Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 301

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <299>  <300>  <301>  <302>  <303> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1204 ( 8 )
známka - 2,94 ( 6639 )
30. 10. 2003
485 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde v blázinci na vizitu doktor k panu Novákovi a ptá se ho :"Tak co, pane Novák, vzpomenete si už jak se jmenujete ?" -"Žížala" odpoví pan Novák.
"Tak to si Vás tu ještě necháme." Stejná situace se děje druhý, třetí, čtvrtý den. Pátý den se doktor zeptá na to samé a pan Novák odpoví :"Jmenuju se pan Novák" - "No výborně, pane Nováku, zbalte si věci a můžete jít domů - jste propuštěn." - "Nemůžu" odpoví pan Novák, "Za dveřma je kos".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech, U doktora
posláno ( dnes ) - 37 ( 8 )
známka - 2,91 ( 1307 )
6. 11. 2003
507 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNovinářka šla takhle po předměstí a všimla si jednoho malého staříka, jak se v houpacím křesle vyvaluje ve slunečních paprscích. Dostala nápad a jde k němu:
"Dobrý den, pane. Nemohla jsem si nevšimnout, jak vypadáte spokojeně. Mohl byste mi pro naše noviny prozradit recept na spokojený dlouhý život?"
"Kouřím denně tři dvacky cigaret, za týden vypiji bednu whisky, jím tučná jídla a zásadně necvičím."
"To zní opravdu zajímavě. A kolik vám je?" "Jedenatřicet."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 85 ( 8 )
známka - 2,89 ( 1682 )
17. 11. 2003
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde si takhle mladá slecna sam po parku, uz je tak trochu prítmí, ale jeste je videt, kdyz tu náhle vidí pred sebou chlapa, jak se k ní zene s rozprazenýma rukama. Slecna si povídá, ze to bude asi nejakej úchylák, vzdyt ho vubec nezná, co asi tak bude chtít. Nejlíp bude, kdyz si sundám saty, aby mi je nepotrhal.... Takze se úplne vysvlece a ceká, az k ní ten chlap prijde ..... Chlap se blízí..... blízí ....... blízí .... a je uz jen dva kroky od ní, tak zarve :"Uhni kravo, nesu sklo!"

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 27 ( 8 )
známka - 2,94 ( 1646 )
19. 11. 2003
551 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠkodovce se podaří uzavřít lukrativní zakázku na odbyt škodovek do Ruska. Jenomže asi tak za měsíc se začínají vracet první zadřený auta zpátky do Čech. Vedoucím pracovníkům je to divný, a tak pošlou jednoho svýho šéfkonstruktéra na inspekci. Ten se dostaví do prodejny škodovek v Moskvě a hned mu prodejce říká :"škoda, éto ně dóbraja mašína, pasmatrítě" a sednou si do auta a jedou se projet po dálnici. Ruský řidič zařadí :"adín, dva, tri , četýre - éto charašó, pjať a rakéééétááá...."

