Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 939

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <937>  <938>  <939>  <940>  <941> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 38 ( 5 )
známka - 3,03 ( 3356 )
22. 5. 2003
761 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská misionářka v Africe má za úkol naučit místní obyvatele česky. Vezme je tedy na hodinu češtiny do pralesa. Jak tak jdou, po chvíli kolem proběhne slon. Češka na něj ukáže a řekne: "To je slon". Domorodci to sborem zopakují: "Too je slon". Jdou dále a vidí na stromě opice. "To jsou opice", řekne učitelka a domorodci zase: "Too jsou opiice". Jdou zase dále a po nějaké době učitelka rozhrne křoví a k úžasu všech v něm objeví souložící pár. Učitelka, která se strašně strašně stydí neví jak by to okomentovala a tak řekne: "Oni jedou na kole." Domorodci se to už chystají zopakovat, když z jejich skupiny vyběhne naštvaný domorodec a propíchne souložícího chlápka oštěpem. "Too je moje kolo!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 460 ( 5 )
známka - 2,94 ( 2721 )
29. 5. 2003
499 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřed obhchodem stojí tři kočárky. Z prvního se najednou ozve: „Hm-hm-hm, to jsou problémy, to jsou problémy: koupí mi maminka sunárek nebo nekoupí?!?” Zanedlouho se ozve z druhého: „To jsou problémy, to jsou problémy: koupí mi maminka lízátko nebo nekoupí?!?” Ze třetího děcko dotčeně volá: „Teda vaše problémy bych chtěla mít! To přece nic není! Zato já teda mám kloudnej problém: sedla jsem si na dudlík a přemejšlím: jsem panna nebo nejsem panna?”

speed

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 945 ( 5 )
známka - 2,88 ( 2888 )
13. 6. 2003
455 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: "Prosil bych tři potkany, dvě myši, 25 švábů a 40 sklípkanů."
"Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?"
"Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit byt ve stavu, v jakém jej dostal."
"Vy jste šprýmař", usměje se pobaveně prodavač.
"No, mne to moc k smíchu nepřijde - odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval..."

Píša

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 80 ( 5 )
známka - 2,97 ( 2424 )
29. 6. 2003
883 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou tři želvičky pouští. Jdou rok, dva, tři. A najednou najdou na zemi kelímek. A jedna z želviček povídá: Nebudeme to brát, kdo by se s tím tahal." a jdou dál. Jdou rok, dva, tři a ten čtvrtý rok naleznou studánku. A ta jedna z želviček povídá: Milé želvičky ocitli jsme se v prekérní situaci, máme vodu ale nemáme se z čeho napít. Mám nápat. Jedna z nás dojde pro ten kelímek a potom se napijeme. "Dlouho se žádná želvička nehlásí. Najednou se přihlásí jedna z želviček a povídá.: Já pro ten kelímek dojdu, ale vy mi slíbíte že do tý doby dokud já nepřijdu, vy se nenapijete." Želvičky jí to tedy schválily. Čekali rok, dva, tři, čtyři a ten pátý rok už to nevydrželi a napili se ze studánky. A ta želvička co šla pro kelímek vylezla z křoví a řekla.: Když vám nemůžu věřit, tak já nikam nejdu!"

