Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle data - strana 925

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <923>  <924>  <925>  <926>  <927> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 449 ( 12 )
známka - 2,86 ( 2730 )
11. 5. 2002
61 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNení vidět a potmě saje krev. Co je to? Librese invisible.

Poslal Unknown

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 4944 ( 50 )
známka - 2,92 ( 8891 )
11. 5. 2002
169 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManžel se ptá manželky: Proč si strkáš do podprsenky 10 králíků, myslíš , že se ti tam vejdou??
Manželka odpovídá: Proč ne?, Když se tam vejdou 2 kozy.

mrs.look

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ženská logika
posláno ( dnes ) - 460 ( 22 )
známka - 2,98 ( 2215 )
11. 5. 2002
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepicek chodi do 3. tridy. Pta se maminky: Proc ho mam nejvetsiho...? Hm, a nebude to tim, ze je ti uz 18...?

Jurik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2215 lidí, prům. známka 2,98


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 2130 ( 32 )
známka - 2,94 ( 6380 )
11. 5. 2002
102 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou takhle dva malomocní do školy, a ten jeden říká: Jsem fakt zvědavej, co nám dneska odpane!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky
posláno ( dnes ) - 208 ( 3 )
známka - 3,16 ( 1386 )
11. 5. 2002
496 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSpejbl s Hurvínkem se rozhodnou, že si na zahradě postaví skleník, a tak staví a staví, až skleník stojí, ale ouha: Nevědí, jaký mu dát název. Domluví se, že se bude jmenovat podle prvního slova, které ráno řeknou. Ráno běhá Hurvínek po pokoji a křičí: "Kde mám trenky, kde mám trenky!", a tak se skleník jmenuje Trenky. V létě přijdou bábinka s Máničkou, Hurvínek roztáhne ruce asi metr od sebe a říká: "Bábinko, my máme v trenkách takovýhle okurky!

Poslala Mišička

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 553 ( 30 )
známka - 3,06 ( 2766 )
11. 5. 2002
71 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVite, proc ma chlap v hlave hacek? - Aby mu mela micha na cem drzet ...

Tygros

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 562 ( 12 )
známka - 3,05 ( 2568 )
11. 5. 2002
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo udela kohoutek, kdyz si zasoulozi? - zakokrha!
A co udela slepicka? - navari, vypere, vyzehli ...

Tygros

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 3819 ( 31 )
známka - 2,83 ( 7856 )
11. 5. 2002
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč nosí somálci v uších párátka? Aby nepropadli kanálem.

Kykyna

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Somálci
posláno ( dnes ) - 58 ( 12 )
známka - 2,9 ( 6009 )
10. 5. 2002
629 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde žena k doktorovi, že chce interrupci. Doktor: "Mám takovou metodu, je sice delší, ale bezbolestná." .
"To mi nevadí, však to nemusí být hned."
"Dobře, tak si příště přineste s sebou banán a dva pomeranče."
Žena přinese dva pomeranče s banánem. Tak to jde asi měsíc, až doktor povídá, aby příště donesla dva pomeranče a dvě cihly.
Žena poslechne a na druhý den je u něj i s cihlami.
Doktor jí tam strčí dva pomeranče a za malou chvíli vykoukne dítě a
povídá: "A banánek nebude?". Doktor mu cihlami rozmlátí hlavu
na kaši a zařve: "Tady máš banán, parchante..." .

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1810 ( 33 )
známka - 2,93 ( 6822 )
10. 5. 2002
189 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se letuška v letadle: "Není mezi cestujícími lékař?".
Jeden z cestujících se postaví a jde do pilotní kabiny.
Za chvíli vyjde a ptá se: "Není mezi cestujícími pilot?".

Snajpr

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Dopravní prostředky



<5x<   <<     <1> || <923>  <924>  <925>  <926>  <927> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0907)