Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 31

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <29>  <30>  <31>  <32>  <33> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,91 ( 5083 )
2. 7. 2012
123 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak pane, restituce se na vás nevztahují, vy jste za války spolupracoval s Němci!" - "To ano, ale jen s východními!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,96 ( 6131 )
11. 9. 2012
246 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co kdybychom se šli podívat na fotbal?" - "Dobrý nápad, koupíme si lahvinku pálenky a po každém góle si štrngneme."Odchází po bezgólovém, nerozhodném výsledku a přitom si postesknou: "Příště půjdeme raději na košíkovou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sport
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,98 ( 5934 )
22. 9. 2012
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Havířově jsou největší ožralci.Chlastají od nevidím do nevidím.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5934 lidí, prům. známka 2,98


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 3 ( 5455 )
14. 10. 2012
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu... a pane doktore, jak mám ty prášky brát?" - "Jeden ráno v 8 a pořádně zapít, další v 10 a pořádně zapít, pak si dejte jeden ve 12 a pořádně zapít, další ve 4 odpoledne a pořádně zapít a poslední v 6 večer a pořádně zapít." - "A pane doktore, co mi vlastně je?" - "Málo pijete!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,98 ( 6216 )
24. 10. 2012
126 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNASA se rozhodla, že koupí sparťanský fotbalový stadión, protože je to jediné místo na světě, kde není atmosféra.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sport
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,86 ( 7427 )
1. 11. 2012
381 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitelka se ptá dětí, čím chtějí být, až budou velké.Pepíček: „Já chci být miliardář! Budu mít nejkrásnější milenku, dám jí BMW, milion dolarů, byt na Manhattanu, sídlo v Paříži, zlatou VISA kartu a milovat se s ní budu třikrát denně.“Učitelka v rozpacích se rychle obrací jinam. „A ty, Mařenko?“„Já chci být Pepíčkova milenka.“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 3,02 ( 5193 )
3. 11. 2012
75 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu„Teta, máte satelit?“"Prečo bych se sa měla teliť, nésom kráva“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách
posláno ( dnes ) - 104 ( 104 )
známka - 2,94 ( 7254 )
17. 6. 2013
116 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeské lidi nechápu.
Doteď bylo mizerné počasí a když vysvitlo sluníčko, všichni se ptají, kde je nečas

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 342 ( 103 )
známka - 2,9 ( 2443 )
16. 3. 2006
185 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeká pan Kalianko na autobusové zastávce a kolemjdoucí jej upozorňuje: "Ten autobus jezdí jen o svátkách." - "To se mi hodí, vždyť dneska má svátek Josef a já jsem Pepa!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1603 ( 103 )
známka - 2,96 ( 6902 )
2. 2. 2007
265 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí u baru Čech a Skot. Najednou přijde k baru kůň, položí si sedlo na hák, sedne k baru, objedná si vodku, vypije ji a zas jde. Čech na něho udiveně kouká a pak se ptá Skota: "Viděl si, viděls?" A Skot odpoví: "Viděl, viděl, zapoměl zaplatit."

Lenka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Skoti



<5x<   <<     <1> || <29>  <30>  <31>  <32>  <33> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0407)