Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 959

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <957>  <958>  <959>  <960>  <961> ||  <963>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,87 ( 3424 )
3. 1. 2011
550 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelky Nacelnik ma hroznou zacpu. Saman s delegaci starsich putuje do mesta do lekarny Bledych Tvari. Tam zive gestikuluje:
Velky Nacelnik, zadnej prd.
Lekarnik mu proda projimadlo, ze o pry pomaha.
Saman se za mesic vrati:
Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnik mu proda uplne nove a velmi silne projimadlo, to ze opravdu pomaha.
Saman se zas za mesic vrati:
Nas Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnikovi uz to jde na nervy a proda mu veterinarni projimadlo.
Saman se za par dni vrati s valecnou sekyrou:
Velky prd, zadny Nacelnik !

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech, U doktora
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,94 ( 2659 )
20. 2. 2012
649 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPošlou Američani do Ruska špióna a on se za měsíc vrátí,že je odhalenej. No a velitel se ptá jak to ?Američan říká :"Vodhalil mně jeden děda v hospodě,přišel a říká "ty ně Rus" no a já říkám"ale da ja Rus ja znáju gavarit po rusky".No a děda zase říká:" Ty ně Rus !" a já říkám:" Ale jo dědo já i kozáčka umím" a hned jsem ho i zatancoval.No a děda zase: "Ty ně Rus!"No tak mu říkám že vodku taky piju jako Rusa hned jsem tam dvě velký loupnul a ani sem se neotřásl!"No jo ale děda zase říká: "Ty ně Rus"A já to nevydržel a vrátil sem se"."Já věděl, že vy černoši všechno zkazíte!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 4186 )
3. 3. 2012
475 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři chlápci stojí před branou pekelnou. Ďábel se ptá prvního: Tak co ty, za co jsi tady? Já nevím, vedl jsem perfektní čistý život. OK, tak se postav támhle. Pokračuje k druhému, ten řekne to stejné, a pak dojde ke třetímu, položí stejnou otázku a ten povídá: Chlastal jsem, kouřil jsem a ošukal jsem všechny ženský široko daleko... Skvělý, povídá ďábel, počkej tady, já dám tyhlety dva do kotle a pak to spolu pořádně roztočíme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 3550 )
1. 3. 2012
465 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRodina se o prázdninách přestěhovala do nového domu. Děti se dostaly na školy a maminka po čtrnácti dnech počítání konečně dala dohromady rodinný rozpočet včetně hypotéky, půjčky na auto, školného pro děti a všech dalších drobností. Manžel ji za to chválí, jak je geniální, a ona povídá: No, drahý, na tebe zbýva jedna maličkost. Musíš nějak zařídít, abys od příštího měsíce vydělával třicet tisíc měsíčně.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,9 ( 2965 )
7. 7. 2012
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHusák prisiel k rabinovi a spytal sa: "Co hovori lud o mne a o nasom socialistickom zriadeni?" Rabin vzal Talmud, otvoril ho a Husakovi nakazal: "Vloz sem 100 korun." Husák posluchol a rabin zalistoval o par stran dalej, potom pozrel na Husáka: "Sem vloz 200 korun." Ked Husák vložil peniaze do knihy, rabin opet obratil niekolko listov: "Sem vloz 300 korun." Rabinove pocinanie Husáka dopalilo: "Ako dlho to este bude trvat?" Nato rabin: "Toto sa pyta aj lud!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 1592 ( 2 )
známka - 3,06 ( 5291 )
5. 5. 2002
456 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV samoobsluze tlačí mladý otec vozík s potravinami a vřískajícím děckem. Muž téměř něžně opakuje:
"No tak, Alberte, klid. Klid a žádné scény. Uklidni se, Alberte..."
Nachomýtne se k tomu nějaká pedagogická odbornice samouk a s uznáním povídá:
"To je dobré, že s tím dítětem mluvíte jako s dospělým. Takhle Albert vyroste v sebevědomého a vyrovnaného člověka."
Na to otec:
"Paní, mýlíte se. Já jsem Albert!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Muži jako rodičové, Dětičky
posláno ( dnes ) - 32 ( 2 )
známka - 2,94 ( 3455 )
8. 5. 2002
496 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuByl jednou jeden farmář, který pěstoval melouny. A dařilo se mu, ale měl starosti s kluky z okolí, kteří mu vždycky v noci vlítli na pole a pár melounů mu odnesli.
Tak trochu zapřemýšlel, jak na ně a nakonec vyrobil velikou ceduli 'Pozor, jeden z melounů je napuštěn kyanidem!' a postavil ji na kraj pole.
Když se za pár dní přišel podívat, jak to vypadá, zjistil, že žádný meloun nechybí, ale na jeho ceduli připsala dětská ruka:
'Teď jsou ty melouny dva!'

