Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 301

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <299>  <300>  <301>  <302>  <303> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 146 ( 7 )
známka - 2,94 ( 2754 )
3. 7. 2003
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrijde policajt do papírnictví. "Co si budete prát?" "Jeden ctvereckolinkovaný sešit." Prodavacka: "Takový neexistuje. Bud si kupte ctvereckovaný nebo linkovaný." "Ne, já chci ctvereckolinkovaný..." Tak se tam hádají a za chvíli prijde do obchodu druhý policajt. Prodavacka, celá neštastná, mu ríká: "Vysvetlete tady kolegovi, že neexistuje žádný ctvereckolinkovaný sešit!" "No jasne, kamaráde, co nám tu deláš ostudu?! Taková blbost..." První policajt s neúspechem odchází z obchodu, prodavacce se uleví a s úsmevem se ptá druhého: "Tak, co si prejete?" "Jeden globus Prahy..."

sk8ergirl14@seznam.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 536 ( 7 )
známka - 3,08 ( 2174 )
3. 8. 2003
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNeraduj se ze světla na konci tunelu... s maximální pravděpodobností je to jen protijedoucí lokomotiva!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 82 ( 7 )
známka - 2,84 ( 3597 )
6. 9. 2003
1107 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá:
D: Dobrý den, váš řidičský průkaz.
Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho.
D: Tak techničák.
Ř: Taky nemám, to auto je kradený...
D: To je kradený auto ?!!!
Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli...
D: Jakou pistoli ?
Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá:
C: Řidičák !
Ř: Tady prosím...
C: Techničák !
Ř: Tady...
C: Můžu kouknout do přihrádky?
Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol)
C: A do kufru ?
Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola)
C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru...
Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 528 ( 7 )
známka - 3,11 ( 2118 )
13. 9. 2003
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdy doženeme Sovětský svaz?
Nikdy, ale alespoň máme co jíst.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 106 ( 7 )
známka - 2,87 ( 3846 )
13. 9. 2003
501 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMaly trpaslik kope, kope a kope az se dostane do Ruska. A rika: ja jsem maly trpaslicek a mam maly kbelicek a jdu vam neco ukrast. A rusaci na to: hele trpasliku my tu nic nemame bez do Ameriky. Tak ten trpaslik zas kope, kope a kope az se dostane do Ameriky. A povida: ja jsem maly trpaslicek a mam maly kbelicek a jdu vam neco ukrast. A americani rikaj: hele my tu nic nemame bez si krast do cech. Trpaslik kope, kope a kope a je v cechach. A spusti: ja jsem maly trpaslicek ... je kde mam kbelicek?

janca

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 532 ( 7 )
známka - 2,88 ( 2631 )
22. 9. 2003
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je to? Je to cervene a toci se to? .... Komunista ve viru transformace.

