Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 458

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <456>  <457>  <458>  <459>  <460> ||  <482>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 482 stránkách )


posláno ( dnes ) - 18 ( 7 )
známka - 2,79 ( 2025 )
21. 5. 2004
560 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišla maninka do hračkárny a chtěla nějakou stavebnici pro sedmiletého synka. Druhý den přišla zase, že tu puzzle, které koupila, měl kluk za čtyři hodiny složené, jestli nemá něco složitějšího. "Máme tu puzzle od Revela, tři tisíce kousků, ale to na něho bude moc složité." Matka ho koupí a druhý den přijde do hračkárny, že to kluk složit za šest hodin, jestli nemá něco složitějšího. "Víte co, když je tak geniální, stavte se vedle v potravinách, kupte mu pytlík strouhanky a ať z toho skládá rohlíky."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 54 ( 7 )
známka - 2,87 ( 3564 )
6. 10. 2004
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede takhle trabant a dojde mu benzin. Zastaví škodovku a říká: Svezeš mně? Jasně, ty seš lehkej. Odpověděla škodovka. Jedou a škodovce dojde benzin. Zastaví bavoráka a říkají: Svezeš nás? Jasně odpověděl bavorák. A ty malej vzadu, kdyby něco, tak blikej nebo trub. jedou skoro dvoustovkou když projedou kolem policajtů. Jeden říká: Ty vole viděls to?! Tam jel bavorák dvoustovkou, na zadku mu nalepená škodovka a trabant tam za něma troubil a blikal, a snažil se ja předjet!!!

Anarky

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 59 ( 7 )
známka - 2,96 ( 2496 )
8. 11. 2004
876 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor odjede na tyden do zahranici a necha v ordinaci jen sestricku. Kdyz se po tydnu vrati, pta se co se stalo za tu doby co byl pryc. Sestricka na to: "Celkem nic, akorat tu byl prvni den chlapik a stezoval si na prujem." "a co ste mu dala?" pta se doktor. "No projimadlo!" "A jak to fungovalo" "Ze zacatku sel, potom bezel" rekne suverene sestricka "a druhy den?" pta se zvedavy doktor "to prisel dalsi chlapik a stezoval si na zacpu.." "a co ste mu dala?" "Projimadlo, pane doktore!" doktor si povzdechne a zepta se: "A jak to dopadlo?" "ze zacatku bezel a pak mavnul rukou" "Boze, a co dalsi den?" "no, to tu byl treti chlapik a stezoval si na kasel!" "Snad jste mu nedala projimadlo!!?" rekne vydesene doktor. "Samozrejme ze sem mu dala projimadlo!!" povi sestricka. "A jak to s nim dopadlo?" "Podivejte se z okna pane doktore, tamhle stoji u brany a boji se zakaslat!"

