|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <7> <8> <9> <10> <11> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 129 ( 129 ) známka - 2,91 ( 7342 ) 19. 10. 2012 101 znaků Proč jsou potřební kromě optimistů i pesimisté?Optimista zkonstruuje letadlo, pesimista padák!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 129 ( 129 ) známka - 2,98 ( 7565 ) 11. 11. 2012 141 znaků "Mami, dnes jsme se u rybníka všichni koupali bez plavek." - "Opravdu, abyly tam i holčičky?" - "To nevím, my jsme byli všichni nazí."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dětičky posláno ( dnes ) - 155 ( 128 ) známka - 2,98 ( 12424 ) 11. 2. 2010 274 znaků Sousedky stojí na chodbě a drbou. Okolo jde Pepíček a slyší co si paní od vedle povídají. Přijde domů a říka tátovi: "Tati letos budeme mít hodně cukroví." "Jakto?" Opoví táta. "No protože sousedky říkaly, že máma už měsíc peče s listonošem." Autorkou je Týna Havlínová Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 12424 lidí, prům. známka 2,98 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra, Pepíček, Vánoční a novoroční posláno ( dnes ) - 165 ( 128 ) známka - 2,94 ( 15600 ) 29. 12. 2010 138 znaků Kladivo a pila jdou ukrast auto. Vypači dveře, vloupou se dovnitř a kladivo se strašně hrne za volant a řika "Řidim, ty jsi pila."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dopravní prostředky, Kameňáky, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 134 ( 128 ) známka - 2,95 ( 7584 ) 3. 1. 2011 420 znaků Fidel Castro nemuze najit svuj doutnik. Zavola ihned sefovi tajne policie:Nejakej imperialistickej kontrarevolucionar mi sem vlez a ukrad tu doutnik. Okamzite prosetrit ! Pak jen podepise zamitnuti milosti par disidentum, obraci papir - a pod nim ten doutnik. Ihned vola sefovi tajnych: Okamzite vsechny zadrzene propustit ! Smula Fidel, polovicka uz se jich priznala a ta druha polovicka zemrela pri vyslechu... Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Politické, Totalitní posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,89 ( 7012 ) 29. 9. 2012 101 znaků Pepíček jde k doktorovi: "Tak co ti chybí,""Tahák druhé až 40. kapitoly zítřejší písemky!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pepíček posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,9 ( 4906 ) 4. 10. 2012 133 znaků Kdyby vám někdy přišlo, že jen tak koukám do blba, tak se mnou trošku pohněte. Můj mozek totiž akorát spustil screensaver.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Počítačové posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,97 ( 7221 ) 5. 11. 2012 68 znaků Jak zařídíš, aby kilo tuku vypadalo dobře?Dej na něj bradavku!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,98 ( 8905 ) 11. 11. 2012 130 znaků "Řekni nám, co se teplem roztahuje a zimou zkracuje?" - "Sím, prázdniny. V létě trvají dva měsíce, v zimě jenom týden."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,89 ( 6792 ) 12. 11. 2012 320 znaků "Rozhodl se pěstovat psí smečku a každý rok s psím spřežením jezdit závody.""Snad byste mu to nechtěla zakázat, závody psích spřežení jsou krásným sportem a mimoto, váš muž musí mít velkou lásku ke zvířatům.""To ano, když chce dělat Eskymáka, ať si ho dělá, já mu v tom bránit nebudu!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <7> <8> <9> <10> <11> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|