Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vojenské > Podle známky - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>  <4>  <5>          <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 5 stránkách )


posláno ( dnes ) - 909 ( 13 )
známka - 3,08 ( 2612 )
12. 2. 2004
397 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPošle generál vojína aby sledoval nepřítele a aby se převlíkl za strom Vojín se po půl hodině vrátí a generál seho zeptá jaktože je zpátky tak brzy? Vojí odpoví: Snesl jsem, když si na mě ptáčci postavili hnízdo a kakali na mě, a taky když si do mě milenci ryli svá srdce, ale když přišla ta veverka víte co mi udělala NEJDŘÍV SI SNIM ŠIŠTIČku a pak oříšky.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2612 lidí, prům. známka 3,08


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 25 ( 14 )
známka - 3,1 ( 3841 )
23. 9. 2005
577 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVáclava z Dolní Lhoty odvedli na vojnu. Kluk byl nešťastný, protože byl z domova zvyklý na kozí mléko, a to se tady sehnat nedalo. Hned na první vycházku si domluvil se sousedem, že mu nějakou kozu dovede. Stalo se a Václav si vítězoslavně vede kozu do kasáren, aby už jeho zdraví netrpělo další újmy. U vchodu ho staví dozorčí a nemíní ho se zvířetem pustit dál. Veškeré argumenty selhávají, až dozorčího napadne pádný důvod:
"Vždyť je vás na pokoji dvanáct! Kdo vydrží ten smrad?"
"Ale pane kapitáne, vždyť ona si zvykne."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1005 ( 11 )
známka - 3,14 ( 2407 )
9. 2. 2005
207 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste neslyšel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník!" Velící důstojník: "Na jméno jsem se neptal!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské



<<     <1>  <2>  <3>  <4>  <5>          <+> přidat příspěvek
( celkem 83 příspěvků na 5 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0025)