Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 294

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <292>  <293>  <294>  <295>  <296> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 159 ( 9 )
známka - 2,95 ( 2758 )
17. 8. 2004
1209 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladík na malém městě přijde jednom domů v dobré náladě a hrdě oznamuje tatínkovi, že se seznámil s jednou moc fajn slečnou a vypadá to na vážnou známost. Je to prý pekařova dcera. Tatínek si ho vezme stranou a říká:
"Víš, synku, musím ti něco říct. Žiju s tvojí mámou už třicet let, máme se rádi, rozumíme si, ale je tu jedna věc. Tvoje maminka nikdy nebyla moc na záležitosti kolem sexu, a tak jsem si já občas dopřával něco bokem. A to je právě ten problém - víš, pekařova Jana, to je vlastně moje dcera, takže
si ji vzít nemůžeš."
Synek z toho tedy radost neměl, ale vzal to na vědomí. Když o půl roku později přivedl domů na oběd Marii z drogistovy rodiny, tatínek si jej opět vzal stranou a vysvětlil muu, že i tahle slečna je vlastně jeho sestra. Když se to další rok stalo znovu, synek celý nešťastný zašel za maminkou a svěřuje se:
"Maminko, to je hrozné, pokaždé, když se seznámím s nějakou dívkou, mi otec řekne, že je to vlastně jeho nemanželská dcera a tedy moje sestra. Co mám dělat?"
"Synku, vůbec se nenech rozčílit tím, co tatínek říká. On totiž ve skutečnosti není tvůj otec."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 29 ( 9 )
známka - 2,91 ( 2029 )
21. 8. 2004
906 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV nebeských zákonech je to tak zařízené, že inženýři chodí do nebe. Jeden se ale omylem dostane do pekla. Zavolá si ho Lucifer a říká:
"Co mi tu s tebou budeme dělat, vždyť mi tady na tebe nejsme vůbec zařízení?"
Inženýr se rozhlédne a říká:
"Vždyť se kolem sebe podívejte. Kotle vám tečou, jsou všelijak spravovaný, všude utíká pára a není tu žádná regulace."
Tak se dohodnou a inženýr začne rekonstruovat peklo. Po určité době přijde do pekla revize z nebe a nestačí se divit. Nové mosazné kotle, žádné úniky páry, automatická regulace, digitální měření. Vtom předseda kontrolní komise zahlédne inženýra, jak montuje další měřící aparaturu a křičí:
"Tak tohle ne, to je porušení nebeských zákonů. Za to vás dáme k nebeskému soudu!"
Lucifer se pousměje a říká:
"To jsem teda zvědav, kde vezmete právníka."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 18 ( 9 )
známka - 3,01 ( 2304 )
1. 9. 2004
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí smažka, herák a hulič v jedný cele a přemýšlej, jak se dostat ven. Tak smažka páč je nadopovaná peřím, má hafo energie a říká: "Já vím, jak to uděláme! My to vězení rozmlátíme, úplně ho rozdrtíme na hadry a vymlátíme se z toho vězení ven!!! "A herák, kterej je momentálně na heroinu, povídá: "Neee.....My ty stěny prostoupíme... My jima proplujeme a vyplujeme z toho vězení ven..." A hulič, kerej leží na posteli, jen tak zvedne hlavu a řekne: "Hele, a nenecháme to na jindy?"

Zuzka V.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 242 ( 9 )
známka - 2,87 ( 2184 )
5. 9. 2004
94 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Musím vám přísně zakázat alkohol. Včera při analíze vaší moči došlo k výbuchu!"

pešek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 596 ( 9 )
známka - 3,04 ( 3263 )
2. 11. 2004
369 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJedna paní z malého městečka si v roce 1955 udělá výlet za kamarádkou do Prahy. Už se vydává zpátky, ale v Praze se nevyzná, tak se raději zeptá kolemjdoucí:
- "Paní, smím se Vás zeptat, kde je Wilsonovo nádraží?"
- "Táhle!"
- "Ale tam je napsáno 'Hlavní nádraží'?!?"
- "Milá paní, vždyť i Vy jste se za svobodna jmenovala jinak...!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 290 ( 9 )
známka - 2,99 ( 1716 )
5. 11. 2004
484 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠpičková firma, všichni zaměstnanci pracují s maximálním nasazením, do práce přichází před sedmou ráno a končí po deváté večer, často pracují i přes víkendy. A najednou přijde jeden z pracovníků ráno až po deváté a před šestnáctou odchází domů. Když se to opakuje druhý a dokonce i třetí den, nevydrží to jeden z kolegů a ptá se, jak si může něco takového dovolit!!! A jeho provinilá odpověď?: "Promiňte, ale já mám dovolenou..."

