Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 292

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <290>  <291>  <292>  <293>  <294> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 343 ( 9 )
známka - 2,97 ( 3237 )
28. 5. 2002
139 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva muži si povídají:
"Představ si, ráno jsem nevěděl co dělám a dal manželce celý tři ruble!"
"A ona?"
"A ona si je vzala!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 545 ( 9 )
známka - 3,05 ( 2579 )
31. 8. 2002
222 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSoudruh Lenin říká ostatním soudruhům: "Soudruzi, revoluci musíme odložit. Soudruh Džerdžinský jel na ryby."
Jeden soudruh se Lenina zeptá: "A bez něho by to nešlo?" Lenin: "Bez něho ano, ale ne bez Aurory."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 23 ( 9 )
známka - 3,04 ( 2116 )
9. 9. 2002
861 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden z nejbohatčích lidí na světě, Bill Gates, Umře a jde ke Sv. Petrovi. Petr ho pozve na 1. mráček a říká: "Bille, dám Ti na výběr mezi peklem a nebem. Ukáži Ti to na počítači a vybereš si." No tak Bill měl firmu s Windows, tak si řekl proč ne. Sv. Petr mu ukázal nebe - všichni jen znuděně seděli na mrakách, zívali a koukali do blba. Tak Bill říká: "Tak mi ještě ukaž peklo." Ukáže mu peklo a na monitoru vidí jak se tam chlastá, šuká, hulí, jsou tam mejdany,atd. Tak Bill řekne: "Promiň, Petře, ale já pujdu radši do toho pekla" - "No, jak myslíš, Bille", odpoví Petr. Tak Bill jde po dlouhých schodech až dolu do pekla, otevře bránu a tam vidí, jak čerti pálí lidi, mučí je, atd. Bill řekne: Tos mi neřekl Petře, co to má znamenatř?" a Petr jen: "No vidíš, nemáš věřit demoverzím."

Sehr

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 61 ( 9 )
známka - 2,97 ( 3653 )
26. 9. 2002
781 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProfesor biologie na v první třídě gymnázia vyvolá studentku.
"Tak, slečno Brmáková, řekněte nám, která část lidského těla dokáže šestkrát zvětšit svůj objem a za jakých okolností?"
Brmáková vstane a řekne: "Pane profesore, je mi z vaší nevkusné otázky velmivelmivelmi trapně a vzhledem k mému věku si budu na takovéto otázky stěžovat!"
Nato si celá rudá sedla.
Profesor pokýval hlavou a vyvolal Kruciánovou.
"Oční zornička, pane profesore." Odpověděla Kruciánová způsobně.
"Správně," řekl profesor a otočil se zpátky na Brmákovou, "a vám, slečno, musím sdělit tři podstatné věci. Za prvé, neumíte látku, za druhé, myslíte na zvláštní věci, a za třetí, budete v budoucnu velmivelmivelmi zklamána."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex
posláno ( dnes ) - 57 ( 9 )
známka - 2,87 ( 1936 )
9. 10. 2002
682 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček přinese domů poznámku v žákovské knížce, kde paní učitelka píše: "Vážená maminko. Zdá se, že Váš syn má problém pochopit rozdíl mezi chlapcem a děvčetem. Pokud by jste byla tak ochotna, důrazně Vás žádám, aby jste mu to vysvětlila." Maminka vezme Pepíčka do ložnice a řekne: "Tak, Pepíčku, sundej moji blůzu." Pepíček sundá její blůzu. "Tak, teď sundej moji sukni." Pepíček sundá její sukni. "Tak, teď sundej moji podprsenku." Pepíček sundá její podprsenku. "Tak, teď sundej moje kalhotky." Pepíček sundá její kalhotky. "Tak, a teď Tě důrazně žádám, aby jsi už nikdy nechodil do školy v mém oblečení!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 143 ( 9 )
známka - 2,93 ( 2837 )
13. 10. 2002
1543 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladý, nezkušený kněz sloužil svoji první mši a měl takovou trému, že skoro nemohl mluvit. Po mši se zeptal svého nejzkušenějšího kolegy, jaký byl jeho výkon. Ten mu odpověděl : "Když mám strach, že na kazatelně znervózním, postavím sklenici s vodkou vedle sklenice vody. Pokud cítím, že začínám být nervózní, usrknu si." Další neděli se náš nováček zařídil podle rady svého kolegy. Na začátku kázání opět cítil trému a tak se napil. Pak už bez problému jen mluvil a mluvil a mluvil. Po mši, při návratu do zakristie, našel na dveřich tyto poznámky :
1. Usrkni si vodky, nelokej ji.
2. Máme deset přikázání, ne dvanáct.
3. Bylo dvanáct učedníků, ne deset.
4. Ježíš byl pomazaný, ne namazaný.
5. Jakub vsadil svého osla, ne posla.
6. Ježíše Krista nenazýváme Jéžou.
7. Otec, syn a duch svatý nejsou táta, junior a strašidlo.
8. David zabil Goliáše, nedal mu lekci, na kterou Goliáš do smrti nezapomněl.
9. Kámen srazil Davida z jeho oslíka, ne oslíka z jeho Davida.
10. Svatému kříži se neříká " velký téčko".
11. Když rozlomil chléb při poslední večeři, Ježíš řekl: "Jezte, neb toto jest mé tělo." Neřekl: "Sežerte mě."
12. Panna Maria není "Mařka, co to nikdy nedělala."
13. Doporučené požehnání před jídlem není : " Číňan japonec pitomec, díky za ten dlabanec, óó Bože."
14. Hříšníci se posílají do pekla a ne do prdele.
15. A říká se AMEN a néé šmytec!!!

