Dobře, pokračuj!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1064 ( 27 ) známka - 2,98 ( 3246 ) 17. 5. 2006 178 znaků Na základně amerického vojenského námořnictva si povídají dva cvičení delfíni:"Všiml sis, jak ti lidé kolem strašně znervózní, když na ně promluvíš rusky?" Poslal Yurek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1058 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3385 ) 5. 11. 2004 115 znaků Jaký je rozdíl mezi českou a ruskou armádou?Žádný, obě jsou schopný se dostat za tři dny na Václavák. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 ) známka - 3,04 ( 3140 ) 17. 12. 2002 223 znaků Babička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1024 ( 13 ) známka - 2,95 ( 3422 ) 29. 6. 2005 157 znaků Stojí voják na stráži, jde okolo generál a voják nic.Generál se vrátí a ptá se vojáka: "Neměl jste mně náhodou pozdravit?" - Jo? A od koho?" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1007 ( 19 ) známka - 2,92 ( 3470 ) 16. 9. 2003 340 znaků Vojíni jsou na vojenském výcviku a velitel jim říká: "Tak vojíni a teď se budete všichni plazit po rovné zemi! V tom se ozve někdo z řad: "Jak se máme plazit po rovné zemi, když Země je kulatá? "Velitel se naštve a zařve: "Kdo to řekl?" A někdo z řad opět: "Koperník" Velitel na to: "Koperník, o dva kroky vpřed!!"Demmi Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 3470 lidí, prům. známka 2,92 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1005 ( 11 ) známka - 3,14 ( 2407 ) 9. 2. 2005 207 znaků Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 955 ( 12 ) známka - 2,97 ( 3141 ) 11. 3. 2004 326 znaků Jdou dva koktaví vojáci a němci bombardují a tak jeden z nich vykřikne bbbbachch ššštuka! A lisknou sebou o zem další nálet a znovu se tio opakuje až jednou jeden říká bbbachch šššš a ten druhej sedbou práskne o zem a druhej ho zvedne a říká viviviš jááá chchtel řiřict šššlapnešš do hohovna.ctrl+alt+delete Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 915 ( 15 ) známka - 2,98 ( 2785 ) 3. 10. 2004 362 znaků Rusky a americky logistik se bavi o zabezpeceni vojaku svych armad. American rika: "Nas americky vojak ma na den stravni davku 5000 kalorii." Rus se na nej neduverive podiva, otoci se, vytahne kalkulacku a chvilku na ni neco zurive vytukava. Pak se otoci zpatky a rika: "To neni mozny, protoze ani ten nejhladovejsi vojak nedokaze za den snist 25 kilo brambor. "Jimmy Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 911 ( 29 ) známka - 3,07 ( 3405 ) 29. 12. 2005 328 znaků Velitel hřímá před nastoupenou jednotkou: "Vojáci! Pamatujte si, že ve vzduchu není jenom dusík a kyslík, ale i vzácné plyny, jako heligon, aragon, paragon a další!" Vojáci se samozřejmě dají do smíchu. Velitel se rozzuří a zařve: "Soudruzi, já to vědět nemusím, já nejsem meteorolog, já jsem chemik!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 909 ( 16 ) známka - 2,98 ( 3031 ) 17. 12. 2002 101 znaků Píše maminka vojákovi dopis: Milý Kubíku, píšu ti pomalu, protože vím, že pomalu čteš ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 909 ( 13 ) známka - 3,08 ( 2612 ) 12. 2. 2004 397 znaků Pošle generál vojína aby sledoval nepřítele a aby se převlíkl za strom Vojín se po půl hodině vrátí a generál seho zeptá jaktože je zpátky tak brzy? Vojí odpoví: Snesl jsem, když si na mě ptáčci postavili hnízdo a kakali na mě, a taky když si do mě milenci ryli svá srdce, ale když přišla ta veverka víte co mi udělala NEJDŘÍV SI SNIM ŠIŠTIČku a pak oříšky.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 906 ( 25 ) známka - 2,93 ( 3033 ) 17. 12. 2002 215 znaků Na vojenskem cviceni zacalo huste prset. Plukovnik rika: - Vojin Vomacka! Skocte se podivat do meho auta, zda tam nemam plast! Po ctvrt hodine se udychany Vomacka vraci a rika: - Pane plukovniku, plast ve voze mate!Poslala Sona Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 746 ( 25 ) známka - 2,96 ( 4206 ) 4. 6. 2007 204 znaků Sešli se při jubileu dva od Dukly: "Tady jsem přišel o ruku." - "A já o nohu." Poslouchá je třetí: "Jděte do háje, já tady přišel o dva dny později a tím pádem i o všechna vyznamenání!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 715 ( 14 ) známka - 2,95 ( 2745 ) 9. 2. 2005 269 znaků Plukovník přehlíží vojáky, tu se u jednoho zastaví: "Co to máte s okem?" - "To je umělé oko, pane plukovníku." - "A copak je to takové umělé oko?" - "To je oko ze skla, pane plukovníku." - "To je jasné, že ze skla, vždyť skrz něj musí být vidět!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 140 ( 5 ) známka - 2,82 ( 4638 ) 28. 8. 2002 609 znaků Velitel útvaru se vrátí ze štábu a jeho zástupce mu podává hlášení - za jeho nepřítomnosti k žádné mimořádné události nedošlo. Až, jak říká, na jednu zlomenou lopatu. "Jakou lopatu?" "Zlomila se, když jsme pochovávali toho záklaďáka." "Jakého záklaďáka?" "Uhořel při výbuchu muničního skladu." "Jakém výbuchu?" "Ten jsem způsobil já v opilosti nedopalkem cigarety." "Nechte si už ty fóry. Přece vím, že nekouříte ani nepijete!" "Taky byste začal kouřit a chlastat, kdyby váš starej vodjel na štáb, vy měl jednotku na krku a někdo vám ukrad zástavu!"Hansi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,91 ( 5077 ) 2. 7. 2012 123 znaků "Tak pane, restituce se na vás nevztahují, vy jste za války spolupracoval s Němci!" - "To ano, ale jen s východními!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské << <1> <2> <3> <4> <5> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 5 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|