Michaela Jedličková

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 43 ( 5 )
známka - 3,09 ( 2708 )
8. 7. 2003
495 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPani u sexuologa: "Co mam delat, pane doktore, manzel me neuspokoji..." "Milostiva, ja Vam mohu sice neco predepsat, ale koneckoncu, pan manzel prece nemusi nic vedet, poridte si milence..." "Mam, pane doktore, nestaci..." "Milostiva, kde je receno, ze ten milenec musi byt jen jeden...?" "Mam jich deset a furt je to malo..." "Tak dobre, ja Vam predepisu nejake hormony a za 14 dnu prijdte..." Manzelka prijde domu a vitezoslavne polozi pred manzela recept: "Vidis, zadna kurva,nemocna jsem!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 44 ( 5 )
známka - 2,89 ( 1905 )
4. 8. 2003
812 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketinku a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, a objeví se duch lampy.
Duch říká:" Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání".
Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: "Já první! Já první!" A vysloví přání: "Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!". "Frnk!", - a je pryč.
"Teď já!" bere si slovo vedoucí marketinku. "Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!". "Frnk!", - a je pryč.
"A vy?" osloví duch šéfa.
Šéf: "Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!".
A poučení z téhle historky? - "Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 37 ( 5 )
známka - 2,85 ( 3434 )
19. 9. 2003
644 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotka dedek kamarada a rika: "Clovece, ja te strasne dlouho nevidel." A on mu odpovida: "No tos me ani nemoh videt, protoze sem byl v tom, no. Jezis... no v tom.. no.. jak se tam valim v bahne a racham si tam to.. no.." "Myslis lazne?" "No jo! Lazne." "A v jakejch si byl?" "No, je to tady za tim, no, no tady zatim!" "Za cim, prosimte?" "No za tim!!! Tady... Jezis marja. Dyt ty ses vetsi vul nez ja prosimte!!!" chvilku mlcej a pak teda ten sklerotik povida: "Hele, takhle bysme se nikam nedostali. Jak se menuje ta kytka co ma ostny?" "Kytka co ma ostny? Myslis ruzi?" "no joo! Ruze.. RUZO!! JAK SE JMENOVALI TY LAZNE KDE JSME TAM TED BYLI?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 19 ( 5 )
známka - 2,94 ( 3540 )
3. 10. 2003
452 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuz prijde do baru a usadi se vedle krasne zeny. Okamzite upouta jeji pozornost a pak si prilozi k uchu hodinky. Co slysite? Zepta se zena. To jsou supermoderni hodinky, vysvetli ji muz. Reaguji na alfa vlny v mozku a dokazi mluvit. A co vam rikaji? Smeje se krasavice. Ze jste do mne silene zamilovana. Tak to je mate urcite rozbite. Vzdyt vas vubec neznam, opaci kraska. Mozna, usmeje se vitezoslavne muz, ale spis bych rekl, ze jdou o hodinu napred.

Poslal(a) MUffik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský
posláno ( dnes ) - 97 ( 5 )
známka - 2,89 ( 3661 )
5. 10. 2003
692 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProdává cikán slepýho koně, ale protože ho nikdo nechce, rozhodne se to zatajit. Hned druhý den přihde takovej normální chlápek a ptá se: "Ty posliš, tak ty prej prodáváš koně?!" Cikán: "Jo,jó, prodávám! Tady je, dóbry, ne?!" "Hele a co on to má s očima, že on je slepej!" Cikán: "Néni, on úplně normálni" "Ne, on je určitě slepej!" Cikán: "Néni." "Hele, tak naň ho nasedni a rozjeď se proti támhletý zdi. Když není slepej, tak uhne, a když je, tak máš smůlu." Cikán: "No jasně, to uplně normálni..." a nasedne na koně. Rozjede se a rozplácne o zeď. "Vidíš! Já říkal, že je slepý!" Cikán se zvedne a řekne: "Néni, on je odvážny!"

Zuzu..

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Naše menšiny
posláno ( dnes ) - 25 ( 5 )
známka - 2,98 ( 2293 )
4. 12. 2003
682 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva prátelé byli hrát golf a hráli desne pomalu, protože pred nimi na hrišti byly dve ženské, kterým to moc nešlo a trefily snad každé jezírko a písecnou past, která cestou byla. A nejak se nemely k tomu, aby podle správné golfové etiky pustily pány pred sebe. Jeden už nevydržel a ríká: "Já se seberu a dojdu jim ríct, at nás nechají pred sebe." Tak vyrazil, ale když byl tak na pul cesty, tak se najednou zarazil, otocil a vrátil zpátky. Vysvetluje: "Sakra, já nemužu. Jedna z tech ženskejch je moje žena a druhá moje milenka!" Tak vyrazil ten druhý a taky se v pulce otocil a vrátil se. Na tázavý príteluv pohled rekl jen: "Svet je malý."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra



<5x<   <<     <1> || <937>  <938>  <939>  <940>  <941> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0867)