Tytýnka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 41 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2294 )
26. 11. 2004
598 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVedoucí velkého oddělení si pozve do kanceláře nové zaměstnance, aby je uvedl na pracoviště. Hned, jak vejdou, se ptá prvního: "Jaké je vaše jméno?" - "Karel." - "Člověče, nevím, kde jste dosud pracoval, ale tohle si nezvykejte. Tady je zvykem, že podřízení se oslovují příjmením, aby to nesnižovalo autoritu nadřízených - takže já říkám podřízeným Novák, Zelenka a podobně. A podřízení mně smějí říkat pouze pane Veselý a nebo pane vedoucí. Jasné? Tak znova, jak se jmenujete?" - "Karel Miláček!" - "Tak poslyšte, Karle, pracovní doba je..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 944 ( 7 )
známka - 2,97 ( 4744 )
28. 12. 2004
170 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišel novopečený otec do porodnice s pugétem a povídá manželce: "Jé, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" - "Ále, toho stejně neznáš..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 37 ( 7 )
známka - 3,01 ( 3584 )
16. 6. 2005
1042 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek ve vlaku se ptá průvodčího, kdy ten vlak staví v Libni. "Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví." - "Vy si děláte legraci, ne? Já nutně musím vystoupit v Libni!" - "Je mi líto, pane, ale tenhle vlak tam nestaví." - "Musí přece být nějaká možnost." - "No, jedna by byla. Můžu řict strojvedoucímu, aby zpomalil, a já vás podržím nad nástupištěm a dostanu dolů." - "To zní šíleně. Bude to fungovat?" - "No, stojí to za pokus." Vlak tedy vjíždí do nádraží, průvodčí drží chlapa za sako ve vzduchu. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej pomalu spouští níž, až se chlapovy nohy dotknou nástupiště. Kmitají se neuvěřitelnou rychlostí. Průvodčí jej pouští, chlap pomalu ztrácí na rychlosti. Už to není sprint, ale normální svižný běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, popadne jej za límec, vtáhne do vlaku a povídá: "Chlape, máte štěstí, že jsem tu zrovna stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 24 ( 7 )
známka - 2,84 ( 2399 )
16. 6. 2005
997 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKarel takhle přijel do malého města, kde byl jen jeden hotel a všechny pokoje obsazené. Bylo asi jedenáct večer a tak to Karel přeci jen zkouší: "Pane recepční, přeci tu musíte mít alespoň jeden pokoj, nebo alespoň volné lůžko..." - "No, vlastně tu mám jeden dvoják, na kterém je jen jeden pán, který by určitě rád platil jen polovinu. Ale abych pravdu řekl, nevím, jestli vám to za to bude stát, protože ten pán úplně strašně chrápe. Dokonce si na to stěžovalo několik hostů z okolních pokojů." - "Nevadí, já to beru, lepší než nic." Druhý den ráno jde Karel do hotelové restaurace krásně do růžova vyspaný a recepční se ho ptá: "Tak co, bylo to s tím ochrapou bez problémů?" - "Jo, jasně. Zatrh sem mu to chrápání raz dva." - "Jak jste to dokázal?" - "No, když jsem tam přišel, už byl v posteli a chrápal. Tak jsem mu dal pusu na tvář a řekl 'Dobrou noc, miláčku' no a on celou noc seděl na posteli a hlídal mě!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 598 ( 7 )
známka - 2,97 ( 1883 )
20. 8. 2005
262 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pán na úřed pro razítka, honí jej z místa na místo a nakonec nezíská nic. Jde si stěžovat šéfovi a ten mu povídá: Jo, kdybyste byl členem sdružení PANDA, měl byste to vyřízeno hned." - "A co to znamená Panda?" - "Pan dá, já dám!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 188 ( 7 )
známka - 3,15 ( 1479 )
22. 9. 2005
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Vonásková, jestlipak víte, že ten náš kluk je kompónista?"
"No vidíte to, těch dětí se člověk nedohlídá. Ty naše taky ukradnou, na co přijdou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 155 ( 7 )
známka - 2,8 ( 1823 )
11. 10. 2005
230 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTýden po svatbě přijde zeť za tchánem: "Vaše dcera je nejlínější, nejhubatější a nejhádavější žena na světě!" - "To vím, ale jak jsme jí měli jinak potrestat než ji dát takovému pacholkovi jako jseš ty?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 178 ( 7 )
známka - 3,05 ( 1496 )
30. 10. 2005
196 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"To je hrůza, paní sousedko, zamrzl nám vodovod, to zase budou výdaje!" - "To je prdlajs, paní sousedko, proti tomu, že můj starej denne zamrzne v hospodě Na růžku. To jsou pak výdaje!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 524 ( 7 )
známka - 2,87 ( 2726 )
16. 1. 2006
59 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKde najdete zdraví, bohatství a štěstí?
Ve slovníku!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 347 ( 7 )
známka - 2,96 ( 1980 )
1. 3. 2006
137 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdo je specialista? To je člověk, který ví stále víc a víc ve stále užším a užším oboru, až nakonec ví všechno o ničem.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 357 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2275 )
17. 3. 2006
70 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je výherní listina?
Seznam losů, které si koupil někdo jiný.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 17 ( 7 )
známka - 3 ( 3376 )
25. 3. 2006
640 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicisté zastaví řidiče a dožadují se řidičáku.
Řidič na to: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás musíme legitimovat!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme zatknout!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: Můžeme vás zatknout na doživotí!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme popravit!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
Tak ho teda popraví a policistům to nedá a jdou se podívat k němu domů. Všechno prohledaj a nikde nic. Až se jeden chytrej polda koukne do kamen a tam brouk Kamnák!

nika

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1083 ( 7 )
známka - 2,96 ( 3416 )
6. 4. 2006
131 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Mami, je to pravda, že v některých afrických zemích ženy své muže do svatby neznají?"
"Tak je to ale všude, dceruško."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 257 ( 7 )
známka - 2,91 ( 1907 )
15. 4. 2006
123 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVolá pan Kalianko z obýváku na ženu: "Honem stopadesát - hoří nám televize!" - "Pepo, když já mám jenom dvacku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 736 ( 7 )
známka - 3,16 ( 4137 )
7. 5. 2006
254 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRytíř jede do války a nandá své ženě pás cudnosti a klíč dá svému nejlepšímu příteli. Vyjede a není ani za horama a už se k němu blíží obrovskou rychlostí jeho přítel a volá na něj "Počkej Václave dal jsi mi špatný klíč."

kocourek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 1124 ( 7 )
známka - 2,86 ( 3340 )
28. 5. 2006
104 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuEvička se vrací z hodiny náboženství. O čem to dnes bylo? Ptá se matka. Omne a nějakém Adamovy.

puci

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 19 ( 7 )
známka - 2,95 ( 2557 )
5. 6. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátim. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

Lukáš

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <456>  <457>  <458>  <459>  <460> ||  <482>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 482 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0925)