Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 295

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <293>  <294>  <295>  <296>  <297> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 926 ( 9 )
známka - 2,84 ( 3154 )
9. 4. 2005
375 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá maminka byla se svým synkem na návštěvě u známého doktora. Nijak se nesnažila bránit malému rošťákovi, který raboval doktorovu pracovnu. Když se však ozval obzvlášť silný rachot sklenic, ptá se doktora: "Doufám, že vám nevadí, že si tam Pepíček hraje." Doktor se usmál a klidně odpověděl: "Nevadí. On ztichne, až se dostane k jedům!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 786 ( 9 )
známka - 2,95 ( 3441 )
12. 4. 2005
83 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký je rozdíl mezi Ostravákem a Vietnamcem?
Vietnamec pracuje a mluví česky.

Simona

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 490 ( 9 )
známka - 2,87 ( 3010 )
21. 4. 2005
503 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlapík po ulici a vidí malého Pepíčka v hasičské přilbě, jak sedí na červeně natřené káře, na které má červený sud. Ta kárka je pomalinku tažena velikým psem. Chlapík se podívá lépe a vidí, jak Pepíček drží v ruce jako otěže provázek, a ten je uvázaný okolo kulek toho psa. "Kdybys tomu psovi ten provázek uvázal kolem krku, běžel by určitě rychleji," povídá chlapík. Pepíček se na něj podívá a povídá: "No jo, ale to bych potom neměl sirénu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 479 ( 9 )
známka - 3,02 ( 2610 )
28. 4. 2005
331 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSovětské letadlo, kdesi na u západních hranic Sovětského svazu.
Pilot ucítí na temeni chladný kov a za chvíli se ozve "V Paris, davaj".
Pilot odpoví: "Něvozmožno."
Únosce: "Kak eto něvozmožno, ja skazal v Paris, davaj".
Pilot: "něvozmožno. U nas v samoljotě babuška, u něj bombuška, i ona skazala London!"

