|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <8> <9> <10> <11> <12> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 2681 ( 105 ) známka - 2,77 ( 5750 ) 14. 5. 2006 253 znaků Na chodníku čůrá kluk. Uvidí ho policajt: "Okamžitě toho nech, nebo ti toho camprdlika ustřihnu!" Chlapeček de a vidí holčičku jak čůrá: "Hele to se nesmí!"Nadzvedne jí sukýnku aříka: "Aha, čůrej dál, u tebe už polda byl.. viď?"Werča Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Chlapeček a holčička posláno ( dnes ) - 120 ( 105 ) známka - 2,98 ( 6885 ) 2. 8. 2009 433 znaků Watt, Newton a Pascal si hrají na schovávanou. Watt piká. Pascal se schová za strom. Pascal nakreslí křídou na zem čtverec o straně 1 m a stoupne si doprostřed. Watt: "Před pikolou, za pikolou, nikdo nebude stát, jinak nebudu hrát." A jde hledat. Uvidí za stromem Pascala. "Piky piky Pascal!!". A uvidí před sebou ve čtverci Newtona. "Piky piky Newton!!!" Ale Newton mu odpoví: "Kdepak! Newton na metr je Pascal!!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dvojsmysly posláno ( dnes ) - 105 ( 105 ) známka - 2,95 ( 5740 ) 15. 3. 2012 85 znaků "Mám v hubě jako po žních." - "Tak sucho?" - "Ne, všechny zuby mám vymlacené."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 107 ( 105 ) známka - 2,93 ( 4063 ) 17. 6. 2012 397 znaků Sedm divů československého socialismu 1. Každý je zaměstnán 2. Přestože je každý zaměstnán, nikdo nepracuje. 3. Přestože nikdo nepracuje, každý plní plán. 4. Přestože každý plní plán, není žádné zboží. 5. Přestože není žádné zboží, každý má všechno. 6. Přestože každý má všechno, všichni kradou. 7. Přestože všichni kradou, nikde nic nechybí. StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Klasický češi :) posláno ( dnes ) - 105 ( 105 ) známka - 2,92 ( 5443 ) 19. 6. 2012 208 znaků Stěžují si dvě paní na ulici: "Ten můj je tak líný, že si ani nevyndá z pusy doutník, když se holí." -"To nic není. To ten můj, když si stříhá nehty na nohou, tak si nesundá ani ponožky."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ženská logika posláno ( dnes ) - 105 ( 105 ) známka - 2,98 ( 5768 ) 18. 9. 2012 112 znaků Chci zemřít pokojně v spánku, jako můj strýc a ne jako ti ustrašení, vřískající lidi, které vezl ! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Černý humor posláno ( dnes ) - 105 ( 105 ) známka - 2,99 ( 4872 ) 19. 9. 2012 147 znaků Otec: "Kde ses, kluku, naučil dělat takové úšklebky? Jakoby tě učily v pralese opice ..." - "Ba ne, tati, to jsem okoukal, když ses holil."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Muži jako rodičové posláno ( dnes ) - 105 ( 105 ) známka - 3,01 ( 5459 ) 19. 10. 2012 108 znaků "Vojáci, kdo chce jet na pole kopat bramory u generálovo sestry? Jenom dva? Tak ostatní půjdou pěšky!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 115 ( 104 ) známka - 2,94 ( 6976 ) 15. 1. 2010 262 znaků Na vánoční besídce vlezlo jedno malé děcko Santa Clausovi na klín. On se ho zeptal, jako všech dětí, co by chtělo najít pod stromečkem. Dítě vyvalilo oči a poklesla mu brada. Po pěti vteřinách dítě povídá: "Cože? Tys nečetl můj e-mail?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Počítačové, Vánoční a novoroční posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,96 ( 5364 ) 12. 12. 2011 137 znaků Žena přede dveřmi bytu lamentuje:"Co teď budu dělat? Klíče od garáže jsou v bytě, klíče od bytu v autě a auto v garáži!!!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ženská logika posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,91 ( 5077 ) 2. 7. 2012 123 znaků "Tak pane, restituce se na vás nevztahují, vy jste za války spolupracoval s Němci!" - "To ano, ale jen s východními!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,98 ( 5934 ) 22. 9. 2012 75 znaků V Havířově jsou největší ožralci.Chlastají od nevidím do nevidím.StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 5934 lidí, prům. známka 2,98 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Černý humor posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,94 ( 5881 ) 7. 10. 2012 162 znaků Podle výzkumů z roku 1998 snižují dva panáky denně riziko koronárních onemocnění o 30-50 % - přirozeně s výjimkou metanolu, který má účinek 100%.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 3 ( 5454 ) 14. 10. 2012 314 znaků ... a pane doktore, jak mám ty prášky brát?" - "Jeden ráno v 8 a pořádně zapít, další v 10 a pořádně zapít, pak si dejte jeden ve 12 a pořádně zapít, další ve 4 odpoledne a pořádně zapít a poslední v 6 večer a pořádně zapít." - "A pane doktore, co mi vlastně je?" - "Málo pijete!" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,97 ( 5999 ) 16. 10. 2012 99 znaků Existují jen dva druhy politiků. Jedni si myslí, že jsou Pán Bůh a druzí jsou si tím jisti.