|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 3 stránkách ) Vtipy - VojenskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Vojenské posláno ( dnes ) - 2166 ( 28 ) známka - 2,95 ( 3958 ) 5. 2. 2003 69 znaků Co je to vojna?Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka. gridd Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 2014 ( 23 ) známka - 3,06 ( 5060 ) 1. 4. 2007 200 znaků Velící důstojník: "Pane kaplane, vy nevíte o tom, že existuje služební postup?" - "To vím." - "Ale nedodržujete jej, ráno jste se obracel přímo k Bohu místo přes svého nadřízeného!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1923 ( 32 ) známka - 2,85 ( 4748 ) 24. 10. 2003 115 znaků "Hoši, nemužete do toho granátu rezat. Vždyt vám vybouchne!" "Nevadí, pane porucíku. My máme ješte jeden."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 ) známka - 2,93 ( 4563 ) 29. 11. 2006 113 znaků "Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1666 ( 34 ) známka - 2,86 ( 5647 ) 5. 1. 2007 134 znaků Branec u odvodu zdůvodňuje, proč nemůže na vojnu: "Vidíte tam o dvě ulice dál toho holuba na střeše? Tak toho já nevidím!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1612 ( 30 ) známka - 2,99 ( 4399 ) 13. 11. 2006 159 znaků Po koncertu vojenské kapely osloví jeden z posluchačů trombonistu: "Můžete mi říci název skladby, kterou jste právě hráli?" - "Číslo pět, pane!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1481 ( 41 ) známka - 2,95 ( 4174 ) 28. 12. 2006 257 znaků Nejnovější americká bojová loď pluje Atlantikem, když tu se vedle vynoří rezavá ponorka samá řasa. Její velitel se ptá: "Jak dopadla válka?" - Německo ji prohrálo." Velitel si odplivne: "Já to věděl, že ten Bismarck je starej břídil!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1420 ( 33 ) známka - 2,9 ( 3989 ) 7. 8. 2005 213 znaků Rotný vykládá před nastoupeným útvarem: "Příští neděli bude vojenská přehlídka. Jestli bude ráno pršet, přehlídka se uskuteční odpoledne. Kdyby však pršelo odpoledne, bude přehlídka ráno."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1395 ( 55 ) známka - 2,98 ( 3926 ) 12. 11. 2006 199 znaků Pochodují dlouho vojáci a mají žízeň, ale uvidí stádo ovcí. Velitel přikazuje: "Vemeno do pusy, sát, teď!" Jeden voják vyplivne. "Vy nemáte žízeň?" - "Žízeň ano, ale taky berana!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1391 ( 5 ) známka - 2,89 ( 6637 ) 3. 10. 2005 491 znaků Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské, Totalitní posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 ) známka - 2,91 ( 3855 ) 5. 2. 2007 166 znaků Velitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"Vojta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1338 ( 44 ) známka - 2,92 ( 4077 ) 12. 1. 2007 299 znaků Voják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1313 ( 40 ) známka - 2,91 ( 4252 ) 7. 11. 2005 97 znaků Na vojně probíhá představování. "Vojáci, já se jmenuji major Kotek. Pro koktavé Dušan!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1282 ( 32 ) známka - 2,86 ( 4108 ) 29. 9. 2006 264 znaků Důstojník vyřizuje stížnost na kvalitu chleba. "Vojáci by neměli dělat takový povyk okolo maličkostí, vojíne. Kdyby měl takový chleba Napoleon, když překračoval Alpy, snědl by ho s radostí." - "Ano, pane, ale tou dobou byl ten chleba čerstvý!"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 4108 lidí, prům. známka 2,86 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1277 ( 33 ) známka - 2,87 ( 3792 ) 29. 9. 2006 376 znaků Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v zatáčce vidí jiný džíp, důkladně zapadlý v bahně. Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká: "Pane plukovníku, váš džíp zapadl?" Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše prohlásí: "Můj ne, váš!