žába

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 38 ( 9 )
známka - 2,93 ( 2870 )
29. 4. 2005
771 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo právě odstartovalo, cestující si už povolili pásy, mluví kapitán, prostě pohoda. Kapitán říká takový ty obvyklý frky jako: Let potrvá 3,5 hodiny, venkovní teplota ve výšce 10km je -24, oběd se podává za 5 min. Jenže pak zapomene vypnout mikrofon a povídá druhému pilotovi: "Tak teď si dám kafe a pak vojedu tu novou letušku!" Dotyčná letuška, která právě roznáší jídlo a slyší to stejně jako všichni ostatní cestující, nejdřív zrudne (je slušně vychovaná), a pak se rozběhne do pilotní kabiny, aby kapitána upozornila, ze si nevypnul mikrofon. A jak tak běží letadlem, tak ji zastaví jeden chlapík, co sedí do uličky a povídá jí: "Klid, nemusíte spěchat, vždyť říkal, že si dá napřed kafe!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 233 ( 9 )
známka - 2,89 ( 1971 )
5. 5. 2005
517 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠípková Růženka, Paleček a Quasimodo se rozhodli, že se přihlásí do Guinessovy knihy rekordů.
První vešla do kanceláře Šípková Růženka a za chvíli vyšla ven rozzářená a šťastná:
"Je to oficiální, jsem nejkrásnější na světě!"
Druhý vešel Paleček, vyšel také rozzářený a šťastný a říká:
"Je to oficiální, jsem nejmenší na světě!"
Poslední vešel Quasimodo, zdržel se déle a vyšel pořádně naštvaný:
"Kdo je do prdele manželka Jiřího Paroubka?!?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 489 ( 9 )
známka - 2,93 ( 1787 )
23. 5. 2005
279 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZ policejního zápisu: Vyšetřováním bylo zcela prokázáno, že obviněný se obnažoval úmyslně, že nešlo pouze o akt vyměšování moči, jak uvedl jmenovaný. Slušný člověk by se v podobné situaci aspoň otočil a neříkal by: "Holky, nemáte některá chuť?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 767 ( 9 )
známka - 3,04 ( 3613 )
24. 5. 2005
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tati, inkoust je drahý?" - "Ne, levný." - "Tak nevím, proč maminka tak nadává, když se mi vylil na tu novou sedací soupravu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 515 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2693 )
29. 5. 2005
161 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZaklepe turista na dveře domu, otevře mu babka a ptá se: "Co si přeješ synku?" "Dobrý den, nemáte trochu vody? Jsem tak hladový, že bych tu i přespal!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 150 ( 9 )
známka - 2,9 ( 3944 )
7. 6. 2005
523 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV nemocnici jsou 3 pacienti, přijde k nim doktor a ptá se prvního:
"Prosím Vás, co se Vám stalo?"
"Já mám SUZUKI, hasim si to takhle 180 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"A co se stalo Vám?" ptá se doktor druhého.
"No já mám HONDU, hasim si to takhle 230 a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a nabořil jsem do stromu."
"Hm. A co Vy?" ptá se třetího.
"Já mám BABETU, jedu asi 40 a když kolem mě projeli tyhle dva, tak jsem si myslel, že stojím a sesedl jsem."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 20 ( 9 )
známka - 2,94 ( 2486 )
14. 6. 2005
757 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva chlápci jedou autem přes Alabamu, když je předjede policejní auto a donutí je zastavit. Policajt přijde k okýnku, zaklepe pendrekem, řidič okýnko stáhne a policajt ho hned praští přes hlavu. Chlápek zařve: "Co to děláte? Co jsem provedl?" - "Hochu, tady jsi v Alabamě. Když tě zastaví policajt, okamžitě máš mít v ruce řidičák a doklady." - "Ehm, tak promiňte, já to tu neznám." Chlápek tedy policajtovi podá doklady, ten je zkontroluje, vrátí, obejde auto a zaklepe pendrekem na okénko spolujezdce. Ten okénko stáhne a dostane pendrekem. Začne řvát: "Hej, co se zase děje?" - "Nic, jen plním tvoje přání." - "Cože?" - "No, o kilometr dál bys určitě řekl: "Tohle kdyby si ten blbec zkusil na mně!'"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1266 ( 9 )
známka - 2,9 ( 4104 )
24. 6. 2005
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabicka s dedou slavi vyroci svatby. Pri veceri se babicka nakloni pres stul k dedovi a povida: "Pepo, ja kdyz si vzpomenu jak jsme za mlada radili, tak me hreje u srdce." Deda ji na to odpovi "aby ne kdyz mas kozu v polivce".

Pamela Morrison

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 205 ( 9 )
známka - 2,89 ( 2066 )
27. 6. 2005
462 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProchází se plavčík po Lipenské pláži, nuda, občas koukne na hladinu.
Náhle přiloží hlásnou troubu k ústům a volá na jednu z lodí:
"Devadesát devítko, devadesát devítko, jste za červenou bojí, vraťte se!"
Vzápětí za ním doběhne kolega a povídá:
"Co blbneš, vždyť máme lodě jen do osmdesáti!"
Plavčík opět přiloží troubu k ústům a volá k jezeru:
"Šedesát šestko, šedesát šestko, máte nějaké problémy?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 489 ( 9 )
známka - 3,05 ( 2763 )
14. 7. 2005
181 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDotaz na radio Jerevan: Jsou jablka v okolí Dukovan poživatelná?
Odpověď radia Jerevan: Ano, jablka jsou jedlá, jen ohryzky je pak nutno zakopat minimálně 7 metrů pod zem!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 528 ( 9 )
známka - 2,87 ( 2768 )
7. 8. 2005
84 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Váš manžel je nějaký smutný, to ještě nenašel práci?" - "Právě naopak!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 20 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2350 )
19. 8. 2005
990 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek si koupí obrovské luxusní auto a vytahuje se před sousedem.
Ten povídá: "No, hezkej bourák, ale má taky postel, jako ten můj?"
- "Váš? Tak mrňavé auto přece nemůže mít uvnitř postel!"
- "Tak se koukněte!" Jedno zmáčknutí tlačítka na palubní desce a uvnitř onoho obyčejně vypadajícího auta se rozloží pohodlné lůžko. Naštvaný chlápek uhání do autosalónu a nechá si za velké peníze namontovat do své limuzíny rozkládací postel na míru. Hned se jede předvést, ale soused není doma. Tak vyrazí do města. Cestou vidí na odpočívadle stát sousedovo auto. Přijede blíž a vidí, že okna jsou zevnitř zamlžená. Tak vystoupí a začne bouchat na dveře. Po chvíli se zevnitř na okně objeví obrys ruky, která otře kolečko. Uvnitř je vidět nahatý soused, který naštvaně povídá:
"Člověče, co se děje? Co sakra chcete?"- "Sousede, mám v autě postel jako vy!"
- "No, a jen kvůli tomu mě taháte z vany? "

