Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 305

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <303>  <304>  <305>  <306>  <307> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 27 ( 7 )
známka - 2,9 ( 2585 )
24. 12. 2002
687 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde takhle jednou bloncka k zubaři. Doktor ji pozve do ordinace, vyzve k usednutí do křesla, otevření úst. Bloncka udělá co jí doktor řekl, vešla, sedla a jinak nic. Doktor se na ní podívá a zjistí že má na uších wolkmena a povídá: "Sundejte si ty sluchátka a otevřte ústa". Bloncka odpoví že ne! Lékař tedy znovu: sundejte ta sluchátka, jinak Vás nemůžu zkontrolovat. Bloncka zase že ne! Doktor se zeptá proč? Bloncka: já bych umřela. Doktor: Co je to za nesmysl a sluchátka jí strhne. Bloncka do 3 sekund umírá, doktor je z toho celej tumpachovej, zvedne ta sluchátka, dá si je k uchu a slyší: "Nádech, výdech, nádech, výdech ...."

Dave

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 35 ( 7 )
známka - 2,92 ( 2075 )
27. 1. 2003
1479 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou takhle pred par desitkami let cestoval jeden obchodnik s baseballovymi cepicemi napric Asii. Jednou vecer musel prespat pod sirym nebem. Nasel si tedy na plani veliky mangovnik a v jeho stinu se v podvecer uvelebil. Kdyz se rano probudil, s hruzou zjistil, ze je jeho batoh prazdny. Pak se podival nahoru a kouka, ze strom je plny opic, ktere maji na hlavach jeho cepice.. Vztekle na ne zarval a ony na nej zavrestely. Udelal na ne par desivych obliceju a zjistil, ze v tom jsou opice nedostizne. Hodil po nich kamenem a ony jej zasypaly nezralymi mangy. Doslo mu, ze o cepice asi prisel a tak vztekle prastil tou svoji o zem. A hle, ty blbe opice taky vzaly cepice a hodily s nimi o zem. Chlapek nezavahal a rychle je vsechny sebral, nacpal do batohu a sup, mazal pryc.
O padesat let pozdeji se vnuk tohohle pana, toho casu pokracovatel rodinne cepicarske tradice, vydal stejnou cestou do Asie. I on si ustlal pod stejnym stromem a i jeho rano cekalo nemile prekvapeni. Chvili bezradne koukal na strom na opice a pak si vzpomnel na pribeh, ktery my vypravel jeho dedecek, a rekl si, ze ty cepice dostane zpatky. Tak zacal na opice mavat, ony mavaly na nej. Delal na ne dlouhy nos a ony na nej taky. Zacal tancovat, ony taky zacaly poskakovat na vetvich. Zatahal se za usi, ony se taky zatahaly na usi. Prastil svoji cepici o zem - a jedna z opic seskocila se stromu, dosla k nemu, vrazila mu dve facky a povida: "Heh, myslis, ty troubo, ze ses jedinej, kdo mel dedecka?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 18 ( 7 )
známka - 2,94 ( 2071 )
29. 3. 2003
637 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa prchajicim clovekem bezel ozbrojenec a volal na Sokrata:
"Zadrz ho, je to vrah!"
Sokrates se vsak ani nehnul a pronasledovany utekl. Ozbrojenec dobehl k filosofovi a zlostne se ho ptal:
"Proc jsi toho vraha nezadrzel?"
"Vrah? Co tim myslis?" odpovedel mu Sokrates.
"To je otazka! Vrah je prece clovek, ktery zabiji!"
"Tedy reznik?"
"Nesmysl, myslim cloveka, ktery usmrti jineho cloveka."
"Aha, vojak."
"Ne, myslim takoveho, ktery usmrti cloveka v dobe miru!"
"Uz rozumim, myslis kata."
"U vsech rohatych! Myslim cloveka, ktery zabije druheho cloveka v jeho vlastnim dome!"
"Ale proc jsi to nerekl hned, ze jde o lekare..?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 40 ( 7 )
známka - 2,97 ( 2251 )
23. 5. 2003
584 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde policajt k bačovi a říká mu:
"Bačo, vsaď se o jednu ovci, že vím, kolik přesně jich tu máš."
Bača koukne doleva a vidí obrovské stádo ovcí. Koukne napravo a vidí ještě větší stádo ovcí. Tak teda souhlasí a ptá se:
"Tak teda kolik?"
"768."
"Správně. Tak si teda jednu ovci vem."
Policajt si jednu vybral a odchází pryč. Bača za ním volá:
"Vsaďme se o tu ovci, že uhodnu, jaké máš zaměstnání."
Policajt souhlasí.
"Jsi policajt."
"Jak jsi to uhodl?"
"No, nejdřív mi vrať toho čuvače a pak si o tom můžeme popovídat."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 15 ( 7 )
známka - 2,88 ( 3882 )
27. 5. 2003
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa minulého rezimu mistni televize objevi cloveka, ktery se osobne potkal s Fucikem. Tak se k nemu rozjedou natocit rozhovor. Kdyz prijedou na misto, ptaji se dotycneho, kdy se se soudruhem Fucikem setkal. On zacne vypravet. "No, jednou rano se podivam z okna a vidim, jak nejaka postava preleza nas plot. A protoze mi ten clovek byl povedomej rikam si... Je to Julek, neni to Julek..., potom ta postava prebehla nas dvorek a zase sem si rikal... Je to Julek, neni to Julek, tak sem zavolal na Gestapo a byl to Julek...

