Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle známky - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <9>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 44 ( 40 )
známka - 2,89 ( 3347 )
9. 11. 2010
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNováček na vojně nepozdraví generála. Ten na něj řve:
"Vojíne, nevidíte moji uniformu?"
Vojín si jej prohlédne od hlavy k patě a pak smutně:
"No, Vám se ale zadařilo - podívejte, co dali mně!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1391 ( 5 )
známka - 2,89 ( 6637 )
3. 10. 2005
491 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřed odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské, Totalitní
posláno ( dnes ) - 57 ( 35 )
známka - 2,89 ( 6493 )
27. 1. 2010
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDesátník Baker poslouchá výčitky velitele Jonese: "Mám tu hlášení, že dnes v noci jste se vrátil do kasáren autem opilý a ještě k tomu jste naboural dvě auta! Máte něco na svou obhajobu?" - "Ano, pane, v tom autě jsem nebyl sám..." - "A s kým jste byl?" - "S vámi, pane!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 3 )
známka - 2,89 ( 2991 )
30. 9. 2004
534 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijedou takhle dva esesáci za druhé světové války do Británie na tajnou špionážní misi. Tajná akce je dlouho připravovaná tak, aby esesáci dobře zapadli, mají britské oblečení, účesy, britský přízvuk. Jednoho dne si řeknou, že půjdou na výzvědy do vyhlášeného Londýnského baru plného nepřátel. Tak se pečlivě oblečou, procvičí angličtinu a usednou za bar.
Jeden z nich nonšalantně pronese: "Two Martini, please".
Barman: "Dry?"
Esesák: "Scheisse, warum drei? Ich moechte nur zwei!!!"

madlenka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 27 )
známka - 2,9 ( 4687 )
23. 8. 2010
78 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Přijde mladík domů: Mami, odvedli mne na vojnu."
Maminka: "Proboha, kdo?"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské, Ze života
posláno ( dnes ) - 34 ( 31 )
známka - 2,9 ( 3025 )
26. 12. 2010
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Jaké je hlavní poslání vojáka ve válce?" - "Umřít za vlast." - "Špatně. Hlavním posláním vojáka je, aby nepřátelští vojáci umřeli za jejich vlast!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 28 )
známka - 2,9 ( 2883 )
29. 7. 2010
56 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojáci, spěte rychleji, do budíčku zbývá 15 minut!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1420 ( 33 )
známka - 2,9 ( 3989 )
7. 8. 2005
213 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRotný vykládá před nastoupeným útvarem: "Příští neděli bude vojenská přehlídka. Jestli bude ráno pršet, přehlídka se uskuteční odpoledne. Kdyby však pršelo odpoledne, bude přehlídka ráno."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 56 ( 56 )
známka - 2,9 ( 3646 )
21. 3. 2012
289 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuGenerální štáb: Kdo zmáčknul to červené tlačítko ? Ticho.Ptám se podruhé, kdo zmáčknul to červené tlačítko ? Opět ticho.Naposled se ptám, kdo zmáčknul to červené tlačítko ?Znovu ticho. Tak dobrá, čert vezmi Nový Zéland,ale ať už se to příště nestane !!!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3646 lidí, prům. známka 2,9


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1058 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3385 )
5. 11. 2004
115 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký je rozdíl mezi českou a ruskou armádou?
Žádný, obě jsou schopný se dostat za tři dny na Václavák.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <9>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0059)