Franta

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 371 ( 9 )
známka - 3,01 ( 2198 )
16. 10. 2002
163 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde sestřička v nemocnici k pacientovi, který je celý v sádře. A pacient se s vypětím sil ptá: "Sestři, nevíte, jestli jsem ten řidičák udělal?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 327 ( 9 )
známka - 3,06 ( 3809 )
23. 10. 2002
216 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLord Irving se vrací z daleké cesty. Vstoupí do pokoje a začne hledat břitvu.
Lady se rozpačitě ptá: "Co zamýšlite dělat s tou břitvou?"
"Jestli v těch botách za závěsem nejsou nohy, budu se holit."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 20 ( 9 )
známka - 2,95 ( 2478 )
18. 11. 2002
994 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišel Skot do nebe a přijal ho svatý Petr. "Jste výjimečná osobnost," řekl mu Petr, "takže vám dáme na vybranou. Zvolte si nebe, nebo peklo, ale až se rozhodnete, nesmíte rozhodnutí změnit. "Skot se zeptal jestli se může podívat na obě místa a Petr na to, že samozrejme ano. Skot navštívil nejprve peklo. Na dveřích bylo hned vedle kliky napsáno WINDOWS 95. Vstoupil tam a bylo tam báječně. Vana s horkou vodou, sprchy, muzika, krásné prostředí. " To není špatné," myslil si. Nakoukl do vedlejších dveří, kde bylo napsano NEBE a nebylo to tam nic moc. Šel teda za Petrem a říká "Chci do pekla." Svatý Petr povídá: " Ale pamatuj, že už si to nemůžeš rozmyslet." Na to Skot: "Ou kej, v pořádku. Já to tak chci. Půjdu do pekla." Tak šel do pekla a tam byly plameny a mezi nimi se svíjeli lidé. Běžel za Petrem a povídá: " Helejte, co to má být? Předtím tam byly vany a muzika!" Na to odpoví Petr:" To byla demonstrační verze."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 610 ( 9 )
známka - 2,96 ( 2124 )
13. 12. 2002
131 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeti netopir tmou a najednou BUUM rana jak z dela pak se probudi ne zemi a rozciluje se "ja se kvuli tomu walkmanovi jednou zabiju"

wejlik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 60 ( 9 )
známka - 2,86 ( 3058 )
17. 12. 2002
611 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí chlápek v horkovzdušném balónu, když najednou začne balón prudce klesat. Jenom těsně míjí vršky stromů, když dole zahlédne turistu. Okamžitě se zeptá "pane nevíte kde jsem?" turista klidně odpoví "v horkovdušném balónu" chlápkoví nahoře to hne žlučí, ale klidně se zeptá "hele nejste náhodou programátor?" turista "ano jsem proč se ptáte?" Chlápek zařve "no sice jste mi opoveděl správně, ale jinak úplně nahovno !" a turista říká a nejste vy náhodou obchodník? muž v balónu "ano jsem proč?" turista: "no proto, že vy jste v prdeli a svádíte to na me"

Benji@email.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 711 ( 9 )
známka - 2,86 ( 3055 )
29. 12. 2002
179 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPta se Manicka Pepicka: "Veris mi, ze me prinesl cap?" A Pepicek: "Verim, proc ne, ja myslim ze je to individualni. O me napriklad maminka rika, ze jsem vypadl tatinkovi z oka..."

