Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle data - strana 932

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <930>  <931>  <932>  <933>  <934> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 363 ( 9 )
známka - 3,07 ( 3438 )
5. 5. 2002
247 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeží dvě miminka pod přikrývkou. Jedno se ptá druhého:
"A ty si co, děvčátko, nebo chlapeček?"
"Nevím, ale podívám se."
Nadzvihne přikrývku a říká:
"Já sem chlapeček."
"A podle čeho to poznáš?"
"Mám modré dupačky."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 357 ( 8 )
známka - 2,84 ( 3556 )
5. 5. 2002
255 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí malý chlapeček na rohu a hulí. Přistoupí k němu paní a povídá:
"Copak by ti asi řekl tatínek, kdyby tě viděl kouřit ?"
Chlapeček jen odsekne:
"A copak by vám řekl manžel, kdyby viděl, že na ulici obtěžujete cizího chlapa?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 321 ( 18 )
známka - 2,96 ( 2605 )
5. 5. 2002
302 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUž týdny je stadión vyprodán a krátce před zahájením finálového utkání poháru usedá na čestné místo malý chlapec.
"Jak jsi přišel k té čestné vstupence?" ptá se pořadatel.
"Doma, jsem starostův syn."
"A kde je pan otec?"
"Doma, neúspěšně hledá tu čestnou vstupenku."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 501 ( 9 )
známka - 3,02 ( 3530 )
5. 5. 2002
391 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tatí, chce se mi chcát!"
"Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat."
V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká:
"Mami, chci pískat!"
Rozespalá maminka nechápe a odpovídá:
"Teď v noci? Vzbudíš sousedy!"
"Ale já chci strašně moc pískat!"
"No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 442 ( 45 )
známka - 3,01 ( 2612 )
5. 5. 2002
117 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Mamíííííí, mamíííííííí, mě opuchl prst!"
"A jak jsi to poznal, Pepíčku?"
"Nevejde se mi do nosu."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 344 ( 7 )
známka - 2,85 ( 2744 )
5. 5. 2002
304 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOtec se rozhodl, že je nejvyšší čas dostat rozvernému synovi do hlavy trochu rozumu:
"Podívej, Pepíčku, už budeš dospělý a měl bys začít brát život trochu vážně. Uvědom si, kdybych teď náhle zemřel, kde bys byl?"
"No, já bych byl právě tady. Ale otázka je, kde bys byl ty."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 328 ( 13 )
známka - 3,01 ( 2635 )
4. 5. 2002
215 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMyš se vrátí z laboratoře do své klece a říká své kamarádce:
"Tak jsem si toho doktora Zookera pěkně vycvičila."
"Opravdu?" "No jasně, vždycky, když zmáčknu to tlačítko, tak mi přinese jídlo.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 36 ( 10 )
známka - 2,91 ( 2863 )
4. 5. 2002
597 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřma stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak počkám pod bránou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1320 ( 20 )
známka - 2,94 ( 5276 )
4. 5. 2002
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, co se stane z komára, když si vezme viagru?
Šicí stroj.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5276 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Hádanky
posláno ( dnes ) - 1155 ( 19 )
známka - 3,04 ( 7698 )
4. 5. 2002
71 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč ryby nemají prsty?
Protozě jim je kapitán iglo uřezal.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry, Hádanky



<5x<   <<     <1> || <930>  <931>  <932>  <933>  <934> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0837)