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1240 ( 31 ) známka - 2,95 ( 2840 ) 22. 7. 2002 88 znaků Vojáci! Samopal se zkládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: Hlaveň a pažba ...Poslala: Nattik Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1238 ( 27 ) známka - 2,91 ( 3068 ) 21. 12. 2002 161 znaků Baví sa čínský president a ministr obrany:M: jakési česko nám vyhlásilo válku. P: kolik jich je? M: asi 10 milionů. P: A v kerém hotelu bydlí?!? Joska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1229 ( 21 ) známka - 2,93 ( 3065 ) 23. 9. 2005 108 znaků Z kádrového posudku jednoho důstojníka: Je tvrdý, energický a rázný. Rozhoduje se rychle, ale blbě.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1217 ( 38 ) známka - 2,94 ( 3316 ) 20. 9. 2005 101 znaků KOMU PATRI VOJAK?Telo: republice Vzpominka: rodicum Srdce: divce Kosti: psovi A JE PO VOJAKOVI! Phoebe Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1201 ( 50 ) známka - 2,93 ( 3975 ) 20. 4. 2002 209 znaků "A teď mi vojíne povězte, co ve válce znamená slovo 'strategie' ?""Prosím, pane poručíku, to je to, když nám ve válce dojde střelivo a my, abychom nepřítele oklamali, střílíme pořád dál." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1188 ( 22 ) známka - 2,95 ( 3150 ) 26. 1. 2006 90 znaků Plukovník si nechá nastoupit vojáky. "Jednotko pozor! Narodil se mi syn. Děkuji vám."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 ) známka - 3,04 ( 3250 ) 8. 6. 2006 462 znaků Sází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1099 ( 32 ) známka - 3 ( 2688 ) 26. 2. 2005 393 znaků Oskar Roubíček si počínal ve válce velmi statečně a vyznamenal se jednou v bitvě tak, že si ho zavolal sám generál: "Choval jste se jako skutečný hrdina a budete odměněn. Chcete raději válečný kříž nebo 100 marek?" - "S dovolením, pane generále, jakou cenu má ten válečný kříž?" - "Asi 5 marek." - "Tak to bych prosil válečný kříž a pětadevadesát marek!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1079 ( 18 ) známka - 3,01 ( 3161 ) 17. 11. 2004 128 znaků Kalianko na stráži, blíží se záškodník: "Stůj, kdo je to?" - "Já." - "Řekni heslo." - "Heslo." - "Dobře, pokračuj!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1064 ( 27 ) známka - 2,98 ( 3246 ) 17. 5. 2006 178 znaků Na základně amerického vojenského námořnictva si povídají dva cvičení delfíni:"Všiml sis, jak ti lidé kolem strašně znervózní, když na ně promluvíš rusky?" Poslal Yurek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1058 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3385 ) 5. 11. 2004 115 znaků Jaký je rozdíl mezi českou a ruskou armádou?Žádný, obě jsou schopný se dostat za tři dny na Václavák. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 ) známka - 3,04 ( 3140 ) 17. 12. 2002 223 znaků Babička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...Vojanda-s.r.o. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1024 ( 13 ) známka - 2,95 ( 3422 ) 29. 6. 2005 157 znaků Stojí voják na stráži, jde okolo generál a voják nic.Generál se vrátí a ptá se vojáka: "Neměl jste mně náhodou pozdravit?" - Jo? A od koho?" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1007 ( 19 ) známka - 2,92 ( 3470 ) 16. 9. 2003 340 znaků Vojíni jsou na vojenském výcviku a velitel jim říká: "Tak vojíni a teď se budete všichni plazit po rovné zemi! V tom se ozve někdo z řad: "Jak se máme plazit po rovné zemi, když Země je kulatá? "Velitel se naštve a zařve: "Kdo to řekl?" A někdo z řad opět: "Koperník" Velitel na to: "Koperník, o dva kroky vpřed!!"Demmi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1005 ( 11 ) známka - 3,14 ( 2407 ) 9. 2. 2005 207 znaků Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské <1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 83 příspěvků na 3 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|