megaworm

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 146 ( 7 )
známka - 2,94 ( 2754 )
3. 7. 2003
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrijde policajt do papírnictví. "Co si budete prát?" "Jeden ctvereckolinkovaný sešit." Prodavacka: "Takový neexistuje. Bud si kupte ctvereckovaný nebo linkovaný." "Ne, já chci ctvereckolinkovaný..." Tak se tam hádají a za chvíli prijde do obchodu druhý policajt. Prodavacka, celá neštastná, mu ríká: "Vysvetlete tady kolegovi, že neexistuje žádný ctvereckolinkovaný sešit!" "No jasne, kamaráde, co nám tu deláš ostudu?! Taková blbost..." První policajt s neúspechem odchází z obchodu, prodavacce se uleví a s úsmevem se ptá druhého: "Tak, co si prejete?" "Jeden globus Prahy..."

sk8ergirl14@seznam.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 82 ( 7 )
známka - 2,84 ( 3597 )
6. 9. 2003
1107 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá:
D: Dobrý den, váš řidičský průkaz.
Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho.
D: Tak techničák.
Ř: Taky nemám, to auto je kradený...
D: To je kradený auto ?!!!
Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli...
D: Jakou pistoli ?
Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá:
C: Řidičák !
Ř: Tady prosím...
C: Techničák !
Ř: Tady...
C: Můžu kouknout do přihrádky?
Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol)
C: A do kufru ?
Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola)
C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru...
Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 106 ( 7 )
známka - 2,87 ( 3847 )
13. 9. 2003
501 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMaly trpaslik kope, kope a kope az se dostane do Ruska. A rika: ja jsem maly trpaslicek a mam maly kbelicek a jdu vam neco ukrast. A rusaci na to: hele trpasliku my tu nic nemame bez do Ameriky. Tak ten trpaslik zas kope, kope a kope az se dostane do Ameriky. A povida: ja jsem maly trpaslicek a mam maly kbelicek a jdu vam neco ukrast. A americani rikaj: hele my tu nic nemame bez si krast do cech. Trpaslik kope, kope a kope a je v cechach. A spusti: ja jsem maly trpaslicek ... je kde mam kbelicek?

janca

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 60 ( 7 )
známka - 2,91 ( 4067 )
14. 9. 2003
764 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede chlap po poušti a najednou se mu rozbije auto. Tak to opravuje a najednou vidí jak kolem běží bílý prase a to volá: Je to v zapalování. Chlap si protře oči a dál asi hodinu opravuje. A kolem zase bílý prase a volá: Je to v zapalování.Chlap ho ignoruje. Za 2 hodiny zase kolem běží bílý prase a volá: Je to v zapalování. Tak chlap omrkne zapalování a skutečně chyba je v zapalování. Tak jede dál a dojede do vesnice. Tam zapadne do hospody a povídá barmanovi: Chcíplo mi auto a když to opravuju tak 3krát kolem proběhlo prase a volalo: Je to v zapalování, a skutečně bylo to v zapalování. Neni to divný? Barman se ptá: jakou barvu mělo to prase? Bílou, proč? Tvý štěstí, to černý autům vůbec nerozumí.