Wilwarin

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 287 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2383 )
7. 11. 2004
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde paní k lékaří a ten se ji ptá, tak copak vás nejvíc zlobí? Ale manžel, ale k vám jdu se žlučníkem.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 901 ( 9 )
známka - 2,92 ( 4154 )
12. 11. 2004
55 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBůh miluje ateisty. Neobtěžují ho svými problémy.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 318 ( 9 )
známka - 2,98 ( 4404 )
2. 12. 2004
152 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co říká manžel na to, že máš milence?" - "Nic - já je střídám tak rychle, že když má na někoho podezření, dávno to už není pravda!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 489 ( 9 )
známka - 2,93 ( 3265 )
6. 12. 2004
132 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepa přijde k lékaři s nateklou tváří. Doktor zjišťuje: "Vosa?" - "Ano!" - "Bodla?" - "Nestačila, brácha ji vzal lopatou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 29 ( 9 )
známka - 2,93 ( 2548 )
10. 2. 2005
871 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se komisař studenta policejní akademie při závěrečných policejních zkouškách: "Před budovou školy stojí bílý Favorit. Jaké je barvy?" Student přemýšlí...nic "Pomohu Vám. Před budovou koly stojí bílé auto, je to Favorit bílé barvy. Jaké barvy je tento bílý Favorit bílé barvy?" Student přemýšlí.a.odpoví: "Že by bílý?" - "Výborně!", zaraduje se komisař, "teď přijde druhá otázka, je trochu složitější, proto se prosím soustřeďte. Favorit má 5 převodových rychlostí. Kolik rychlostí má auto značky Favorit?" Zpocený student úporně přemýšlí a nic. "Je mi Vás líto, pomohu Vám. Auto značky Favorit s 5 převodovými rychlostmi má 5 rychlostí, kolik rychlostí má auto značky Favorit s 5 rychlostmi?" Student přemýšlí, už není tak zpocený, ještě přemýšlí a odpoví: "Že by bílý?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 269 ( 9 )
známka - 3,02 ( 2136 )
20. 3. 2005
187 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPacientovo zdůvodnění: "Když hodně přemýšlím, tak hodně kouřím. Pak kašlu a tak začnu přemýšlet, proč tolik kašlu. No a jak já moc přemýšlím, tak hodně kouřím!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 498 ( 9 )
známka - 2,88 ( 2224 )
25. 3. 2005
364 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Ahoj, Kláro! Poslední dobou jsem děsně zapomnětlivý, zvlášť když piji. Včera na mejdanu jsem se tě ptal, jestli bys nejela se mnou na chatu na víkend, ale zapomněl jsem, jestli jsi řekla ano nebo ne."
Odpověď: "Ahoj Tomáši. Taky hrozně zapomínám. Pamatuju si, ze jsem včera někoho poslala do prdele, ale ráno jsem si nepamatovala, koho."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 926 ( 9 )
známka - 2,84 ( 3154 )
9. 4. 2005
375 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá maminka byla se svým synkem na návštěvě u známého doktora. Nijak se nesnažila bránit malému rošťákovi, který raboval doktorovu pracovnu. Když se však ozval obzvlášť silný rachot sklenic, ptá se doktora: "Doufám, že vám nevadí, že si tam Pepíček hraje." Doktor se usmál a klidně odpověděl: "Nevadí. On ztichne, až se dostane k jedům!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 786 ( 9 )
známka - 2,95 ( 3441 )
12. 4. 2005
83 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký je rozdíl mezi Ostravákem a Vietnamcem?
Vietnamec pracuje a mluví česky.