Poslal(a) orbieu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 280 ( 8 )
známka - 2,97 ( 2280 )
30. 11. 2003
140 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuK lekari pribehne udychany muz: Pane doktore, honem, mam nemocne dite!!!
A jak je stare? taze se lekar.
Stare je dobre, ale dite jen hori!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 412 ( 8 )
známka - 3 ( 3320 )
4. 12. 2003
477 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek v baru si všimnul ženské, která se tam pravidelne vecer objevovala, vždy sama. Po dvou týdnech pozorování se odhodlal k cinu a pokusil se ji pozvat na sklenicku a sbalit. Ona však mile odmítla: "Ne, díky. Muže to znít trochu divne vzhledem k dnešní dobe a mému veku, ale hodlám zustat cistá, dokud nepotkám muže, kterého budu milovat." "To musí být docela obtížné, co?" "No, mne to nijak netrápí a neomezuje, akorát manžel je naštvaný."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský
posláno ( dnes ) - 14 ( 8 )
známka - 2,86 ( 2417 )
13. 12. 2003
733 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde žena k lékaři a stěžuje si: "Pane doktore, já mám takový problém. Víte, já strašné smrdím." Doktor se zamyslí a pak povídá: "Hmm, tak to si musíte najít někoho, kdo nemá čich." Tak si žena podá inzerát. Za nějakou dobu u ni zazvoní starší pán a když mu žena otevře tak říká: "Dobrý den, já nemám čich a hlasím se na ten inzerát." Tak ho žena pozve dál, posadí se v obýváku a nalejou si víno. Žena si k nému sedne a ptá se: "ciťíte něco?" "Ne," řekne nato ten pán. Tak se žena svlíkne a zase se ptá: "Cítíte něco?" "Ne," zase řekne ten pán. Tak mu žena sedne na klín a ptá se: "Cítíte něco?" A pán na to: "Necítím, jen mi strašně tečou slzy z očí."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 22 ( 8 )
známka - 2,84 ( 3960 )
4. 1. 2004
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVánoční odměny:
Tří si povídají, co udělají s vánočními odměnami.
První říká: Pracuji v Německé bance, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou.
Druhý povídá: Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa.
Třetí povídá: Já pracuji ve Siemensu a za vánoční odměny si koupím svetr.
.... ostatní se ho ptají: A co zbytek?
Třetí odpoví: "Zbytek mi k tomu přidají rodiče..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 30 ( 8 )
známka - 2,99 ( 3034 )
4. 1. 2004
463 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabicka a dedecek maji vyroci svatby. Dedecek povida: "babi, dame si rande jako za mlada". "Dobre dedecku, tak zitra v 17,00 pred kinem". Druhy den ceka dedecek v 17,00 pred kinem a babicka nikde, ceka do 17,30 a babicka nikde. Ceka do 18,00 a v 18,30 babicka neprichazi, nastve se a jde za ni domu. Tam lezi babicka vyvalena na gauci a dedecek se ji pta, "vis o tom, ze jsme meli dneska v 17,00 rande pred kinem?" babicka nastvane: "Vim, ale nasi mne nepustili!"

BikerOnly

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 50 ( 8 )
známka - 3,07 ( 1655 )
5. 1. 2004
546 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSesly se dve pritelkyne a dohodly se ze udelaji mejdan. "Vis co?" povida jedna "ty sezen jidlo a piti a ja 32 chlapu". "Prosim Te 32 chlapu! Vzdyt jsme jenom dve." "Znas chlapy, polovina jich na to zapomene a prjde jich jen 16." "No jo,ale i 16 je trosku moc ne?" "Znas chlapy, polovina se jich opije a zustane jich pouzitelnejch jen 8." "Osm chlapu a my dve to je porad jeste hodne." "Znas chlapy polovina jich nebude moct, tak zbyvaji jen ctyri." "Ale i tak, ctyri chlapi a my jsme jen dve..." "Znas chlapy, co kdyz budeme chtit kazda dvakrat?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 333 ( 8 )
známka - 2,97 ( 2175 )
14. 1. 2004
322 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLezi borec v nemocnici a vazi 20 kilo aji s posteli... jde kolem sestricka a slysi "sestriiii tady je pavouk!" a sestricka jen s nezajmem odpovi "no a co jako?!" jde kolem po druhy a zase slysi "sestri tady je pavouk!" a ona "dej pokoj prosimte!" a kdyz jde kolem po treti tak slysi...." Kam me to taaaahnes ty hajzle!!!!!

Iriska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 432 ( 8 )
známka - 2,89 ( 2224 )
23. 1. 2004
462 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč.
Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: "Každé z vás splním jedno přání!"
1. blondýna řekne: "Já chci být nejchytřejší na světě" A odplave.
2. blondýna řekne: "Já chci být úplně nejchytřejší na světě", stane se z ní bruneta a odplave na voru.
3. blondýna řekne: "Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě", stane se z ní muž a odejde po mostu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2224 lidí, prům. známka 2,89


