|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <7> <8> <9> <10> <11> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 129 ( 129 ) známka - 2,91 ( 7343 ) 19. 10. 2012 101 znaků Proč jsou potřební kromě optimistů i pesimisté?Optimista zkonstruuje letadlo, pesimista padák!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 129 ( 129 ) známka - 2,98 ( 7565 ) 11. 11. 2012 141 znaků "Mami, dnes jsme se u rybníka všichni koupali bez plavek." - "Opravdu, abyly tam i holčičky?" - "To nevím, my jsme byli všichni nazí."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dětičky posláno ( dnes ) - 155 ( 128 ) známka - 2,98 ( 12424 ) 11. 2. 2010 274 znaků Sousedky stojí na chodbě a drbou. Okolo jde Pepíček a slyší co si paní od vedle povídají. Přijde domů a říka tátovi: "Tati letos budeme mít hodně cukroví." "Jakto?" Opoví táta. "No protože sousedky říkaly, že máma už měsíc peče s listonošem." Autorkou je Týna Havlínová Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra, Pepíček, Vánoční a novoroční posláno ( dnes ) - 165 ( 128 ) známka - 2,94 ( 15600 ) 29. 12. 2010 138 znaků Kladivo a pila jdou ukrast auto. Vypači dveře, vloupou se dovnitř a kladivo se strašně hrne za volant a řika "Řidim, ty jsi pila."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dopravní prostředky, Kameňáky, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 134 ( 128 ) známka - 2,95 ( 7584 ) 3. 1. 2011 420 znaků Fidel Castro nemuze najit svuj doutnik. Zavola ihned sefovi tajne policie:Nejakej imperialistickej kontrarevolucionar mi sem vlez a ukrad tu doutnik. Okamzite prosetrit ! Pak jen podepise zamitnuti milosti par disidentum, obraci papir - a pod nim ten doutnik. Ihned vola sefovi tajnych: Okamzite vsechny zadrzene propustit ! Smula Fidel, polovicka uz se jich priznala a ta druha polovicka zemrela pri vyslechu... Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 7584 lidí, prům. známka 2,95 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Politické, Totalitní posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,89 ( 7012 ) 29. 9. 2012 101 znaků Pepíček jde k doktorovi: "Tak co ti chybí,""Tahák druhé až 40. kapitoly zítřejší písemky!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pepíček posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,9 ( 4906 ) 4. 10. 2012 133 znaků Kdyby vám někdy přišlo, že jen tak koukám do blba, tak se mnou trošku pohněte. Můj mozek totiž akorát spustil screensaver.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Počítačové posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,97 ( 7222 ) 5. 11. 2012 68 znaků Jak zařídíš, aby kilo tuku vypadalo dobře?Dej na něj bradavku!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,98 ( 8905 ) 11. 11. 2012 130 znaků "Řekni nám, co se teplem roztahuje a zimou zkracuje?" - "Sím, prázdniny. V létě trvají dva měsíce, v zimě jenom týden."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,89 ( 6792 ) 12. 11. 2012 320 znaků "Rozhodl se pěstovat psí smečku a každý rok s psím spřežením jezdit závody.""Snad byste mu to nechtěla zakázat, závody psích spřežení jsou krásným sportem a mimoto, váš muž musí mít velkou lásku ke zvířatům.""To ano, když chce dělat Eskymáka, ať si ho dělá, já mu v tom bránit nebudu!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <7> <8> <9> <10> <11> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|