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu posláno ( dnes ) - 104 ( 104 ) známka - 2,94 ( 5345 ) 25. 10. 2012 77 znaků "Pane doktore, zvoní mi v uších - co mám dělat?" - "Nechodit otevírat!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora posláno ( dnes ) - 250 ( 103 ) známka - 2,84 ( 1649 ) 3. 10. 2003 81 znaků Muj tatinek veri na prevtelovani. Veskery svuj majetek odkazal v zaveti sam sobe.Poslal(a) MUffik Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 715 ( 103 ) známka - 2,91 ( 2164 ) 14. 8. 2004 425 znaků Prijede sofer tiraku do motorestu, objedna si jidlo a piti a z chuti se do toho pusti. Kdyz v tom prijedou tri chlapi na harleych, usadej se u nej u stolu a to jidlo mu snedi a piti vypijou. Sofer nic, zaplati a odejde.Ti chlapi si mezi sebou rikaj: "Ten sofer byl bud peknej srab, nebo se neumel prat." Zaslechne to cisnik a pritaka jim: "Fakt byl nejakej divnej a snad ani ridit neumel.Ted zrovna venku prejel tri motorky."sweetfrog Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 1603 ( 103 ) známka - 2,96 ( 6901 ) 2. 2. 2007 265 znaků Sedí u baru Čech a Skot. Najednou přijde k baru kůň, položí si sedlo na hák, sedne k baru, objedná si vodku, vypije ji a zas jde. Čech na něho udiveně kouká a pak se ptá Skota: "Viděl si, viděls?" A Skot odpoví: "Viděl, viděl, zapoměl zaplatit."Lenka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti posláno ( dnes ) - 136 ( 103 ) známka - 3 ( 6255 ) 23. 2. 2009 246 znaků Skotský obchodník prodal svému známému velkou dodávku pomerančů, ten mu telefonuje: "Proboha, kde si sehnal ty hnusné pomeranče, vždyť se vůbec nedají jíst!" - "Jo, ty je chceš jíst? Já myslel, že jsi si je objednal na prodej!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti posláno ( dnes ) - 147 ( 103 ) známka - 2,96 ( 7835 ) 27. 2. 2009 49 znaků Jak se řekne slovensky Jů a Hele?Aha a Pozri. StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Jazykové hádanky posláno ( dnes ) - 151 ( 103 ) známka - 2,96 ( 17090 ) 8. 3. 2010 282 znaků Během svatební cesty si zašli novomanželé do hotelové restaurace na večeři..."Tak nač máš chuť, lásko?" ptá se láskyplně mažel "Vždyť víš, miláčku, co mám nejraději..." přivine se k němu manželka "Vím drahá, ale občas je také potřeba jíst, ne?" Vložil Deamonic - email Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dvojsmysly, O ženách, Sex, Vztahy a manželství, Ženská logika posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,96 ( 5754 ) 11. 4. 2012 70 znaků Maximální hluk: Když to dvě kostry dělají na plechové střeše.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,89 ( 2816 ) 30. 7. 2012 207 znaků Rytíř po návratu z dlouhé výpravy podává hlášení králi:"Loupil jsem, vraždil a znásilňoval u našich nepřátel na západě.""Ale já nemám na západě žádné nepřátele!" - "Teď už ano!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,98 ( 5937 ) 16. 10. 2012 114 znaků Žena se ráno vypravuje do práce, manžel se ptá:"Stihneme ještě jedno číslo?"- "Spěchám!" - "To stihnu!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O ženách posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,94 ( 6923 ) 17. 10. 2012 239 znaků Po zkoušce profesor zhodnotil výkon studenta tím, že mu do indexu napsal osel. Ten se odcházejíc po chodbě kouká, co dostal a za chvíli se vrací a říká: "Pane profesore, vy jste se mi tu podepsal, ale známku jste zapomněl! "StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ve škole posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,97 ( 6430 ) 26. 10. 2012 110 znaků Babičko, děkuji za dárek.Není zač, Pepíčku.Taky myslím, ale maminka říkala, že ti musí poděkovat.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Důchodci posláno ( dnes ) - 103 ( 103 ) známka - 2,98 ( 7508 ) 22. 11. 2012 308 znaků V milánském módním domě žádá zákazník prodavačku:"Chtěl bych koupit dámské rukavice, ale neznám rozměr...""Pomohu vám. Asi takhle velké?" řekne prodavačka a podá zákazníkovi ruku."Ano, to bude ono... Nebo raději o číslo větší. A ještě bych potřeboval podprsenku a kalhotky..."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: V obchodě posláno ( dnes ) - 1738 ( 102 ) známka - 2,93 ( 7390 ) 20. 4. 2002 193 znaků "Paní, to dítě, co leží na ledě, je vaše?""Jo, a co má být?" "Tak si ho zvedněte, vždyť se nachladí!" "Nebojte, nenachladí, leží tam už dva dny a ještě ani nezakašlalo." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Drsňárny posláno ( dnes ) - 1571 ( 102 ) známka - 2,98 ( 7089 ) 15. 6. 2004 83 znaků "Vite, v ktere casti Somalska zije nejvic lidi? To zalezi na povetrnostni situaci."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci <5x< << <1> || <8> <9> <10> <11> <12> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|