|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 3 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 2166 ( 28 ) známka - 2,95 ( 3958 ) 5. 2. 2003 69 znaků Co je to vojna?Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka. gridd Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 2014 ( 23 ) známka - 3,06 ( 5060 ) 1. 4. 2007 200 znaků Velící důstojník: "Pane kaplane, vy nevíte o tom, že existuje služební postup?" - "To vím." - "Ale nedodržujete jej, ráno jste se obracel přímo k Bohu místo přes svého nadřízeného!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1923 ( 32 ) známka - 2,85 ( 4748 ) 24. 10. 2003 115 znaků "Hoši, nemužete do toho granátu rezat. Vždyt vám vybouchne!" "Nevadí, pane porucíku. My máme ješte jeden."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 ) známka - 2,93 ( 4563 ) 29. 11. 2006 113 znaků "Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1666 ( 34 ) známka - 2,86 ( 5647 ) 5. 1. 2007 134 znaků Branec u odvodu zdůvodňuje, proč nemůže na vojnu: "Vidíte tam o dvě ulice dál toho holuba na střeše? Tak toho já nevidím!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1612 ( 30 ) známka - 2,99 ( 4399 ) 13. 11. 2006 159 znaků Po koncertu vojenské kapely osloví jeden z posluchačů trombonistu: "Můžete mi říci název skladby, kterou jste právě hráli?" - "Číslo pět, pane!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1481 ( 41 ) známka - 2,95 ( 4174 ) 28. 12. 2006 257 znaků Nejnovější americká bojová loď pluje Atlantikem, když tu se vedle vynoří rezavá ponorka samá řasa. Její velitel se ptá: "Jak dopadla válka?" - Německo ji prohrálo." Velitel si odplivne: "Já to věděl, že ten Bismarck je starej břídil!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1420 ( 33 ) známka - 2,9 ( 3989 ) 7. 8. 2005 213 znaků Rotný vykládá před nastoupeným útvarem: "Příští neděli bude vojenská přehlídka. Jestli bude ráno pršet, přehlídka se uskuteční odpoledne. Kdyby však pršelo odpoledne, bude přehlídka ráno."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1395 ( 55 ) známka - 2,98 ( 3926 ) 12. 11. 2006 199 znaků Pochodují dlouho vojáci a mají žízeň, ale uvidí stádo ovcí. Velitel přikazuje: "Vemeno do pusy, sát, teď!" Jeden voják vyplivne. "Vy nemáte žízeň?" - "Žízeň ano, ale taky berana!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1391 ( 5 ) známka - 2,89 ( 6637 ) 3. 10. 2005 491 znaků Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 6637 lidí, prům. známka 2,89 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské, Totalitní posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 ) známka - 2,91 ( 3855 ) 5. 2. 2007 166 znaků Velitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"Vojta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1338 ( 44 ) známka - 2,92 ( 4077 ) 12. 1. 2007 299 znaků Voják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1313 ( 40 ) známka - 2,91 ( 4252 ) 7. 11. 2005 97 znaků Na vojně probíhá představování. "Vojáci, já se jmenuji major Kotek. Pro koktavé Dušan!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1282 ( 32 ) známka - 2,86 ( 4108 ) 29. 9. 2006 264 znaků Důstojník vyřizuje stížnost na kvalitu chleba. "Vojáci by neměli dělat takový povyk okolo maličkostí, vojíne. Kdyby měl takový chleba Napoleon, když překračoval Alpy, snědl by ho s radostí." - "Ano, pane, ale tou dobou byl ten chleba čerstvý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1277 ( 33 ) známka - 2,87 ( 3792 ) 29. 9. 2006 376 znaků Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v zatáčce vidí jiný džíp, důkladně zapadlý v bahně. Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká: "Pane plukovníku, váš džíp zapadl?" Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše prohlásí: "Můj ne, váš!