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 184 ( 9 )
známka - 3,12 ( 1596 )
30. 8. 2005
118 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká pan Kalianko: "Díky za ten letní čas, mohu si dvakrát ročně šoupnout - alespoň ručičkami u hodinek!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 154 ( 9 )
známka - 2,89 ( 1450 )
21. 9. 2005
363 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželé šli do divadla. Řeč byla o Madame Pompadour. Paní nevěděla, kdo to byl, a zeptala se tedy manžela. On ale též nevěděl.
"Tak se přece někoho zeptej, třeba toho pána, co sedí vedle tebe.."
Pán odpověděl "rokoková koketa". Manžel si to nechal pro sebe a žena urguje odpověď:
"Tak co říkal?"
"Copak já vím? Strašně koktá."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 417 ( 9 )
známka - 2,87 ( 2725 )
24. 9. 2005
310 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pán k psychiatrovi a líčí mu, jak dědeček už strašně dětinští, koupe se s kachničkou a nemíní ji dát z ruky. Lékař se shovívavě usmívá a praví:
"Podívejte se, pane Nováku, buďte rád, že to není horší, tak mu tu kachničku nechte."
"No jo, jenže ta kachnička je moje!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 26 ( 9 )
známka - 2,89 ( 2645 )
24. 9. 2005
515 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede kněz s malým žebřiňáčkem, veze něco pod plachtou. Staví ho dva policajti:
"Tak copak to vezete, velebný pane?"
Ále, bojler, hoši, bojler."
"Jenom aby. Sundejte tu plachtu."
Kněz provinile odkryje náklad.
"No dobře, pokračujte."
Když se vzdálí z doslechu, povídá jeden policajt druhému:
"Ty, poslouchej, co to bylo?"
"Slyšels, né? Bojler."
"No to jsem slyšel, nejsem hluchej, ale co to je?"
"Ty seš dobrej, to se ptáš mne? Co já vím, tak na náboženství jsi chodil ty."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 131 ( 9 )
známka - 3,06 ( 1424 )
26. 9. 2005
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStěžuje si paní Kalianková: "Už mne nebaví diskutovat s manželem." - "Proč?" - "Copak se dá diskutovat s někým, kdo nemá nikdy pravdu?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 750 ( 9 )
známka - 2,91 ( 3736 )
6. 10. 2005
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"...a co jste měli dnes ve škole od tří do čtyř?" - "Hlad, maminko!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 453 ( 9 )
známka - 2,86 ( 2972 )
16. 10. 2005
159 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane doktore, předepište i ještě ty pilulky na hubnutí!" - "Vždyť jsem vám jich včera předepsal stovku!" - "No jo, ale když já už mám zase hlad!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 34 ( 9 )
známka - 2,84 ( 2272 )
23. 10. 2005
648 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.
"Na hotel?!" vykřikne ta slečna.
Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětluje: "Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink."
"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává ta slečna.
Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází.
Slečna ho rychle dohoní a šeptá: "Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidi v nečekaných situacích."
"Cože?!" zařve mladík na celý lokál, "pětset euro?!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 21 ( 9 )
známka - 2,98 ( 1821 )
9. 11. 2005