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 44 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2145 )
8. 3. 2004
521 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva pochůzkáři prochází svůj rajón, když v tom najdou mrtvolu muže. Jeden povídá druhýmu: "Ty, hele, už je pátek, já bych chtěl jet na víkend se ženou; tohle budeme muset hlásit a já se o víkendu nikam nedostanu. Nemáš nějakej nápad, co s tim?" "Hele, to je docela jednoduchý. Odtáhnem ji o dva bloky dál, tam maji službu jiný dva policajti, voni si s ní poraděj." Mezi tím ti druzí dva obchází v klidu svůj okrsek, když v tom jeden z nich ustrne a povidá: "Ty vole! Von se vrátil!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 95 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2937 )
15. 3. 2004
677 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde turista po pláži a najde starou láhev. Otevře ji, z láhve se vznese Gin a povídá: "Jsem Gin a splním Ti jedno přání. Tak dobře rozvažuj". Turista: "No, v životě jsem celkem spokojený, nic mi neschází, postav Gine dálnici z Evropy na Floridu". Gin se zarazí a povídá: "Jsem sice Gin, ale měj trošku ohledy. Postavit dálnici přes oceán není žádná sranda. Nechceš si to rozmyslet a dát mi nějaký lehčí úkol, prosím"? Turista: "Gine, zklamal jsi, ale co s Tebou nadělám. Víš co, chtěl bych pochopit ženské myšlení, ženskou logiku". Ginovi ztuhne úsměv a nesměle se zeptá: "Chtěl jsi čtyřproudovku nebo šestiproudovku"???

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách
posláno ( dnes ) - 514 ( 8 )
známka - 3,08 ( 2907 )
21. 3. 2004
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMalý Honzík šeptá tátovi do ucha:
"Když mi dáš 10 korun, povím ti, co říká mámě každé ráno jeden pán."
Znepokojený otec vytáhne minci a dá ji synovi. "Tak co říká?"
"Dobré ráno, nesu vám poštu."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 60 ( 8 )
známka - 2,93 ( 3176 )
18. 4. 2004
637 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam 5 minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka a zrovna vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem sel k ní a řekl jí:
"Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi jako jsem já nemůžeš dopřát ani malou přestávku?"
Ignorovala mě a dal vypisovala pokutu.
Nazval jsem ji nenažranou policajtkou.
Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky.
Tak jsem ji nazval blbou šlapkou.
Tu začala psát třetí pokutu!
Tak to šlo dalšich 20 minut. Čím víc jsem ji nadával, tím víc pokut napsala...
Mně to bylo ale jedno... já tam byl pěšky.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 468 ( 8 )
známka - 2,96 ( 2527 )
5. 6. 2004
467 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTurista se chce zeptat taxikáře ne nějaké zajímavosti, které by mohl navštívit. Poklepe mu tedy na rameno, ale taxikář vykřikne, strhne volant, narazí na autobus, odrazí se od něj a zabrzdí těsně před výkladní skříní. Turista se mu začne omlouvat, že netušil, že ho to dokáže tak vyděsit. Na to taxikář odpoví: "Je to částečně taky moje chyba. Jsem první den v nové práci a před tím sem několik let jezdil s pohřebákem..."

AP

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 369 ( 8 )
známka - 3,09 ( 2493 )
25. 6. 2004
473 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu30.dubna 2003. Večerní nebe, tu najednou kolem hory Říp prolétají jakési dva neidentifikovatelné objekty. Při bližším zkoumání vychází najevo, že v prvním případě jde o koště a na něm bývalá ministryně Součková a v druhém nový model vysavače značky ETA a ne něm ministryně Buzková. Součková chvíli udiveně kouká na předjíždějící vysavač a pak prohodí: To je teda fáro.
Buzková odpoví: Modernizace, Maruško, to neznáš?

LIMO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 23 ( 8 )
známka - 2,99 ( 2173 )
18. 7. 2004
1000 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSuperpočítač stál na konci montážní linky Supertovárny. Zrovna k němu přišla exkurze. Manažer přistoupil k počítači, aby předvedl malou ukázku. "Tohle je Superpočítač. Dá vám inteligentní a správnou odpověď na jakoukoliv otázku, kterou mu položíte." Jeden chytrák (v každé skupině nějaký je) vystoupil z rady a do mikrofonu Superpočítače povídá: "Kde je můj otec?" Ozvalo se hučení a cvakání, zablikala světýlka, jak to většinou výrobci zařídí, aby udělali dojem, a vyskočila kartička s nápisem: "Rybaří na Otavě." Chlápek se začne smát: "Ha ha ha, to byl chyták. Můj otec je už deset let po smrti!" Manažer neztratí hlavu a povídá: "Je mi líto, ze nejste spokojen s odpovědí, ale víte, ze počítače jsou velmi přesné. Zkuste svůj dotaz zformulovat jinak." Chytrák to zkusil: "Kde je manžel mé matky?" Počítač zase zablikal, zacvakal a vypadla kartička s textem: "Mrtvý. A tvůj otec pořád rybaří na Otavě."