Poslal(a) merkuciooo

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 34 ( 7 )
známka - 2,92 ( 4948 )
25. 9. 2003
581 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTri známí - právník, programátor a umelec - probírají problematiku milenek. Umelec povídá: "Pánové, ta vášen je ohromne inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka prijde." Právník to rozebírá odborne: "No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skoncí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usmeje a ríká: "Je to ta nejlepší vec na svete, zvlášt když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já mužu v klidu celou noc delat!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Nevěra
posláno ( dnes ) - 250 ( 7 )
známka - 3,09 ( 1996 )
10. 11. 2003
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Proc jsi se rozešla s manželem?" "Kvuli uprímnosti." "Jak to?" "Já mu rekla, kolik mužu jsem mela pred ním a on zase kolik žen mel po mne."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 66 ( 7 )
známka - 2,99 ( 5318 )
17. 12. 2003
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV blázinci: Jde pan doktor po chodbe a potka pacienta pana Nováka, který za sebou tahne kartaček na zuby, kteremu rika Fifinka. Zastavi ho a povida: "Tak co pane Novák, jak se má Fifinka?" Pacient se na nej podiva a povida: "Ale pane dokrote to neni žádná Fifinka, copak nevidite, že je to kartaček na zuby?" Pan doktor se zaraduje, že je pan Novák vyléčen a utíká to říct ostatním. Sotva zaběhne za roh, tak se pan Novák podívá na kartáček a povídá: "To jsme ho, ale převazli viď Fifinko."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech
posláno ( dnes ) - 43 ( 7 )
známka - 2,9 ( 3317 )
21. 12. 2003
728 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMalý, petiletý chlapecek se ptá maminky: "Mami, mami, co dostanu letos na vánoce?" "No, to máš tak, zlobil jsi a nedostaneš vubec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý príští rok hodný." Tak chlapecek se zavre do pokoje, a zacne psát: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý príští rok hodný..." Chvíli se na to kouká, pak to roztrhá a zacne znovu: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý príští mesíc hodný..." Zase to roztrhá a tak pokracuje ke dni, puldni, hodine, až nakonec rezignuje. V nedeli jde s maminkou do kostela a tam ukradne sošku Panny Marie. Prijde domu, položí pred sebe sošku a zacne psát: "Ježíši, jestli chceš ješte nekdy videt svou matku..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vánoční a novoroční
posláno ( dnes ) - 33 ( 7 )
známka - 2,99 ( 2104 )
29. 12. 2003
764 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmericko-mexicka hranice. Prijizdi chlapik na kole, na zadech nadity ruksak.
Celnik se pta: "Copak mate v tom batohu?"
Chlapik na to s klidem: "Pisek."
Celnik vezme batoh, otoci ho vzhuru nohama a vysype se jenom hromada pisku. Celnik nechapave zira, ale nahaze pisek zpatky do batohu, popreje chlapikovi stastnou cestu a necha ho jet. Druhy den zase prijede chlapik na kole, zase musi vysypat batoh, zase jenom pisek. Treti den znovu, a tak to jde rok. A pak najednou nic. Az po dvou letech se celnik s tim chlapikem nahodou potkaji v baru.
Jak tak spolu sedi, klabosi a pijou, celnik povida: "Poslys, ja vim, zes tenkrat neco pasoval. Ja uz tam nedelam, mne uz je to jedno, ale jen tak mezi nami, co to prosim te bylo?"
Chlapik si da dousek a opaci: "Kola."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 1130 ( 7 )
známka - 2,88 ( 2862 )
22. 1. 2004
463 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde programátor ke kámošovi (taky programátorovi) a hned ve dveřích vidí, že chudák sedí u stolu, všechny prsty na klávesnici a zkouší nohou vytáhnout šňůru ze zásuvky. "Co se děje?!" "Ale stáhl jsem si ňákej program a když sem ho pustil, tak se vypsalo: Zmáčkni současně deset libovolných kláves a uvidíš supr obrázky ženských. Tak jsem ty klávesy zmáčkl a objevilo se: Teď pusť jedinou z nich a zformátuju ti disky."

Brouk Pytel

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 140 ( 7 )
známka - 3,01 ( 4094 )
5. 3. 2004
503 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDívka vejde do supermarketu a kupuje následující veci :
1 mýdlo
1 kartácek na zuby
1 zubní pastu
1 bochník chleba
1 litr mléka
1 jablko
1 banán
1 pomeranc
1 broskev
1 švestku
1 rajce
1 salát
1 zelí
1 brambor
1 muesli tycinku
1 kolác
1 krabici muesli
1 mraženou veceri
1 dílek mražené pizzy
Chlapec na pokladne se na ní podívá, usmeje se a rekne: "Svobodná ?"
Dívka se ostýchave usmeje a odpoví, "Jak jste to poznal ?"
A on odpoví, "Protože jste hnusná."

DrewDark

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky
posláno ( dnes ) - 25 ( 7 )
známka - 2,97 ( 1887 )
13. 4. 2004
623 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí takhle pán na Staroměstském náměstí na trávě, škube ji a cpe si ji do úst. Jde okolo Havel a ptá se, co to provádí.
"Víte, já zchudnul a nemám ani na jídlo a tak se musím pást."
Havel sáhne do kapsy, dá mu stovku a říká: "Člověče, nedělejte tady ostudu a běžte si koupit něco normálního k jídlu."
Chlápek poděkuje a odchází. Havel taktéž, a chlápek zase šup zpátky na trávník. Jde okolo Klaus a taky se ptá, co ten pán jako dělá. Dostane se mu stejné odpovědi, tak šáhne do kapsy, vyndá desetikačku a říká: "Jeďte do Bráníka, tam je šťavnatější..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 85 ( 7 )
známka - 2,86 ( 2752 )
22. 4. 2004
666 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři blondýny na ostrově. Zoufalé. Vtom se objeví zlatá rybka a nabídne každé jedno splněné přání. První si přeje člun. Ten se objeví, blondýna vyrazí na vodu, ale neumí veslovat, převrhne se a utopí. Druhá si pomyslí, že ta první neuměla plavat, a tak si přeje plavky, že někam doplave. Ale chytne ji křeč a utopí se. Ta třetí na ně kouká celá zoufalá. Nakonec ji napadne, že muž by si poradil lépe, tak si přeje, aby se stala na chvíli mužem. Stane se mužem a přemýšlí. "Kde to jsem? Na ostrově. Co musím udělat? Dostat se odsud pryč. Co je to za ostrov? Střelák. Aha, takže nahoru po schodech a tramvají."