Miguela

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 89 ( 9 )
známka - 3,09 ( 2538 )
28. 1. 2003
610 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá čerstvě vystudovaná psycholožka, blondýnka, nastupuje do první práce. Stává se psychologem na základní škole a hned je aktivní a hledá, kde začít, jak se uvést v dobrérm světle. Jde na školní dvůr a tam vidí hlouček chlapečků, jak si hrají, a pak jednoho, který stojí opodál, nic nedělá, jen tak popojde krok vlevo, pak dva doprava. Psycholožka si říká: "No to je jasné, introvert, začnu s ním a zapojím ho do hry". Jde k němu a říká: "Copak se děje, že si dneska nehraješ s ostatními?" A chlapeček se nasupí a odsekne: "Ty krávo, já jsem brankář!".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 146 ( 9 )
známka - 2,9 ( 2681 )
8. 2. 2003
524 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlíží se vánoce a na policejní stanici jsou na stáži policisté z Vietnamu. A protože náčelník je lidumil, navrhne, aby si ty tři rákosníky vzali chlapi domu. Našli se i tací. V novém roce se velitel ptá těch tří co je měli doma, jak to probíhalo.
1. policajt: dobrý, dobrý - pořád něco žvatlal, vůbec jsme mu nerozuměli, ale jinak fajn
2. policajt: dobrý, dobrý - šikovný kluk, televizi opravil, ledničku opravil i s úklidem pomohl...
3. policajt: dobrý, dobrý, ale kapr je kapr...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 832 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2046 )
8. 2. 2003
205 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde matka s dcerou k lékaři a říká: „Pane doktore, nepodíval byste se na mojí dceru, proč má tak vytřeštěné oči?"
Doktor si ji prohlédne a řekne: „Povolte jí gumičku ve vlasech."

vladenkat

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 587 ( 9 )
známka - 2,88 ( 2018 )
17. 2. 2003
271 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrijde maly trpaslicek k nemeckym hranicim a rika: Ja jsem maly trpaslicek, mam lopaticku a kyblicek a hledam zlodeje. Celnik mu odpovi: Tady zadni nejsou ale zkus to v Cechach. 2 minuty po prekroceni ceskych hranic: ja jsem maly trpaslicek, kde mam lopaticku a kyblicek?

Salssa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 172 ( 9 )
známka - 2,95 ( 2726 )
2. 3. 2003
883 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMatfyzák přijde pozdě na přednášku asi o půl hodiny a když vstoupí do třídy, tak se ho profesor zeptá, proč jde tak pozdě. Student na to: "Pane profesore, já se Vám omlouvám, ale co se nestalo. Vstanu pozdě a tak abych stihnul vaší přednášku, osedlám koně a jedu do školy na koni, ale bohužel na Náměstí Republiky mi ten kůň chcípnul". Profesorovi se to nechce věřit, ale posadí ho sednout. Za půl hodiny přijde jiný student s úplmě stejnou výmluvou. Profesor už má zlost a když 5 minut před koncem přednášky přijde další student, profesor se ho jedovatě zeptá:" Tak co, pane kolego, taky Vám na Náměstí republiky chcípnul kůň, když jste na něm jel do školy!?". Student na to:" Ale vůbec ne. Jel jsem do školy osmičkou, ale na Náměstí Republiky musela ta tramvaj zastavit, protože tam leželi 2 chcíplí koně."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 346 ( 9 )
známka - 2,89 ( 1712 )
16. 3. 2003
183 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč jsi vlastně opustila svého manžela? Vždyď jsi přece tvrdila, že má něco, co tě k němu neodolatelně přitahuje? To ano. Jenže on už to všechno do haléře utratil.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 175 ( 9 )
známka - 2,91 ( 1798 )
16. 3. 2003
173 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTen náš chuligán mi zase vzal peníze z kapsy! - Jak můžeš vědět, že to byl chlapec, a ne já? - ptá se manželka. - Určitě kluk. Nechal mi tam nějaké drobné.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 534 ( 9 )
známka - 2,86 ( 2164 )
29. 3. 2003
86 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa nastupu:
"Vojska! Jsem vas novy velitel, podplukovnik Kotek... pro koktave Cenda!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 314 ( 9 )
známka - 2,84 ( 1741 )
29. 4. 2003
342 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV trolejbusu ... Jede zřejmě babička se svým vnukem, sedí na zadních sedadlech a právě trolejbus zastavuje na červenou u 'erotického klubu' (na Slovákově v Brně); dítě ukazuje na příslušný dům a prohlásí na celý trolejbus: "Maminčina práca !" (doslova) ... načež babička na nejbližší zastávce s ním vystupuje.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 71 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2832 )
23. 5. 2003
876 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek na policejní stanici a ptá se:
"Prosím vás, kde tady máte bonzárnu?"
"Až na konci týhle chodby, poslední dveře vpravo."
Chlápek poděkuje a vydá se určeným směrem. Přijde ke dveřím, zaklepe, vejde, pozdraví a hned spustí na přítomného příslušníka:
"Mám souseda a ten má na zahradě složený dříví."
Policista se na něj podívá a říká:
"No, to nám ale nestačí, musíte mi říct víc."
"Von toho dříví má sto metrů a je dovezený z Německa."
"To nám ale pořád nestačí."
"Ale von v něm pašuje zlato!"
Policajt se usměje, vezme telefon a začne plánovat akci. Bonzák spokojeně odejde domů, otevře si pivo, zvedne telefon a volá sousedovi, kterýho právě udal:
"Tak jsem Ti, Josef, objednal to sekání dříví a mám pocit, že to bude stejná parta, která Ti na jaře zryla zahrádku."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 597 ( 9 )
známka - 2,95 ( 3164 )
28. 6. 2003
266 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa hluboké totality se potkají dvě sousedky a jedna hlásí: "Máňo, budou tady u nás otvírat dva obrovský obchoďáky. Jeden se bude jmenovat SEPTIK a druhej SKLEROTIK." "Jak to?" diví se druhá. "No v jednom seženeš hovno a v druhým na co si vzpomeneš.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 538 ( 9 )
známka - 3,08 ( 2174 )
3. 8. 2003
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNeraduj se ze světla na konci tunelu... s maximální pravděpodobností je to jen protijedoucí lokomotiva!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 744 ( 9 )
známka - 2,94 ( 3501 )
18. 8. 2003
206 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínek na vesnici sleduje synka, jak jde kamsi večer s baterkou.
Ptá se: Kam jdeš s tou baterkou?
Na rande.
Hej, když jsem já šel na rande, nebral jsem si baterku.
No, a podívej se, cos sbalil!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 560 ( 9 )
známka - 3 ( 2972 )
4. 9. 2003
155 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTakhle malá Hanička se ptá babičky: "A babi, komunisti byli rudí nebo červení?", babička se chvilku zamyslela a povídá: "zlatí děvenko, zlatí"

