Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle data - strana 930

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <928>  <929>  <930>  <931>  <932> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 62 ( 5 )
známka - 2,95 ( 6987 )
6. 5. 2002
1050 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV porodnici se narodí malý chlapeček. Hned po tom, co otevře oči, začne ze sebe sypat všechnu možnou matematiku. Doktoři se škrábou po hlavě a tvrdí, že něco není v pořádku. Nakonec se rozhodnou chlapečka operovat a vybrat mu kus mozku, aby se jeho inteligence dostala na úroveň ostatních, normálních lidí. Když po operaci chlapeček otevře oči, začne každého okolo sebe obšťastňovat poučkami z fyziky.
Doktoři se nemohou vynadivit. Po dlouhé poradě se rozhodnou chlapečka znova operovat a odstranit mu další kus mozku. Situace se však znovu opakuje. Tentokrát chlapeček chrlí kdejaké chemické vzorce.
Doktoři mají dlouhou, velmi dlouhou poradu. Nakonec se rozhodnou chlapečkovi vyoperovat poslední kousíček mozku, který mu v hlavě ještě zůstal.
Po operaci doktoři stojí okolo postele, na které leží chlapeček, a s napětím čekají, co se bude dít. Chlapeček otevře oči a každého si přeměří chladným pohledem. Nakonec vykřikne: "Vaše občanské průkazy, všiváci!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6987 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, O policajtech, U doktora
posláno ( dnes ) - 335 ( 5 )
známka - 2,95 ( 2680 )
6. 5. 2002
224 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabička přijde na návštěvu a ptá se vnučky:
"Tak co, malá, jak se ti líbí tvůj nový malý bráška?"
"Ale jo, je docela fajn," pokrčí holčička rameny, "ale je spousta věcí, který jsme potřebovali víc."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 265 ( 39 )
známka - 3 ( 3015 )
6. 5. 2002
162 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství?"
"Hmm, jo, jo."
"A jaké?"
"Hmm, když mě otec tahal za vlasy, vždy sem si přál, abych byl plešatý."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 142 ( 1 )
známka - 2,92 ( 5263 )
6. 5. 2002
519 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínek poslal zlobivého synka za trest brzo spát. Za chvilku se z pokojíčku ozvalo:
"Tatí?"
"Co je?"
"Mám žízeň. Mohl bys mi přinést sklenici vody?"
"Ne. Měl ses chovat líp. A teď zhasnout!"
O pět minut později:
"Tatí?
"Co je zase?"
"Mám žízeň. Mohl bys mi přinést sklenici vody?"
"Řekl jsem ti, že ne! A jestli se ještě jednou zeptáš, tak ti půjdu nasekat zadek!"
O pět minut později:
"Tatí?"
"CO JE???"
"Až mi půjdeš naplácat, mohl bys s sebou vzít sklenici vody?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Muži jako rodičové
posláno ( dnes ) - 405 ( 28 )
známka - 2,88 ( 2172 )
6. 5. 2002
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, jak se hraje hra na vodní mlýnek?
To si jeden lehne na zem a druhý mu čůrá na lopatky.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 751 ( 41 )
známka - 2,89 ( 2911 )
6. 5. 2002
252 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček přiběhl domů a ptá se:
"Mamí, můžou mít malý holčičky děti?"
"Ne, to víš, že nemůžou."
Pepíček zase vyběhl na zahradu a maminka ho jen zaslechla, jak říká ostatním dětem:
"Je to oukej, můžem tu hru hrát znova."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 513 ( 9 )
známka - 2,96 ( 3916 )
6. 5. 2002
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMaminka se ptá synka:
"Co bys chtěl pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku?"
A syn na to:
"Sáňky, jestli tě to dole neroztrhne!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 31 ( 3 )
známka - 2,93 ( 2684 )
6. 5. 2002
727 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínek s maminkou jdou na ples, ale nevědí, co si počít s malým Pepíčkem. Tatínek dostane nápad:
"Tak mu nasadíme sluchátka, pustíme mu pohádku, a on pěkně usne."
Tak učinili a odešli se bavit. Když se ke čtvrté ranní vrací, v pokojíku se ještě svítí.
"Klid maminko, to on jak usnul po té pohádce, tak jenom nezhasnul."
Vejdou do pokoje, uprostřed místnosti stojí Pepíček, oči podlité krví, roztrhané pyžamo, podivně se klátí a vykřikuje:
"JÁ CHCI, JÁ CHCI, CHCI, CHCI!"
Rodiče jsou zděšeni, přijdou k Pepíčkovi a sundají mu sluchátka, ze kterých se ozývá:
"Milé děti, chcete slyšet pohádku o chhrrrr.. milé děti chcete slyšet pohádku .chhrrrr.. milé.."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 324 ( 43 )
známka - 3,02 ( 2359 )
6. 5. 2002
203 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak na co jste si dneska hráli, Pepíčku?"
"Na Divoký západ."
"A na co si budete hrát zítra? Taky na Divoký západ?"
"Kdepak, na to už nejsou lidi, zítra hrajem na hromadné pohřbívání."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 30 ( 3 )
známka - 2,93 ( 2738 )
6. 5. 2002
609 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProdejce volá naslepo potenciálnímu zákazníkovi. Na druhém konci se ozve velmi tichý hlas, který zjevně patří nějakému děcku.
Prodavač: "Dobrý den, mohl bych prosím mluvit s pánem domu?"
Děcko šeptá: "Nemohl, tatínek má práci."
"Mohl bych tedy mluvit s tvojí mámou?"
"Nemohl, má práci."
"A co nějaký tvůj starší brácha nebo sestra?"
"Taky mají práci."
Prodavač je už šeptajícím děckem docela vytočený:
"Je tam ještě někdo, s kým bych mohl mluvit?"
"Jo, jsou tady policajti, ale taky mají práci."
"Sakra, co tam všichni dělají???"
"Hledají mne."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky



<5x<   <<     <1> || <928>  <929>  <930>  <931>  <932> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0055)