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1240 ( 31 ) známka - 2,95 ( 2840 ) 22. 7. 2002 88 znaků Vojáci! Samopal se zkládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: Hlaveň a pažba ...Poslala: Nattik Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1238 ( 27 ) známka - 2,91 ( 3068 ) 21. 12. 2002 161 znaků Baví sa čínský president a ministr obrany:M: jakési česko nám vyhlásilo válku. P: kolik jich je? M: asi 10 milionů. P: A v kerém hotelu bydlí?!? Joska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1229 ( 21 ) známka - 2,93 ( 3065 ) 23. 9. 2005 108 znaků Z kádrového posudku jednoho důstojníka: Je tvrdý, energický a rázný. Rozhoduje se rychle, ale blbě.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1217 ( 38 ) známka - 2,94 ( 3316 ) 20. 9. 2005 101 znaků KOMU PATRI VOJAK?Telo: republice Vzpominka: rodicum Srdce: divce Kosti: psovi A JE PO VOJAKOVI! Phoebe Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1201 ( 50 ) známka - 2,93 ( 3975 ) 20. 4. 2002 209 znaků "A teď mi vojíne povězte, co ve válce znamená slovo 'strategie' ?""Prosím, pane poručíku, to je to, když nám ve válce dojde střelivo a my, abychom nepřítele oklamali, střílíme pořád dál." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1188 ( 22 ) známka - 2,95 ( 3150 ) 26. 1. 2006 90 znaků Plukovník si nechá nastoupit vojáky. "Jednotko pozor! Narodil se mi syn. Děkuji vám."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3250 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1099 ( 32 ) známka - 3 ( 2688 ) 26. 2. 2005 393 znaků Oskar Roubíček si počínal ve válce velmi statečně a vyznamenal se jednou v bitvě tak, že si ho zavolal sám generál: "Choval jste se jako skutečný hrdina a budete odměněn. Chcete raději válečný kříž nebo 100 marek?" - "S dovolením, pane generále, jakou cenu má ten válečný kříž?" - "Asi 5 marek." - "Tak to bych prosil válečný kříž a pětadevadesát marek!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1079 ( 18 ) známka - 3,01 ( 3161 ) 17. 11. 2004 128 znaků Kalianko na stráži, blíží se záškodník: "Stůj, kdo je to?" - "Já." - "Řekni heslo." - "Heslo." - "Dobře, pokračuj!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1064 ( 27 ) známka - 2,98 ( 3246 ) 17. 5. 2006 178 znaků Na základně amerického vojenského námořnictva si povídají dva cvičení delfíni:"Všiml sis, jak ti lidé kolem strašně znervózní, když na ně promluvíš rusky?" Poslal Yurek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1058 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3385 ) 5. 11. 2004 115 znaků Jaký je rozdíl mezi českou a ruskou armádou?Žádný, obě jsou schopný se dostat za tři dny na Václavák. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 ) známka - 3,04 ( 3140 ) 17. 12. 2002 223 znaků Babička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1024 ( 13 ) známka - 2,95 ( 3422 ) 29. 6. 2005 157 znaků Stojí voják na stráži, jde okolo generál a voják nic.Generál se vrátí a ptá se vojáka: "Neměl jste mně náhodou pozdravit?" - Jo? A od koho?" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1007 ( 19 ) známka - 2,92 ( 3470 ) 16. 9. 2003 340 znaků Vojíni jsou na vojenském výcviku a velitel jim říká: "Tak vojíni a teď se budete všichni plazit po rovné zemi! V tom se ozve někdo z řad: "Jak se máme plazit po rovné zemi, když Země je kulatá? "Velitel se naštve a zařve: "Kdo to řekl?" A někdo z řad opět: "Koperník" Velitel na to: "Koperník, o dva kroky vpřed!!"Demmi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1005 ( 11 ) známka - 3,14 ( 2407 ) 9. 2. 2005 207 znaků Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské <1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 3 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|