Poslal Anglosas

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky
posláno ( dnes ) - 34 ( 7 )
známka - 2,92 ( 4948 )
25. 9. 2003
581 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTri známí - právník, programátor a umelec - probírají problematiku milenek. Umelec povídá: "Pánové, ta vášen je ohromne inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka prijde." Právník to rozebírá odborne: "No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skoncí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usmeje a ríká: "Je to ta nejlepší vec na svete, zvlášt když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já mužu v klidu celou noc delat!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Nevěra
posláno ( dnes ) - 84 ( 7 )
známka - 2,89 ( 1682 )
17. 11. 2003
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde si takhle mladá slecna sam po parku, uz je tak trochu prítmí, ale jeste je videt, kdyz tu náhle vidí pred sebou chlapa, jak se k ní zene s rozprazenýma rukama. Slecna si povídá, ze to bude asi nejakej úchylák, vzdyt ho vubec nezná, co asi tak bude chtít. Nejlíp bude, kdyz si sundám saty, aby mi je nepotrhal.... Takze se úplne vysvlece a ceká, az k ní ten chlap prijde ..... Chlap se blízí..... blízí ....... blízí .... a je uz jen dva kroky od ní, tak zarve :"Uhni kravo, nesu sklo!"

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 66 ( 7 )
známka - 2,99 ( 5319 )
17. 12. 2003
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV blázinci: Jde pan doktor po chodbe a potka pacienta pana Nováka, který za sebou tahne kartaček na zuby, kteremu rika Fifinka. Zastavi ho a povida: "Tak co pane Novák, jak se má Fifinka?" Pacient se na nej podiva a povida: "Ale pane dokrote to neni žádná Fifinka, copak nevidite, že je to kartaček na zuby?" Pan doktor se zaraduje, že je pan Novák vyléčen a utíká to říct ostatním. Sotva zaběhne za roh, tak se pan Novák podívá na kartáček a povídá: "To jsme ho, ale převazli viď Fifinko."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech
posláno ( dnes ) - 43 ( 7 )
známka - 2,9 ( 3318 )
21. 12. 2003
728 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMalý, petiletý chlapecek se ptá maminky: "Mami, mami, co dostanu letos na vánoce?" "No, to máš tak, zlobil jsi a nedostaneš vubec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý príští rok hodný." Tak chlapecek se zavre do pokoje, a zacne psát: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý príští rok hodný..." Chvíli se na to kouká, pak to roztrhá a zacne znovu: "Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý príští mesíc hodný..." Zase to roztrhá a tak pokracuje ke dni, puldni, hodine, až nakonec rezignuje. V nedeli jde s maminkou do kostela a tam ukradne sošku Panny Marie. Prijde domu, položí pred sebe sošku a zacne psát: "Ježíši, jestli chceš ješte nekdy videt svou matku..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vánoční a novoroční
posláno ( dnes ) - 69 ( 7 )
známka - 2,91 ( 4205 )
14. 1. 2004
954 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLord se rozhodne jít na lov opic, a tak jednoho dne povídá Žánovi: "Žán, půjdeme lovit opice, připravte mi palici, pytel, pušku a psa kulekouše." Žán přikyvuje a přitom se lorda ptá: "Dobře lorde, ale vysvětlete mi, k čemu potřebujete palici a pytel?" "To je prosté," říká lord, "já si vezmu palici, vylezu na strom, praštím opici po hlavě, ona padá, vy ji chytnete do pytle a jdeme domů."
"Dobře lorde, ale k čemu je nám tedy pes kulekouš?" "To je prosté," říká lord, "já si vezmu palici, vylezu na strom, praštím opici po hlavě, ona padá, vy ji nechytnete, okamžitě vybíhá pes kulekouš, chytí opici za koule dotáhnne ji k vám, vy ji chytnete do pytle a jdeme domů."
"Dobře lorde, a k čemu s sebou máme tu pušku?" "To je taky prosté," říká lord, "já si vezmu palici, vylezu na strom, rozmáchnu se, netrefím opici a padám dolů, vy okamžitě berete pušku a zastřelíte psa kulekouše!"

