Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 958

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <956>  <957>  <958>  <959>  <960> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 25 ( 3 )
známka - 2,94 ( 4658 )
27. 10. 2007
592 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStěžuje si manželka jednoho příslušníka druhé: "Představ si, včera jsme jeli autem do divadla a jeli jsme později, spěcháme, když v tom manžel přejede křižovatku na červenou. Zastaví, štípne si kupón a jede dál. Na další křižovatce nedal přednost, div že jsme se nesrazili s jiným vozem, vystoupí, vezme si řidičák a do divadla jsem s ním musela pěšky." Druhá říká: "To není to nejhorší. Já byla s manželem nakupovat v Tuzexu. Čekáme ve frontě, až obslouží před námi západní Němce, v tom manžel přeskočí pult a požádal o azyl!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 16 ( 3 )
známka - 2,96 ( 2924 )
30. 3. 2009
1088 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuÚspěšný podnikatel prohání po krajině svůj nový džíp a najednou zahlédne klasického bezdomovce. Ten si jen tak sedí, pak natáhne ruku, luskne prsty a objeví se před ním čerstvě natočené pivo. Bezdomovec ho vyzunkne a zase natáhne ruku, luskne, objeví se pivo. Podnikatel přijde k němu a ptá se, jak to dělá.
"No víte, jednou jsem prohrabával popelnice, našel jsem takovou divnou lampu a jak jsem ji začal čistit, objevil se džin, no a tak si teď dávám pivko".
Podnikatel si v duchu říká "blbá socka" a nahlas povídá:
"a neprodal byste mi tu lampu? Tady vám dám klíče od nového džípu, tady jsou klíče od nové vily, tady je bankovní karta, na účtu je milion".
Bezdomovec povídá: "No když chcete..." a plácnou si.
Sotva bezdomovec odjede, podnikatel začne leštit lampu objeví se džin a
podnikatel spustí: "Chci vrtulník, zámek, kontrolní balík akcií firmy..."
"ZADRŽ!" říká džin. "I mezi námi džiny došlo ke specializaci, neděláme všichni všechno; takže co si dáš Gambrinus nebo Radegast?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 19 ( 3 )
známka - 3,05 ( 5861 )
29. 4. 2009
652 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželský pár má dvě dospívající dcery, a tak se rozhodne, že se do třetice pokusí o syna. Po měsíci pokusů přijde žena konečně do jiného stavu a po devíti měsících se jí narodí zdravý kluk. Šťastný otec spěchá do porodnice, aby se podíval na svého syna, ale hned po prvním pohledu je zděšen. Je to nejošklivější dítě, jaké kdy viděl. Jde za svou ženou a říká: "Já v žádném případě nemůžu být otcem tak ošklivého dítěte! Podívej se, proboha, na ty dvě překrásné dcery, které jsem zplodil. Že ty jsi mi byla nevěrná?"
Manželka se na něho sladce usměje a řekne: "Tentokrát ne!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 6 ( 3 )
známka - 3,02 ( 6385 )
16. 1. 2010
914 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní učitelka na základní škole probírá s žáky občanskou výchovu a vysvětluje, co to jsou národnosti a co to znamená být Čechem. Poté žáky vyzve, ať zvednou ruce, jestli jsou také Češi. Děti, i když tomu příliš nerozumějí, všechny zvednou poslušně ruce. Jen holčička v poslední řadě neudělá nic.
"Copak je, Alenko, proč jsi nezvedla ruku?" ptá se učitelka.
"Protože nejsu Češka," odpoví samozřejmě holčička.
"A co tedy jsi?"
"Su hrdá Moravanka."
Učitelka se zatváří nazlobeně, že jí někdo odporuje, a zeptá se: "Proč si osobě myslíš, že jsi Moravanka a ne Češka."
"No moje maminka je Moravanka i můj tatínek je Moravan. Tak su i já Moravanka."
To učitelku dopálí.
"To přece není důvod! Co kdyby tvůj tatínek byl vůl a tvá maminka byla kráva, pak bys byla co?"
Holčička se zamyslí a usměje se.
"Pak bych byla Češka."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, O národech, Ve škole
posláno ( dnes ) - 4 ( 3 )
známka - 2,83 ( 3278 )
27. 2. 2010
1105 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí ... Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu -strašidelně pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedi! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku do pohybu. Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se strachy pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč. Pořád se ohlíží, bojí se, že auto zrychlí a přejede ho, takže se zastaví až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví. Všichni jsou z toho odvařený a litujou ho a obdivujou. Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem. A v tom jeden povídá druhýmu: "Hele, vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,87 ( 3424 )
3. 1. 2011
550 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelky Nacelnik ma hroznou zacpu. Saman s delegaci starsich putuje do mesta do lekarny Bledych Tvari. Tam zive gestikuluje:
Velky Nacelnik, zadnej prd.
Lekarnik mu proda projimadlo, ze o pry pomaha.
Saman se za mesic vrati:
Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnik mu proda uplne nove a velmi silne projimadlo, to ze opravdu pomaha.
Saman se zas za mesic vrati:
Nas Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnikovi uz to jde na nervy a proda mu veterinarni projimadlo.
Saman se za par dni vrati s valecnou sekyrou:
Velky prd, zadny Nacelnik !

