Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle známky - strana 8

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )


posláno ( dnes ) - 29 ( 29 )
známka - 3 ( 2326 )
7. 12. 2011
390 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV kórejskom zajateckom tábore vyrábajú väzni obuv pre nepriateľskú armádu.Zrazu sa jeden postaví a začne búchať po pracovnom stole: My chceme jedlo, my chceme jedlo.Pridajú sa k nemu aj ostatní väzni. Hlukom privolaný strážca vystreli dávku do vzduchu ado vzniknutého tichá autoritatívne prehlási s prízvukom, prstom ukazujúc na nedokončené výrobky:- Just do it!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1079 ( 18 )
známka - 3,01 ( 3161 )
17. 11. 2004
128 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKalianko na stráži, blíží se záškodník: "Stůj, kdo je to?" - "Já." - "Řekni heslo." - "Heslo." - "Dobře, pokračuj!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 99 ( 99 )
známka - 3,01 ( 5458 )
19. 10. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojáci, kdo chce jet na pole kopat bramory u generálovo sestry? Jenom dva? Tak ostatní půjdou pěšky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 29 )
známka - 3,02 ( 3182 )
26. 12. 2011
92 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrvní den na vojně: "Vojáci, jsem váš velitel a jmenuji se Kotek. Pro koktavé Čenda."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 23 ( 23 )
známka - 3,02 ( 2952 )
28. 2. 2012
240 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel se ptá vojáka:Jak to, že jste se vrátil z opušťáku až za deset dnů místo třech ?Víte, já přijel domů a manželka se zrov na koupala.To se snad nekoupala deset dní ?!To ne, ale deset dní pak schnula ta moje uniforma.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1113 ( 8 )
známka - 3,04 ( 3250 )
8. 6. 2006
462 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSází se Němci, Češi a Slováci, kdo má nejvíce lesů. Češi říkají 100, Němci 150 a Slováci jen 50. Tak se vojáci Čechů a Němců domluví, že jim nějaké lesy vytvoří. V tom se jeden voják převlečený za strom pohnul a velitel se ptá: "Vojíne! Proč se pohnul!?!" "No, když po mě ta veverka lezla - to sem ještě vydržel, ale když řekla, že ty třešničky si sní hned, a ten páreček si nechá napotom, to už sem nevydržel."

Honza

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1050 ( 15 )
známka - 3,04 ( 3140 )
17. 12. 2002
223 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabička posílá vojákovi bundu a k tomu dopis ve kterém je napsáno: Honziku, posílám ti bundu, ale nediv se, že na ní nejsou knofliky, byly totiž moc těžký, tak jsem je odšila, a dala je do náprsní kapsy ...

Vojanda-s.r.o.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 31 ( 30 )
známka - 3,05 ( 3523 )
21. 3. 2012
281 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKolikrát se směje velitel roty vtipu ?Třikrát, poprvé, když se mu vypráví, podruhé,když se mu vysvětlí a potřetí, když ho pochopí.Velitel praporu se směje dvakrát, protože ho nepochopí.Velitel pluku se směje jen jednou,protože tomu se nesmí nic vysvětlovat.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 2014 ( 23 )
známka - 3,06 ( 5060 )
1. 4. 2007
200 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelící důstojník: "Pane kaplane, vy nevíte o tom, že existuje služební postup?" - "To vím." - "Ale nedodržujete jej, ráno jste se obracel přímo k Bohu místo přes svého nadřízeného!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5060 lidí, prům. známka 3,06


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 911 ( 29 )
známka - 3,07 ( 3405 )
29. 12. 2005
328 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelitel hřímá před nastoupenou jednotkou: "Vojáci! Pamatujte si, že ve vzduchu není jenom dusík a kyslík, ale i vzácné plyny, jako heligon, aragon, paragon a další!" Vojáci se samozřejmě dají do smíchu. Velitel se rozzuří a zařve: "Soudruzi, já to vědět nemusím, já nejsem meteorolog, já jsem chemik!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <9>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 9 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0027)