Poslal(a) Marťas

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Lordi
posláno ( dnes ) - 1130 ( 7 )
známka - 2,88 ( 2863 )
22. 1. 2004
463 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde programátor ke kámošovi (taky programátorovi) a hned ve dveřích vidí, že chudák sedí u stolu, všechny prsty na klávesnici a zkouší nohou vytáhnout šňůru ze zásuvky. "Co se děje?!" "Ale stáhl jsem si ňákej program a když sem ho pustil, tak se vypsalo: Zmáčkni současně deset libovolných kláves a uvidíš supr obrázky ženských. Tak jsem ty klávesy zmáčkl a objevilo se: Teď pusť jedinou z nich a zformátuju ti disky."

Brouk Pytel

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 140 ( 7 )
známka - 3,01 ( 4094 )
5. 3. 2004
503 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDívka vejde do supermarketu a kupuje následující veci :
1 mýdlo
1 kartácek na zuby
1 zubní pastu
1 bochník chleba
1 litr mléka
1 jablko
1 banán
1 pomeranc
1 broskev
1 švestku
1 rajce
1 salát
1 zelí
1 brambor
1 muesli tycinku
1 kolác
1 krabici muesli
1 mraženou veceri
1 dílek mražené pizzy
Chlapec na pokladne se na ní podívá, usmeje se a rekne: "Svobodná ?"
Dívka se ostýchave usmeje a odpoví, "Jak jste to poznal ?"
A on odpoví, "Protože jste hnusná."

DrewDark

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky
posláno ( dnes ) - 25 ( 7 )
známka - 2,97 ( 1887 )
13. 4. 2004
623 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí takhle pán na Staroměstském náměstí na trávě, škube ji a cpe si ji do úst. Jde okolo Havel a ptá se, co to provádí.
"Víte, já zchudnul a nemám ani na jídlo a tak se musím pást."
Havel sáhne do kapsy, dá mu stovku a říká: "Člověče, nedělejte tady ostudu a běžte si koupit něco normálního k jídlu."
Chlápek poděkuje a odchází. Havel taktéž, a chlápek zase šup zpátky na trávník. Jde okolo Klaus a taky se ptá, co ten pán jako dělá. Dostane se mu stejné odpovědi, tak šáhne do kapsy, vyndá desetikačku a říká: "Jeďte do Bráníka, tam je šťavnatější..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 85 ( 7 )
známka - 2,86 ( 2753 )
22. 4. 2004
666 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři blondýny na ostrově. Zoufalé. Vtom se objeví zlatá rybka a nabídne každé jedno splněné přání. První si přeje člun. Ten se objeví, blondýna vyrazí na vodu, ale neumí veslovat, převrhne se a utopí. Druhá si pomyslí, že ta první neuměla plavat, a tak si přeje plavky, že někam doplave. Ale chytne ji křeč a utopí se. Ta třetí na ně kouká celá zoufalá. Nakonec ji napadne, že muž by si poradil lépe, tak si přeje, aby se stala na chvíli mužem. Stane se mužem a přemýšlí. "Kde to jsem? Na ostrově. Co musím udělat? Dostat se odsud pryč. Co je to za ostrov? Střelák. Aha, takže nahoru po schodech a tramvají."

