Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 30

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <28>  <29>  <30>  <31>  <32> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 2681 ( 105 )
známka - 2,77 ( 5750 )
14. 5. 2006
253 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa chodníku čůrá kluk. Uvidí ho policajt: "Okamžitě toho nech, nebo ti toho camprdlika ustřihnu!" Chlapeček de a vidí holčičku jak čůrá: "Hele to se nesmí!"Nadzvedne jí sukýnku aříka: "Aha, čůrej dál, u tebe už polda byl.. viď?"

Werča

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Chlapeček a holčička
posláno ( dnes ) - 107 ( 105 )
známka - 2,93 ( 4066 )
17. 6. 2012
397 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedm divů československého socialismu 1. Každý je zaměstnán 2. Přestože je každý zaměstnán, nikdo nepracuje. 3. Přestože nikdo nepracuje, každý plní plán. 4. Přestože každý plní plán, není žádné zboží. 5. Přestože není žádné zboží, každý má všechno. 6. Přestože každý má všechno, všichni kradou. 7. Přestože všichni kradou, nikde nic nechybí.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4066 lidí, prům. známka 2,93


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 105 ( 105 )
známka - 2,98 ( 5769 )
18. 9. 2012
112 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChci zemřít pokojně v spánku, jako můj strýc a ne jako ti ustrašení, vřískající lidi, které vezl !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 105 ( 105 )
známka - 3,01 ( 5460 )
19. 10. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vojáci, kdo chce jet na pole kopat bramory u generálovo sestry? Jenom dva? Tak ostatní půjdou pěšky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 115 ( 104 )
známka - 2,94 ( 6977 )
15. 1. 2010
262 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa vánoční besídce vlezlo jedno malé děcko Santa Clausovi na klín. On se ho zeptal, jako všech dětí, co by chtělo najít pod stromečkem. Dítě vyvalilo oči a poklesla mu brada. Po pěti vteřinách dítě povídá: "Cože? Tys nečetl můj e-mail?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové, Vánoční a novoroční
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,91 ( 5077 )
2. 7. 2012
123 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak pane, restituce se na vás nevztahují, vy jste za války spolupracoval s Němci!" - "To ano, ale jen s východními!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,98 ( 5934 )
22. 9. 2012
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Havířově jsou největší ožralci.Chlastají od nevidím do nevidím.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,92 ( 6353 )
2. 10. 2012
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Jaké jste měli o prázdninách počasí?" - "To vám nemohu říct, maminka mi zakázala mluvit sprostě."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 3 ( 5455 )
14. 10. 2012
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu... a pane doktore, jak mám ty prášky brát?" - "Jeden ráno v 8 a pořádně zapít, další v 10 a pořádně zapít, pak si dejte jeden ve 12 a pořádně zapít, další ve 4 odpoledne a pořádně zapít a poslední v 6 večer a pořádně zapít." - "A pane doktore, co mi vlastně je?" - "Málo pijete!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 1603 ( 103 )
známka - 2,96 ( 6902 )
2. 2. 2007
265 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí u baru Čech a Skot. Najednou přijde k baru kůň, položí si sedlo na hák, sedne k baru, objedná si vodku, vypije ji a zas jde. Čech na něho udiveně kouká a pak se ptá Skota: "Viděl si, viděls?" A Skot odpoví: "Viděl, viděl, zapoměl zaplatit."

Lenka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Skoti



<5x<   <<     <1> || <28>  <29>  <30>  <31>  <32> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0349)