Domorodec

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 40 ( 8 )
známka - 2,91 ( 2712 )
31. 7. 2004
523 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede chlap metrem v hrozné tlačenici, před nim stoji žena. V tom ten chlap povídá: "Promiňte paní, to není to, co si myslíte. Já mám malou vejplatu a dostávám to v mincích zabaleny do válečku. A ten sem si dal před cestou do kapsy..." V další stanici se na muže obrátí ta žena a prohlásí: "Vážený pane, to, že máte malou vejplatu, vám věřím. Že ji dostáváte v mincích, vám taky věřím. Ale to, že vám mezi Václavákem a Karlovým náměstím přidali, to vám tedy nesežeru!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 137 ( 8 )
známka - 2,91 ( 3597 )
9. 8. 2004
814 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondyna, cernovlaska a zrzka chteji ziskat zamestnani jako nateracky silnicnich pruhu. Sef rika, ze ta, ktera za tri dny natre nejdelsi usek, tu praci ziska. Po prvnim dni: Cernovlaska natrela 3 kilometry, zrzka 4 kilometry a blondyna deset kilometru. Sef ji gratuluje a rika: "No, jen tak dal, a prace je vase!" Druhy den pokracuji v praci od mista, kde vcera skoncily. Na konci dne: Cernovlaska natrela dalsich 5 kilometru (celkem 8), zrzka 6 kilometru (10) a blondyna 4 kilometry (14). Sef ji rika: "No, to nevadi, jeste porad mas naskok. Tretiho dne pokracuji, a na konci to dopadne takto: Cernovlaska: 6 kilometru (14), zrzka 7 km (17) a blondyna jenom 1 (15). Sef to nechape, tak se ji pta: "Jak to, ze prvni den 10 a dnes jenom 1?" A ona na to: "No, kdyz ta plechovka s barvou je kazdym dnem dal a dal..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 58 ( 8 )
známka - 2,96 ( 3817 )
2. 9. 2004
525 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZnámý fotbalista boural s autem a jeho dusička letí do nebe. Když mu svatý Petr otevřel branu nestačil se divit. V nebi už byli soustředěni všichni nejlepší hráči posledních deset let. Vtom zazvonil telefon a ze sluchátka se ozval sam pekelný Lucifer: "svatý Petře, naše demokratické peklo vás vyzývá na fotbalový zápas! Přijímám Lucifere ale já už mám v nebi všechny nejlepší fotbalisty, takže nemáte žádnou šanci! "Ale máme, "povídá lucifer, "já mám zase všechny rozhodčí!"

britney

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sport
posláno ( dnes ) - 62 ( 8 )
známka - 2,86 ( 3550 )
26. 9. 2004
583 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva policisté vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí posledního autobus.
"Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden.
"Víš co, tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme."
"Tak dobrá", souhlasí první policista, "tak běž pro autobus, já budu hlídat."
Druhý policista tam vleze a když se půl hodiny nic neděje, vydá se ten první za ním.
"Co se děje?"
"Ale, nemůžu najít dvaadvacítku. Budeme muset ukrást třicetčtyřku a vystoupit u kostela."