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 54 ( 2 )
známka - 3 ( 5921 )
9. 5. 2002
817 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se doktor pacienta v blázinci, jak došlo k tomu, že se zbláznil.
"Sbalil jsem krásnou ženskou, šli jsme k ní a když jsme byli v nejlepším, tak se ozvalo bouchnutí dveří a ona začla křičet, že se vrátil manžel."
"A z toho jste se zbláznil?"
"Ne. Chtěl jsem se schovat do skříně, ale žádná tam nebyla, tak jsem vylezl z okna a zůstal tam viset. On přišel do pokoje, rozhlédl se a bylo mu to jasný. Přišel k oknu, podíval se na mě, pak si došel pro obrovské kladivo a do každýho prstu mi dal hroznou ránu."
"A z té bolesti jste se zbláznil."
"Ne. On si pak donesl obrovské hřebíky a do každého prstu mi jeden zatloukl."
"Aha, a z té bolesti jste se pak zbláznil."
"Nee, já jsem se pak podíval dolů a zjistil jsem, že visím deset centimetrů nad zemí."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Nevěra
posláno ( dnes ) - 139 ( 2 )
známka - 2,97 ( 4541 )
16. 5. 2002
1058 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMojžíš, Ježíš a starý pán spolu hrají v nebi golf. Mojžíš zahajuje hru. Usadí míček míří k jamce za jezírkem a odpálí. Míček letí a padá do jezírka. Mojžíš však zvedá hůl, vody se rozestupují a míček se po vodním dně dokutálí na břeh 2 metry od jamky.
Ježíš nechce zůstat pozadu. Připraví míček a střílí stejným směrem. Ale i jeho míček se pomalu snáší na hladinu jezírka. Ježíš zvedá svou hůl a míček se po dopadu na vodní hladinu, navzdory přírodním zákonům, po hladíně dokutálí ke břehu. Zastaví se metr od jamky.
Na řadě je starý pán. Ledabyle ťukne do míčku a ten se odrazí doprostřed jezírka. Tam se zázračně odrazí a letí k nebi. Letadlo nad golfovým hřištěm ho odpinkne na dálnici. Míček se zařadí do levého pruhu a předjede tirák s návěsem. Odbočí zpět k hřišti, proletí branou, po cestičce se dokutálí k jamce a spadne přímo do ní.
Mojžíš se nakloní k Ježíšovi a zašeptá: Já opravdu nerad hraju golf s tvým taťkou!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 1696 ( 2 )
známka - 3 ( 10982 )
20. 5. 2002
480 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDěti ve škole procvičují sčítání. Paní učitelka se ptá: "Kolik je 5 plus 2?" A Pepíček bleskově odpoví: "7." "Kolik je 11 plus 12?" A Pepča opět bleskově: "23." Učitelka si říká: "Ten je nějaký dobrý, dám mu něco těžšího." "Kolik je, Pepíčku, 56 plus 72?" "128," nenechá se vyvést z míry Pepíček. "No ten kluk mě překvapuje," říká si učitelka, "zkusíme odčítání:" "Kolik je 5 minus 3?" "2." "12 minus 7?" "5." "A 4 minus 5?" "255."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové, Pepíček, Ve škole



<5x<   <<     <1> || <957>  <958>  <959>  <960>  <961> ||  <963>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1194)