Poslala Martina

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 88 ( 7 )
známka - 2,9 ( 5057 )
8. 5. 2004
1008 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Kodani se koná světový sjezd feministek. Obrovský kongresový sál nacpaný k prasknutí, jednotlivé účastnice vystupují se svými příspěvky. K mikrofonu si stoupne Dánka a povídá: "Takhle přijdu domu a povídám neperu". Jóóóóóóó, ohromný řev se rozezní po celém sále. "První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, tředí den - manžel začal prát. A opět ohlušující řev. Potom vystoupí Norka a povídá: "To nic není, to já takhle přijdu domu a povídám neperu a nevařím". JÓÓÓÓÓ, parááááááda zase ohromný řev a tleskání po celém sále. První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, třetí den manžel začal prát a vařit. Opět ohromný aplaus a pískot. Do třetice se postaví k pultu Češka a povídá: "To já přišla domu a říkám neperu, nevařim a neuklízim. JÓÓÓ, ohromný řev, pískot, konfety lítají, bombááááááá. První den nic nevidím, druhý den nic nevidím třetí den začínám vidět na levé oko.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 1035 ( 7 )
známka - 2,82 ( 5908 )
12. 5. 2004
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmerican, Japonec a Rus sedí v sauně a najednou Američanovy zapípá v podpaží, američan se tam poškrábe a rekne: "to je můj pager mám čip voperovaný pod kůží. Najednou zazvoní telefon, Japonec dá dlaň k uchu a telefonuje až skončí tak řekne: mám pod kůží voperovaný mobilní telefon. Rus tak znejistí a je mu blbé že nic takového nemá tak jde na záchod nacpe si do řiti toaleťák vratí se zpět a říká: ticho přichází mi fax.

Téra:)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 18 ( 7 )
známka - 2,79 ( 2025 )
21. 5. 2004
560 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišla maninka do hračkárny a chtěla nějakou stavebnici pro sedmiletého synka. Druhý den přišla zase, že tu puzzle, které koupila, měl kluk za čtyři hodiny složené, jestli nemá něco složitějšího. "Máme tu puzzle od Revela, tři tisíce kousků, ale to na něho bude moc složité." Matka ho koupí a druhý den přijde do hračkárny, že to kluk složit za šest hodin, jestli nemá něco složitějšího. "Víte co, když je tak geniální, stavte se vedle v potravinách, kupte mu pytlík strouhanky a ať z toho skládá rohlíky."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 54 ( 7 )
známka - 2,87 ( 3564 )
6. 10. 2004
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede takhle trabant a dojde mu benzin. Zastaví škodovku a říká: Svezeš mně? Jasně, ty seš lehkej. Odpověděla škodovka. Jedou a škodovce dojde benzin. Zastaví bavoráka a říkají: Svezeš nás? Jasně odpověděl bavorák. A ty malej vzadu, kdyby něco, tak blikej nebo trub. jedou skoro dvoustovkou když projedou kolem policajtů. Jeden říká: Ty vole viděls to?! Tam jel bavorák dvoustovkou, na zadku mu nalepená škodovka a trabant tam za něma troubil a blikal, a snažil se ja předjet!!!

Anarky

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech
posláno ( dnes ) - 59 ( 7 )
známka - 2,96 ( 2496 )
8. 11. 2004
876 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor odjede na tyden do zahranici a necha v ordinaci jen sestricku. Kdyz se po tydnu vrati, pta se co se stalo za tu doby co byl pryc. Sestricka na to: "Celkem nic, akorat tu byl prvni den chlapik a stezoval si na prujem." "a co ste mu dala?" pta se doktor. "No projimadlo!" "A jak to fungovalo" "Ze zacatku sel, potom bezel" rekne suverene sestricka "a druhy den?" pta se zvedavy doktor "to prisel dalsi chlapik a stezoval si na zacpu.." "a co ste mu dala?" "Projimadlo, pane doktore!" doktor si povzdechne a zepta se: "A jak to dopadlo?" "ze zacatku bezel a pak mavnul rukou" "Boze, a co dalsi den?" "no, to tu byl treti chlapik a stezoval si na kasel!" "Snad jste mu nedala projimadlo!!?" rekne vydesene doktor. "Samozrejme ze sem mu dala projimadlo!!" povi sestricka. "A jak to s nim dopadlo?" "Podivejte se z okna pane doktore, tamhle stoji u brany a boji se zakaslat!"