567 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuArabský šejk neví co s penězi a rozhodne se, že si koupí to nejlepší auto na světě. Koukne do katalogu a čte dodací doby: "Lincoln - dva měsíce Rolls Royce - půl roku Trabant - tři roky." Šejk si říká: "Tři roky, to musí být skvělé auto. To si objednám." Němci si samozřejmě dají záležet a objednávku vyřídí okamžitě, zařídí extra kamión a odvezou trabanta šejkovi. Pobočník hned utíká oznámit radostnou zprávu: "Vaše výsostí, měl jste pravdu, je to seriózní firma! Obratem poslali funkční model z papundeklu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 26 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2008 )
15. 11. 2005
640 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV podniku ČKD se na dvoře válí dlouhá, železná roura. Mistr se rozhodne, že ji nechá uklidit a zavolá proto vietnamského dělníka a povída mu: "Li, vezmi si k ruce své bratry Pinga a Ponga a odneste tu rouru." Za chvíli se Li vrátí a povídá mistrovi: "Šéfe, moc těžký!" Mistr mu tedy poradí, ať si vezme další tři Vietnamce a zkusí to znovu. Li je za deset minut zpátky a zase povída: "Šéfe, moc těžký!" Mistr je už naštvaný a odsekne mu, ať si vezme sebou všechny Vietnamce, co potká a odnesou tu rouru. Tentokrát je Li pryč skoro půl hodiny a když se vrátí, praví: "Šéfe, moc krátký!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 678 ( 9 )
známka - 3,06 ( 2925 )
22. 11. 2005
118 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se maminka Pepíčka: "Bolelo to moc, když jsi sletěl ze žebříku?" - "Ani ne, až když jsem dopadl na zem!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 251 ( 9 )
známka - 2,79 ( 1969 )
3. 12. 2005
362 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU lékaře doma zvoní telefon. Ze sluchátka se ozve kamarádský hlas jednoho jeho kolegy: Co je s tebou? Potřebujeme čtvrtého do pokeru. Chvíli vydržte, hned jsem u vás, odpovídá lékař. Když si obléká kabát, manželka se ho ptá: Je to vážný případ? Určitě to bude něco hodně vážného, odvětí lékař. Už jsou u toho tři doktoři.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 35 ( 9 )
známka - 3,01 ( 2067 )
6. 12. 2005
930 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMezi povinnosti jednoho ze zaměstnanců bylo nosit každé ráno horkou kávu pro šéfa. Šéf byl ale naštvaný, že jeho hrnek kávy dorazil vždy plný pouze do dvou třetin. Úředník se mu snažil vysvětlit, že kávovar je na druhé straně budovy než šéfova kancelář, a tak musí pospíchat, aby byla káva horká, a proto ji tolik cestou vždycky vybryndá. Žádné šéfovy nadávky a řvaní bohužel nepřineslo na jeho stůl plný hrnek kávy, až nakonec pohrozil, že mu strhne třetinu platu, pokud mu nebude nosit plný hrnek. Další ráno dostal šéf hrnek kávy plný až po okraj a tak to šlo několik dalších dnů. Šéf měl radost nad svým úspěchem a zeptal se zaměstnance na jeho techniku. "No, na tom nic není, já si vždycky vezmu nějaké to kafe do pusy, jakmile vyjdu z kuchyně, ten zbytek už nevybryndám, a pak ho zase vyplivnu do hrníčku, než vejdu do vaší kanceláře!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 212 ( 9 )
známka - 2,82 ( 2015 )
18. 12. 2005
615 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská delegace byla na návštěvě v japonské automobilce. Ukazujou jim nejmodernější technologii, bepečnostní prvky a poslední hit těsnost vozu, pro případ pádu do vody. Když došli na konec linky, tam takový starý japonec do každého auta zavřel kočku. "Proč to dělá?", ptali se naši. "To je test těsnosti. Když ta kočka do rána chcípne, víme, že je auto dokonale utěsněno." Naši se vrátěj domů a hned to zavedou i u nás. Po čase se jdou podívat na výsledky a technik u výstupní kontroly povídá. Nápad je to dobrej, ale polovina koček nám do rána vždycky uteče."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní



<5x<   <<     <1> || <293>  <294>  <295>  <296>  <297> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1195)