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech, U doktora
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,94 ( 2659 )
20. 2. 2012
649 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPošlou Američani do Ruska špióna a on se za měsíc vrátí,že je odhalenej. No a velitel se ptá jak to ?Američan říká :"Vodhalil mně jeden děda v hospodě,přišel a říká "ty ně Rus" no a já říkám"ale da ja Rus ja znáju gavarit po rusky".No a děda zase říká:" Ty ně Rus !" a já říkám:" Ale jo dědo já i kozáčka umím" a hned jsem ho i zatancoval.No a děda zase: "Ty ně Rus!"No tak mu říkám že vodku taky piju jako Rusa hned jsem tam dvě velký loupnul a ani sem se neotřásl!"No jo ale děda zase říká: "Ty ně Rus"A já to nevydržel a vrátil sem se"."Já věděl, že vy černoši všechno zkazíte!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 4186 )
3. 3. 2012
475 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři chlápci stojí před branou pekelnou. Ďábel se ptá prvního: Tak co ty, za co jsi tady? Já nevím, vedl jsem perfektní čistý život. OK, tak se postav támhle. Pokračuje k druhému, ten řekne to stejné, a pak dojde ke třetímu, položí stejnou otázku a ten povídá: Chlastal jsem, kouřil jsem a ošukal jsem všechny ženský široko daleko... Skvělý, povídá ďábel, počkej tady, já dám tyhlety dva do kotle a pak to spolu pořádně roztočíme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 3550 )
1. 3. 2012
465 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRodina se o prázdninách přestěhovala do nového domu. Děti se dostaly na školy a maminka po čtrnácti dnech počítání konečně dala dohromady rodinný rozpočet včetně hypotéky, půjčky na auto, školného pro děti a všech dalších drobností. Manžel ji za to chválí, jak je geniální, a ona povídá: No, drahý, na tebe zbýva jedna maličkost. Musíš nějak zařídít, abys od příštího měsíce vydělával třicet tisíc měsíčně.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,9 ( 2965 )
7. 7. 2012
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHusák prisiel k rabinovi a spytal sa: "Co hovori lud o mne a o nasom socialistickom zriadeni?" Rabin vzal Talmud, otvoril ho a Husakovi nakazal: "Vloz sem 100 korun." Husák posluchol a rabin zalistoval o par stran dalej, potom pozrel na Husáka: "Sem vloz 200 korun." Ked Husák vložil peniaze do knihy, rabin opet obratil niekolko listov: "Sem vloz 300 korun." Rabinove pocinanie Husáka dopalilo: "Ako dlho to este bude trvat?" Nato rabin: "Toto sa pyta aj lud!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické



<5x<   <<     <1> || <956>  <957>  <958>  <959>  <960> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0895)