Poslala Martina

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 88 ( 7 )
známka - 2,9 ( 5055 )
8. 5. 2004
1008 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Kodani se koná světový sjezd feministek. Obrovský kongresový sál nacpaný k prasknutí, jednotlivé účastnice vystupují se svými příspěvky. K mikrofonu si stoupne Dánka a povídá: "Takhle přijdu domu a povídám neperu". Jóóóóóóó, ohromný řev se rozezní po celém sále. "První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, tředí den - manžel začal prát. A opět ohlušující řev. Potom vystoupí Norka a povídá: "To nic není, to já takhle přijdu domu a povídám neperu a nevařím". JÓÓÓÓÓ, parááááááda zase ohromný řev a tleskání po celém sále. První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, třetí den manžel začal prát a vařit. Opět ohromný aplaus a pískot. Do třetice se postaví k pultu Češka a povídá: "To já přišla domu a říkám neperu, nevařim a neuklízim. JÓÓÓ, ohromný řev, pískot, konfety lítají, bombááááááá. První den nic nevidím, druhý den nic nevidím třetí den začínám vidět na levé oko.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 1035 ( 7 )
známka - 2,82 ( 5905 )
12. 5. 2004
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmerican, Japonec a Rus sedí v sauně a najednou Američanovy zapípá v podpaží, američan se tam poškrábe a rekne: "to je můj pager mám čip voperovaný pod kůží. Najednou zazvoní telefon, Japonec dá dlaň k uchu a telefonuje až skončí tak řekne: mám pod kůží voperovaný mobilní telefon. Rus tak znejistí a je mu blbé že nic takového nemá tak jde na záchod nacpe si do řiti toaleťák vratí se zpět a říká: ticho přichází mi fax.

Téra:)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 18 ( 7 )
známka - 2,79 ( 2025 )
21. 5. 2004
560 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišla maninka do hračkárny a chtěla nějakou stavebnici pro sedmiletého synka. Druhý den přišla zase, že tu puzzle, které koupila, měl kluk za čtyři hodiny složené, jestli nemá něco složitějšího. "Máme tu puzzle od Revela, tři tisíce kousků, ale to na něho bude moc složité." Matka ho koupí a druhý den přijde do hračkárny, že to kluk složit za šest hodin, jestli nemá něco složitějšího. "Víte co, když je tak geniální, stavte se vedle v potravinách, kupte mu pytlík strouhanky a ať z toho skládá rohlíky."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 310 ( 7 )
známka - 2,96 ( 1962 )
21. 5. 2004
85 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZ pohlednice propusteneho pacienta: Srdecne pozdravuji pana primare a ostatni blazny.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 553 ( 7 )
známka - 2,9 ( 2986 )
17. 8. 2004
222 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Sekretářka mi říká, ty má prcinko sametová," svěřuje se kapitán našeho raně kapitalistického průmyslu.
"To je od ní rozkošné," míní přítel.
"Myslíš?" ptá se ředitel, " i na poradě náměstků?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 54 ( 7 )
známka - 2,87 ( 3564 )
6. 10. 2004
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede takhle trabant a dojde mu benzin. Zastaví škodovku a říká: Svezeš mně? Jasně, ty seš lehkej. Odpověděla škodovka. Jedou a škodovce dojde benzin. Zastaví bavoráka a říkají: Svezeš nás? Jasně odpověděl bavorák. A ty malej vzadu, kdyby něco, tak blikej nebo trub. jedou skoro dvoustovkou když projedou kolem policajtů. Jeden říká: Ty vole viděls to?! Tam jel bavorák dvoustovkou, na zadku mu nalepená škodovka a trabant tam za něma troubil a blikal, a snažil se ja předjet!!!