Tytýnka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 41 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2294 )
26. 11. 2004
598 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVedoucí velkého oddělení si pozve do kanceláře nové zaměstnance, aby je uvedl na pracoviště. Hned, jak vejdou, se ptá prvního: "Jaké je vaše jméno?" - "Karel." - "Člověče, nevím, kde jste dosud pracoval, ale tohle si nezvykejte. Tady je zvykem, že podřízení se oslovují příjmením, aby to nesnižovalo autoritu nadřízených - takže já říkám podřízeným Novák, Zelenka a podobně. A podřízení mně smějí říkat pouze pane Veselý a nebo pane vedoucí. Jasné? Tak znova, jak se jmenujete?" - "Karel Miláček!" - "Tak poslyšte, Karle, pracovní doba je..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 944 ( 7 )
známka - 2,97 ( 4744 )
28. 12. 2004
170 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřišel novopečený otec do porodnice s pugétem a povídá manželce: "Jé, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" - "Ále, toho stejně neznáš..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Nevěra
posláno ( dnes ) - 37 ( 7 )
známka - 3,01 ( 3584 )
16. 6. 2005
1042 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek ve vlaku se ptá průvodčího, kdy ten vlak staví v Libni. "Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví." - "Vy si děláte legraci, ne? Já nutně musím vystoupit v Libni!" - "Je mi líto, pane, ale tenhle vlak tam nestaví." - "Musí přece být nějaká možnost." - "No, jedna by byla. Můžu řict strojvedoucímu, aby zpomalil, a já vás podržím nad nástupištěm a dostanu dolů." - "To zní šíleně. Bude to fungovat?" - "No, stojí to za pokus." Vlak tedy vjíždí do nádraží, průvodčí drží chlapa za sako ve vzduchu. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej pomalu spouští níž, až se chlapovy nohy dotknou nástupiště. Kmitají se neuvěřitelnou rychlostí. Průvodčí jej pouští, chlap pomalu ztrácí na rychlosti. Už to není sprint, ale normální svižný běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, popadne jej za límec, vtáhne do vlaku a povídá: "Chlape, máte štěstí, že jsem tu zrovna stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 24 ( 7 )
známka - 2,84 ( 2399 )
16. 6. 2005
997 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKarel takhle přijel do malého města, kde byl jen jeden hotel a všechny pokoje obsazené. Bylo asi jedenáct večer a tak to Karel přeci jen zkouší: "Pane recepční, přeci tu musíte mít alespoň jeden pokoj, nebo alespoň volné lůžko..." - "No, vlastně tu mám jeden dvoják, na kterém je jen jeden pán, který by určitě rád platil jen polovinu. Ale abych pravdu řekl, nevím, jestli vám to za to bude stát, protože ten pán úplně strašně chrápe. Dokonce si na to stěžovalo několik hostů z okolních pokojů." - "Nevadí, já to beru, lepší než nic." Druhý den ráno jde Karel do hotelové restaurace krásně do růžova vyspaný a recepční se ho ptá: "Tak co, bylo to s tím ochrapou bez problémů?" - "Jo, jasně. Zatrh sem mu to chrápání raz dva." - "Jak jste to dokázal?" - "No, když jsem tam přišel, už byl v posteli a chrápal. Tak jsem mu dal pusu na tvář a řekl 'Dobrou noc, miláčku' no a on celou noc seděl na posteli a hlídal mě!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 598 ( 7 )
známka - 2,97 ( 1883 )
20. 8. 2005
262 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pán na úřed pro razítka, honí jej z místa na místo a nakonec nezíská nic. Jde si stěžovat šéfovi a ten mu povídá: Jo, kdybyste byl členem sdružení PANDA, měl byste to vyřízeno hned." - "A co to znamená Panda?" - "Pan dá, já dám!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 188 ( 7 )
známka - 3,15 ( 1479 )
22. 9. 2005
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Vonásková, jestlipak víte, že ten náš kluk je kompónista?"
"No vidíte to, těch dětí se člověk nedohlídá. Ty naše taky ukradnou, na co přijdou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 155 ( 7 )
známka - 2,8 ( 1823 )
11. 10. 2005
230 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTýden po svatbě přijde zeť za tchánem: "Vaše dcera je nejlínější, nejhubatější a nejhádavější žena na světě!" - "To vím, ale jak jsme jí měli jinak potrestat než ji dát takovému pacholkovi jako jseš ty?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství



<5x<   <<     <1> || <303>  <304>  <305>  <306>  <307> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0983)