Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 937

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <935>  <936>  <937>  <938>  <939> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 21 ( 5 )
známka - 2,94 ( 2065 )
17. 11. 2002
614 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠpičky ve svých oborech dostaly na konferenci záludný dotaz: "Kolik je 2x2?" Strojař vytáhl logaritmické pravítko, chvíli s ním laboroval a pak říká: "Je to 3.99." Fyzik nahlédl do tabulek, vložil problém do svého počítače a po chvíli oznamuje: "Výsledek leží mezi 3.98 a 4.02." Matematik se chvíli soustředí a nevnímá vůbec nic okolo, a pak praví: "Odpověď nevím, ale jsem si jist, že existuje." Filozof: "Co tím myslíte, 2x2?" Logik: "Prosím, definujte 2x2 přesněji." účetní zavřel všechna okna a dveře, opatrně se rozhlédl a ptá se: "Kolik CHCETE, aby to bylo?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 145 ( 5 )
známka - 2,85 ( 3118 )
10. 12. 2002
609 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede chlapecek vlakem a naproti sedi pan, ten chlapecek si zpiva "Hej pane dizjokej necumte na hojkej, hraje tam kanada chlapi sou hovada"...ten pan mu rika "Chlapce to se nerika, jeste jednou tak uvidis". A chlapecek zase zasne "Hej pane dizjokej necumte na hokej, hraje tam kanada chlapi sou hovada". Pan rika "jeste jednou, tak ti ten kufr vyhodim z okna". Chlapecek se neda a znovu spusti "hej pane dizjokej necumte na hokeh, hraje tam kanada chlapi sou hovada." Pan se nastve a vyhodi chlapeckovi kufr z okna. A chlapecek na to "hej pane vy ste vul, ten kufr nebyl muj, bylo to cigana ten stoji za vama."

lucnav

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 31 ( 5 )
známka - 3,04 ( 2088 )
12. 12. 2002
603 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva lední medvědi (táta a syn) po severním pólu. Najednou se zastaví a syn se zeptá: "Tatí, opravdu jsme lední medvědi?" "Jo,jsme lední medvědi." odpoví otec. "A nejsem třeba medvídek koala?" "Ne, nejsi medvídek koala." "A nejsem třeba grizli?" "Ne,nejsi ani grizly." Tak jdou zase dál a za chvíli se zase zastaví a syn se ptá: "A tatí,nejsem třeba medvídek panda?" "Ne,nejsi medvídek panda." a jdou zase dál. Za chvíli syn:" A tatí!Vážně jsem lední medvěd?" "Jo,jsi lední medvěd. A proč se na to pořád ptáš?" na to otec. "Víš, tati, mě je hrozná zima!"

jaaani

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 333 ( 5 )
známka - 3,01 ( 3850 )
14. 12. 2002
453 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNevěrnice jde domů s milencem. Neví ale, že je doma manžel. Manžel je uslyší a řekne si: "Já Vám ukážu" a schová se v ložnici na skříni. Manželka mezitím v předsíni říká milencovi: "Jdi si lehnout do postele v ložnici, skočím si na toaletu a do sprchy". Milenec poslechne, po chvíli přijde manželka a povídá: "Tak jsem se ti vyčůrala, osprchovala" a milenec nato: "Jo a když se podíváš na skříň tak se i pos...."