Simona

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 490 ( 9 )
známka - 2,87 ( 3010 )
21. 4. 2005
503 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlapík po ulici a vidí malého Pepíčka v hasičské přilbě, jak sedí na červeně natřené káře, na které má červený sud. Ta kárka je pomalinku tažena velikým psem. Chlapík se podívá lépe a vidí, jak Pepíček drží v ruce jako otěže provázek, a ten je uvázaný okolo kulek toho psa. "Kdybys tomu psovi ten provázek uvázal kolem krku, běžel by určitě rychleji," povídá chlapík. Pepíček se na něj podívá a povídá: "No jo, ale to bych potom neměl sirénu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 479 ( 9 )
známka - 3,02 ( 2610 )
28. 4. 2005
331 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSovětské letadlo, kdesi na u západních hranic Sovětského svazu.
Pilot ucítí na temeni chladný kov a za chvíli se ozve "V Paris, davaj".
Pilot odpoví: "Něvozmožno."
Únosce: "Kak eto něvozmožno, ja skazal v Paris, davaj".
Pilot: "něvozmožno. U nas v samoljotě babuška, u něj bombuška, i ona skazala London!"

žába

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 38 ( 9 )
známka - 2,93 ( 2870 )
29. 4. 2005
771 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo právě odstartovalo, cestující si už povolili pásy, mluví kapitán, prostě pohoda. Kapitán říká takový ty obvyklý frky jako: Let potrvá 3,5 hodiny, venkovní teplota ve výšce 10km je -24, oběd se podává za 5 min. Jenže pak zapomene vypnout mikrofon a povídá druhému pilotovi: "Tak teď si dám kafe a pak vojedu tu novou letušku!" Dotyčná letuška, která právě roznáší jídlo a slyší to stejně jako všichni ostatní cestující, nejdřív zrudne (je slušně vychovaná), a pak se rozběhne do pilotní kabiny, aby kapitána upozornila, ze si nevypnul mikrofon. A jak tak běží letadlem, tak ji zastaví jeden chlapík, co sedí do uličky a povídá jí: "Klid, nemusíte spěchat, vždyť říkal, že si dá napřed kafe!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 233 ( 9 )
známka - 2,89 ( 1971 )
5. 5. 2005
517 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠípková Růženka, Paleček a Quasimodo se rozhodli, že se přihlásí do Guinessovy knihy rekordů.
První vešla do kanceláře Šípková Růženka a za chvíli vyšla ven rozzářená a šťastná:
"Je to oficiální, jsem nejkrásnější na světě!"
Druhý vešel Paleček, vyšel také rozzářený a šťastný a říká:
"Je to oficiální, jsem nejmenší na světě!"
Poslední vešel Quasimodo, zdržel se déle a vyšel pořádně naštvaný:
"Kdo je do prdele manželka Jiřího Paroubka?!?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 489 ( 9 )
známka - 2,93 ( 1787 )
23. 5. 2005
279 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZ policejního zápisu: Vyšetřováním bylo zcela prokázáno, že obviněný se obnažoval úmyslně, že nešlo pouze o akt vyměšování moči, jak uvedl jmenovaný. Slušný člověk by se v podobné situaci aspoň otočil a neříkal by: "Holky, nemáte některá chuť?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 767 ( 9 )
známka - 3,04 ( 3613 )
24. 5. 2005
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tati, inkoust je drahý?" - "Ne, levný." - "Tak nevím, proč maminka tak nadává, když se mi vylil na tu novou sedací soupravu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 515 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2693 )
29. 5. 2005
161 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZaklepe turista na dveře domu, otevře mu babka a ptá se: "Co si přeješ synku?" "Dobrý den, nemáte trochu vody? Jsem tak hladový, že bych tu i přespal!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 150 ( 9 )
známka - 2,9 ( 3944 )
7. 6. 2005
523 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV nemocnici jsou 3 pacienti, přijde k nim doktor a ptá se prvního:
"Prosím Vás, co se Vám stalo?"
"Já mám SUZUKI, hasim si to takhle 180 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"A co se stalo Vám?" ptá se doktor druhého.
"No já mám HONDU, hasim si to takhle 230 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"Hm. A co Vy?" ptá se třetího.
"Já mám BABETU, jedu asi 40 a když kolem mě projeli tyhle dva, tak jsem si myslel, že stojím a sesedl jsem."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 20 ( 9 )
známka - 2,94 ( 2486 )
14. 6. 2005
757 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva chlápci jedou autem přes Alabamu, když je předjede policejní auto a donutí je zastavit. Policajt přijde k okýnku, zaklepe pendrekem, řidič okýnko stáhne a policajt ho hned praští přes hlavu. Chlápek zařve: "Co to děláte? Co jsem provedl?" - "Hochu, tady jsi v Alabamě. Když tě zastaví policajt, okamžitě máš mít v ruce řidičák a doklady." - "Ehm, tak promiňte, já to tu neznám." Chlápek tedy policajtovi podá doklady, ten je zkontroluje, vrátí, obejde auto a zaklepe pendrekem na okénko spolujezdce. Ten okénko stáhne a dostane pendrekem. Začne řvát: "Hej, co se zase děje?" - "Nic, jen plním tvoje přání." - "Cože?" - "No, o kilometr dál bys určitě řekl: "Tohle kdyby si ten blbec zkusil na mně!'"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1266 ( 9 )
známka - 2,9 ( 4104 )
24. 6. 2005
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabicka s dedou slavi vyroci svatby. Pri veceri se babicka nakloni pres stul k dedovi a povida: "Pepo, ja kdyz si vzpomenu jak jsme za mlada radili, tak me hreje u srdce." Deda ji na to odpovi "aby ne kdyz mas kozu v polivce".