Fordik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 25 ( 9 )
známka - 2,92 ( 2450 )
5. 9. 2003
596 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDnes rano jsem byla v pekarne... Byla jsem tam asi 5 minut. Kdyz jsem vysla ven, stal tam policajt a zrovna vypisoval blocek s pokutama. Tak jsem sla k nemu a rekla: "Ale no tak, kovboji, to takove kocce jako jsem ja nemuzes doprat ani malou prestavku?" Ignoroval me a dal vypisoval pokutu. Nazvala jsem ho nenazranym policajtem. Podival se na me a zacal vypisovat dalsi pokutu za sjete pneumatiky. Tak jsem ho nazvala slabomyslnym potratem. Zacal psat treti pokutu... Nasledujicich 20 minut pokracovalo ve stylu nadavek a dalsich blocku... Me to ale bylo celkem u zadku... Byla jsem tam pesky...

Poslal(a) Martina

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 84 ( 9 )
známka - 2,84 ( 3598 )
6. 9. 2003
1107 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá:
D: Dobrý den, váš řidičský průkaz.
Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho.
D: Tak techničák.
Ř: Taky nemám, to auto je kradený...
D: To je kradený auto ?!!!
Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli...
D: Jakou pistoli ?
Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá:
C: Řidičák !
Ř: Tady prosím...
C: Techničák !
Ř: Tady...
C: Můžu kouknout do přihrádky?
Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol)
C: A do kufru ?
Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola)
C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru...
Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 451 ( 9 )
známka - 2,91 ( 2773 )
23. 9. 2003
237 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou brunetka zrzka a blondyna na soutez v plavani. Disciplina je 100 metru prsa. Rozhodci odstartuje. Priplave brunetka, priplave zrzka. Po 3 hodinach priplave i blondyna a stezuje si: pane rozhodci oni podvadeli!!! Oni pouzivali ruce!!

Hanca

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 1028 ( 9 )
známka - 2,97 ( 4047 )
28. 9. 2003
320 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuI stvoril Buh zem a videl, ze je to dobry...
Tak stvoril rostliny a zkonstatoval, ze je to taky dobry...
Stvoril teda i zvirata a zjistil, ze jsou taky celkem fajn...
A tak stvoril muze a zjistil, ze ten je taky v pohode ...
Nakonec stvoril Buh zenu, potom se na ni podival a zamrmlal si: "No co, tak se namaluje..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu



<5x<   <<     <1> || <290>  <291>  <292>  <293>  <294> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1205)