Vrkous

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 43 ( 5 )
známka - 2,88 ( 5278 )
19. 2. 2003
1027 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa predmesti jednoho mesta zili vedle sebe Skot a Anglican. Skot mel na zahradce dve slepice a kazde rano vysel z domu a sebral si k snidani cerstva vajicka. Jednou takhle vysel ven a kouka, ze jedna z jeho slepic snesla sve vajicko u souseda na zahrade. Vydal se tedy k silnici, ze na souseda zaklepe, kdyz v tom ho vidi, jak vysel na zahradku a sebral to vejce. Tak honem bezi zpatky k plotu a vola na nej, ze to vejce patri jemu, ze ho snesla jeho slepice. Ale Anglican zas, ze je na jeho pozemku a tudiz je jeho. Kdyz se porad dokola hadali deset minut, Skot najednou povida: Tohle nema cenu. Vite, sousede, u nas se hadky resi tak, ze se navzajem kopneme do kouli a ten, ktery se drive postavi na nohy, vyhral. Anlican souhlasil, tak si Skot obul sve nejtezsi boty a s rozbehem Anglicana nakopl. Ten se chytil za rozkrok a tricet minut se v bolestech svijel na zemi. Pak se konecne vzmuzil a vstal. Oprel se o zed a povida: Tak, ted jsem na rade ja, abych vas kopl. A Skot se jen usmal a rika: Vite co? Nechte si to vejce.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Skoti
posláno ( dnes ) - 41 ( 5 )
známka - 3,08 ( 3142 )
2. 3. 2003
788 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden profesor byl velmi důsledný při dodržování podmínek u testů, a když řekl, že test skončil, tak kdokoliv ještě něco psal, dostal nedostatečnou. Jednou takhle jeden frajer v pohodě po skončení testu, když ostatní odevzdávali, ještě dvě minuty psal, pak se zvednul a nesl papír ke katedře. Profesor na něj: "Mladíku, ani se neobtěžujte. Máte to za pět." "Pane proferose, vy nevíte, kdo jsem!" "Ne, to nevím, a vůbec mne to nezajímá. I kdybyste byl mladej Klaus, z tohohle tesu máte za pět!" "Vy fakt nevíte, kdo jsem???" ptá se frajer s téměř hysterickým výrazem ve tváři. "Vůbec netuším, kdo si myslíte, že jste." "Tak to je dobře!" řekl frajer, vrazil svoji písemku doprostředka štosu s ostatními a kvapně opustil učebnu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 161 ( 5 )
známka - 3,01 ( 2616 )
14. 4. 2003
686 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyz Buh stvoril Adama a Evu, zbyly mu jeste dve veci, ktere jim chtel dat.
Buh rekl: "Mam pro vas jeste dva darky, pro kazdeho z vas jeden. Ten prvni je moci curat vestoje."
Adam ho prerusil: "Ja chci, ja to chci! To bude bajecne a muj zivot bude mnohem jednodussi a veselejsi!"
Pak se podival na Evu a Eva prikyvla a rekla: "No proc ne, pro mne to neni tak dulezite."
Tak dostal Adam od Boha tento darek. Adam vyskal radosti, poskakoval a cural tu zde, tu onde, bezel na plaz, cural i tam a obdivoval se vzorum, ktere vytvoril v pisku. Buh s Evou pozorovali Adamovo nadseni a pak se zeptala Eva Boha:
"A ten druhy darek, ktery jsi nam chtel dat?" "To je mozek, Evo. To je mozek."

Poslal(a) Beruna

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 95 ( 5 )
známka - 2,91 ( 2853 )
20. 5. 2003
472 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNASA usporada vyberovy konkurz, kdo by mohl letet do vesmiru: vyberou blondynu a prase. Pred odletem jim daji obalky s instrukcema a vyslou je do vesmiru. Když prase otvira obalku, blondyna mu kouka pres rameno, po otevreni se na prase vyvali arch papiru s infornacemi jak obsluhovat cely raketoplan. A blondyna se zdesi, kdyz tam ma prase todle, co tam budu mit ja? S tresoucima se rukama otvira obalku, z ni vynda papirek s napisem: "KRM PRASE A HLAVNE NA NIC NESAHEJ!"

Kaťulka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 38 ( 5 )
známka - 3,03 ( 3356 )
22. 5. 2003
761 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská misionářka v Africe má za úkol naučit místní obyvatele česky. Vezme je tedy na hodinu češtiny do pralesa. Jak tak jdou, po chvíli kolem proběhne slon. Češka na něj ukáže a řekne: "To je slon". Domorodci to sborem zopakují: "Too je slon". Jdou dále a vidí na stromě opice. "To jsou opice", řekne učitelka a domorodci zase: "Too jsou opiice". Jdou zase dále a po nějaké době učitelka rozhrne křoví a k úžasu všech v něm objeví souložící pár. Učitelka, která se strašně strašně stydí neví jak by to okomentovala a tak řekne: "Oni jedou na kole." Domorodci se to už chystají zopakovat, když z jejich skupiny vyběhne naštvaný domorodec a propíchne souložícího chlápka oštěpem. "Too je moje kolo!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 945 ( 5 )
známka - 2,88 ( 2888 )
13. 6. 2003
455 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: "Prosil bych tři potkany, dvě myši, 25 švábů a 40 sklípkanů."
"Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?"
"Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit byt ve stavu, v jakém jej dostal."
"Vy jste šprýmař", usměje se pobaveně prodavač.
"No, mne to moc k smíchu nepřijde - odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval..."

Píša

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní



<5x<   <<     <1> || <935>  <936>  <937>  <938>  <939> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1196)