Pamela Morrison

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 205 ( 9 )
známka - 2,89 ( 2066 )
27. 6. 2005
462 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProchází se plavčík po Lipenské pláži, nuda, občas koukne na hladinu.
Náhle přiloží hlásnou troubu k ústům a volá na jednu z lodí:
"Devadesát devítko, devadesát devítko, jste za červenou bojí, vraťte se!"
Vzápětí za ním doběhne kolega a povídá:
"Co blbneš, vždyť máme lodě jen do osmdesáti!"
Plavčík opět přiloží troubu k ústům a volá k jezeru:
"Šedesát šestko, šedesát šestko, máte nějaké problémy?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 344 ( 9 )
známka - 2,84 ( 2688 )
29. 6. 2005
125 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko u optika: "Pane doktore, můžete mi pomoci? Od té doby, co jsem se oženil, nevidím vůbec žádné peníze!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 489 ( 9 )
známka - 3,05 ( 2763 )
14. 7. 2005
181 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDotaz na radio Jerevan: Jsou jablka v okolí Dukovan poživatelná?
Odpověď radia Jerevan: Ano, jablka jsou jedlá, jen ohryzky je pak nutno zakopat minimálně 7 metrů pod zem!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 528 ( 9 )
známka - 2,87 ( 2768 )
7. 8. 2005
84 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Váš manžel je nějaký smutný, to ještě nenašel práci?" - "Právě naopak!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 20 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2350 )
19. 8. 2005
990 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek si koupí obrovské luxusní auto a vytahuje se před sousedem.
Ten povídá: "No, hezkej bourák, ale má taky postel, jako ten můj?"
- "Váš? Tak mrňavé auto přece nemůže mít uvnitř postel!"
- "Tak se koukněte!" Jedno zmáčknutí tlačítka na palubní desce a uvnitř onoho obyčejně vypadajícího auta se rozloží pohodlné lůžko. Naštvaný chlápek uhání do autosalónu a nechá si za velké peníze namontovat do své limuzíny rozkládací postel na míru. Hned se jede předvést, ale soused není doma. Tak vyrazí do města. Cestou vidí na odpočívadle stát sousedovo auto. Přijede blíž a vidí, že okna jsou zevnitř zamlžená. Tak vystoupí a začne bouchat na dveře. Po chvíli se zevnitř na okně objeví obrys ruky, která otře kolečko. Uvnitř je vidět nahatý soused, který naštvaně povídá:
"Člověče, co se děje? Co sakra chcete?"- "Sousede, mám v autě postel jako vy!"
- "No, a jen kvůli tomu mě taháte z vany? "

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní



<5x<   <<     <1> || <292>  <293>  <294>  <295>  <296> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0826)