hanska.j

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 57 ( 8 )
známka - 2,88 ( 2181 )
2. 12. 2004
531 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co nám dává husa?" - "Fádlo." - "Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?" - "Fádlo." - "No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?" - "Fádlo." - "Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?" - "V hofpodě." - "Ehm..., a kdepak spí maminka?" - "U foufeda." - "No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?" - "V poftýlce." - "No vidíš! A čím se přikrýváš?" - "Pefinou." - "No, a co je v peřině?" - "Pefí." - "No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?" - "Fádlo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 347 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2384 )
22. 12. 2004
229 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká zdravotní sestra pacientovi po operaci: "I vy jeden rošťáku! Kdybyste se slyšel! Celou dobu co jsme vás operovali, jste vykřikoval samá neslušná slova!" - "A nebylo to tím, že jste mi zapoměli dát narkózu?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 80 ( 8 )
známka - 2,84 ( 2815 )
26. 12. 2004
1139 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj miláčku, jsi v posilovně? "ptá se žena. "Ano jsem, co potřebuješ" odpoví muž otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit?" Škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?" "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž. "Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse za 3 miliony, tak si představ, že oni ho zlevnili na dva miliony. Nemám ho zrovna zaplatit?" "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: "Chlapi, nevíte čí je to mobil?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 161 ( 8 )
známka - 2,84 ( 4116 )
18. 2. 2005
1077 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva mladíci studovali chemii v Praze. Celý rok se jim docela dařilo, vypadali na vzorné studenty. Víkend před závěrečným testem se proto rozhodli, že se trochu uvolní, a odjeli za kamarády na Moravu trochu oslavovat. Jenže to přehnali a prospali celou neděli. Do Prahy dorazili v pondělí ráno, naprosto neschopní rozumně uvažovat. Odpoledne po termínu testu přišli za profesorem a začali mu vysvětlovat, jak byli na víkend pryč a když se vraceli, píchli kolo a strávili půlku noci na silnici v marné snaze někoho stopnout, takže nestihli dorazit na koleje včas a prošvihli test. Profesor se zamyslel a rozhodl, že mohou tedy přijít na písemku druhý den. Oba si oddechli, na kolejích zapadli na pokoj a zopakovali si látku. Druhý den je profesor posadil každého do jedné místnosti a přinesl jim zadání testu. Na první straně byla otázka za pět bodů, cosi o koncentracích roztoků, takže to v pohodě oba zmákli. Ale byli zatraceně překvapení, když otočili papír a tam stálo: "Otázka za 95 bodů: Které kolo?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 216 ( 8 )
známka - 2,9 ( 1478 )
24. 2. 2005
497 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladý páreček milenců sedí v parku na lavičce:
"Tady mám bebí a móc mě to bolí," ukazuje si dívka rozverně na tvář.
"Dám ti na to pusinku a hned to přestane," slibuje chlapec. Políbí ji a ptá se: "Už to nebolí?"
"Už je to dobrý," odpovídá slečna. "Ale ještě mě bolí tady," ukazuje na odhalené ramínko.
Opět polibek a dívka si libuje: "Už to nebolí..."
Osmdesátiletý děda vstane z vedlejší lavičky a ptá se: "Mladý muži, léčíte taky hemeroidy?"

Jan (PITKIN)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 18 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2299 )
23. 3. 2005
972 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽili byli dva bratři - a oba to byli pěkní lumpové. Byli bohatí, a peníze jim umožnily skrývat před lidmi svou pravou tvář. Oba chodili do stejného kostela a tvářili se jako vzorní křesťané. Místní farář šel do penze a na jeho místo nastoupil nový. Ten oba bratry brzo prokoukl. Uměl dobře mluvit a kostel jen vzkvétal, takže farář pomýšlel na stavbu většího stánku Páně. Jeden z bratrů náhle zemřel. Druhý vyhledal faráře a nabídl mu, že doplní finance potřebné k dokončení kostela. Měl jenom jednu podmínku: "Při pohřbu musíte prohlásit, že bratr byl světec." Farář mu to slíbil a inkasoval šek. Příští den na pohřbu si farář nebral servítky. "Byl to špatný člověk. Podváděl svou ženu a tyranizoval celou rodinu. V našem městě snad není člověk, kterého by neokradl." V tomto duchu pokračoval a řeč ukončil slovy: "Ovšem ve srovnání se svým bratrem to byl učiněný světec."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 29 ( 8 )
známka - 2,99 ( 1540 )
26. 3. 2005
601 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan učitel jde v důchodu na procházku, najednou vedle něj zastaví velký Buick, vystoupí Icik v perziánovém kožichu, v puse obrovský doutník: "Dobrý den, pane učiteli!" - "To seš ty, Icik? A co děláš v tom velkým autě?" - "To je moje. Já mám kšeft s autama." - "Ty máš kšeft?" diví se pan učitel. "Zrovna ty, cos neuměl ani malou násobilku? Jak můžeš dělat kšeft s všema těmi procenty, s úroky, s daněmi?" - "A tak to já ne. Já na takovej velkej kšeft nejsem. Já jenom v malým. Za stovku koupím, za dvě stovky prodám. To jedno procento mě musí uživit!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní



<5x<   <<     <1> || <299>  <300>  <301>  <302>  <303> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0817)