Anarky

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 594 ( 7 )
známka - 3,04 ( 3262 )
2. 11. 2004
369 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJedna paní z malého městečka si v roce 1955 udělá výlet za kamarádkou do Prahy. Už se vydává zpátky, ale v Praze se nevyzná, tak se raději zeptá kolemjdoucí:
- "Paní, smím se Vás zeptat, kde je Wilsonovo nádraží?"
- "Táhle!"
- "Ale tam je napsáno 'Hlavní nádraží'?!?"
- "Milá paní, vždyť i Vy jste se za svobodna jmenovala jinak...!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 285 ( 7 )
známka - 2,85 ( 2382 )
7. 11. 2004
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde paní k lékaří a ten se ji ptá, tak copak vás nejvíc zlobí? Ale manžel, ale k vám jdu se žlučníkem.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 59 ( 7 )
známka - 2,96 ( 2496 )
8. 11. 2004
876 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor odjede na tyden do zahranici a necha v ordinaci jen sestricku. Kdyz se po tydnu vrati, pta se co se stalo za tu doby co byl pryc. Sestricka na to: "Celkem nic, akorat tu byl prvni den chlapik a stezoval si na prujem." "a co ste mu dala?" pta se doktor. "No projimadlo!" "A jak to fungovalo" "Ze zacatku sel, potom bezel" rekne suverene sestricka "a druhy den?" pta se zvedavy doktor "to prisel dalsi chlapik a stezoval si na zacpu.." "a co ste mu dala?" "Projimadlo, pane doktore!" doktor si povzdechne a zepta se: "A jak to dopadlo?" "ze zacatku bezel a pak mavnul rukou" "Boze, a co dalsi den?" "no, to tu byl treti chlapik a stezoval si na kasel!" "Snad jste mu nedala projimadlo!!?" rekne vydesene doktor. "Samozrejme ze sem mu dala projimadlo!!" povi sestricka. "A jak to s nim dopadlo?" "Podivejte se z okna pane doktore, tamhle stoji u brany a boji se zakaslat!"

Tytýnka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 41 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2294 )
26. 11. 2004
598 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVedoucí velkého oddělení si pozve do kanceláře nové zaměstnance, aby je uvedl na pracoviště. Hned, jak vejdou, se ptá prvního: "Jaké je vaše jméno?" - "Karel." - "Člověče, nevím, kde jste dosud pracoval, ale tohle si nezvykejte. Tady je zvykem, že podřízení se oslovují příjmením, aby to nesnižovalo autoritu nadřízených - takže já říkám podřízeným Novák, Zelenka a podobně. A podřízení mně smějí říkat pouze pane Veselý a nebo pane vedoucí. Jasné? Tak znova, jak se jmenujete?" - "Karel Miláček!" - "Tak poslyšte, Karle, pracovní doba je..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1212 ( 7 )
známka - 2,86 ( 2878 )
1. 12. 2004
278 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa totality stojí chlap na Václavském námestí a vykřikuje: "Za 5000 letenky do New Yorku! Za 5 000 letenky do New Yorku!" Zastaví se u něho pán a ptá se: "To je zpáteční, prosím Vás?" Pán pokračuje: "Za 5000 do New Yorku, blbce neberem, za 5000 do New Yorku..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 346 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2383 )
22. 12. 2004
229 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká zdravotní sestra pacientovi po operaci: "I vy jeden rošťáku! Kdybyste se slyšel! Celou dobu co jsme vás operovali, jste vykřikoval samá neslušná slova!" - "A nebylo to tím, že jste mi zapoměli dát narkózu?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 660 ( 7 )
známka - 2,89 ( 4162 )
23. 12. 2004
378 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAnička přišla za maminkou a říká: Maminko dostala jsem dvacet korun za to že vylezu na stožár. Maminka říká: Aničko to nemůžeš kluci se ti totiš chtějí koukat pod sukýnku tak už to nedělej. Druhý den Anička zase donese domů dvacetikorunu. Maminka se rozčílí, a Anička ji zadrží a řekne: Maminko nemusíš se zlobit já jsem si ty kalhotky sundala

Blázen

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 944 ( 7 )
známka - 2,97 ( 4744 )
28. 12. 2004
170 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišel novopečený otec do porodnice s pugétem a povídá manželce: "Jé, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" - "Ále, toho stejně neznáš..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 298 ( 7 )
známka - 3,01 ( 2031 )
9. 1. 2005
169 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona, se pacienta ptá: "To je pro mne, nebo pro mého sluhu?" - "Pro oba!" odvětil Dickson.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora



<5x<   <<     <1> || <299>  <300>  <301>  <302>  <303> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1184)