Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle známky - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 28 ( 28 )
známka - 2,95 ( 3212 )
28. 2. 2012
250 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojáček se na vojně ožení s místní dívkoua o svatební noci se jí ptá:Měla jsi jich hodně přede mnou ? Ticho.Čeká pět, deset minut, čtvrt, půl hodinya po hodině se nesměle zeptá:Miláčku, ty se na mně zlobíš ?NE, POČÍTÁM !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 76 ( 28 )
známka - 2,95 ( 4010 )
25. 5. 2008
163 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDůstojník zastaví vojína:
"Vojíne, nemáte drobné za stovku?"
"Jasně, kámo."
"Takhle se oslovuje důstojník? Zkuste to znovu!"
"Nemám, pane majore!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 746 ( 25 )
známka - 2,96 ( 4206 )
4. 6. 2007
204 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSešli se při jubileu dva od Dukly: "Tady jsem přišel o ruku." - "A já o nohu." Poslouchá je třetí: "Jděte do háje, já tady přišel o dva dny později a tím pádem i o všechna vyznamenání!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 27 ( 23 )
známka - 2,96 ( 7349 )
14. 7. 2010
96 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJediný lékař, který si je jistý, že jste naprosto v pořádku, pracuje u odvodové komise.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O doktorech, Vojenské, Ze života
posláno ( dnes ) - 97 ( 97 )
známka - 2,96 ( 5284 )
6. 4. 2012
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel na vojenském cvičení si dá nastupit vojáky:"Pokazila se tanková vysílačka, umí ji někdo opravit?""Digitální nebo analogová?" - "Opakuji pro debily, V TANKU!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,97 ( 2965 )
30. 9. 2011
99 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojíne! Co uděláte, když vás střelí do nohy?""Co bych udělal, šlehnu sebou jako špalek!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 955 ( 12 )
známka - 2,97 ( 3141 )
11. 3. 2004
326 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva koktaví vojáci a němci bombardují a tak jeden z nich vykřikne bbbbachch ššštuka! A lisknou sebou o zem další nálet a znovu se tio opakuje až jednou jeden říká bbbachch šššš a ten druhej sedbou práskne o zem a druhej ho zvedne a říká viviviš jááá chchtel řiřict šššlapnešš do hohovna.

ctrl+alt+delete

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 32 ( 29 )
známka - 2,97 ( 3204 )
20. 2. 2012
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojáci se vrátí z dlouhého pochodu.Ani necítím nohy, stěžuje si jeden.Tak si čuchni k mým !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 75 ( 35 )
známka - 2,98 ( 3638 )
17. 8. 2008
370 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPartyzáni chytnou Němce a začnou si je zapisovat: "Kak tibja zavut?" - "Was?"- "Hmm, tibja zavut Was." Otočí se ke druhýmu: "I kak zavut tibja?" "Was?"- "Oooo, bratja Wasovci..." Otočí se k dalšímu: "I kak tibja?" - "Was?" Partyzán se naštve a jednu mu vrazí.Němec se chytne za bradu a zakňourá: "Warum?" - "No vidíš, mě neoblafneš, píšu si Warum."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 915 ( 15 )
známka - 2,98 ( 2785 )
3. 10. 2004
362 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRusky a americky logistik se bavi o zabezpeceni vojaku svych armad. American rika: "Nas americky vojak ma na den stravni davku 5000 kalorii." Rus se na nej neduverive podiva, otoci se, vytahne kalkulacku a chvilku na ni neco zurive vytukava. Pak se otoci zpatky a rika: "To neni mozny, protoze ani ten nejhladovejsi vojak nedokaze za den snist 25 kilo brambor. "

Jimmy

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2785 lidí, prům. známka 2,98


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0059)