Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 310

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <308>  <309>  <310>  <311>  <312> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 349 ( 6 )
známka - 2,81 ( 3375 )
23. 5. 2006
452 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDostane blondýnka k Vánocům nové, rychlé auto a chce se pochlubit příteli a tak mu zavolá, přítel přijde a blondýnka říká:
"Věř mi že za 5 minut budeme v Itálii!"
A přítel na to: "To chci vidět!"
Tak nasednou do auta a jedou: 2 roky, 4 roky, 6 let, 8 let, a po deseti letech její přítel práskne do palubní desky a zařve:
"Tak kdy konečně budeme v tý Itálii? "
A ta blondýnka zakoktá: "Ty si tam chtěl zastavit ?"

Adela znám petu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 684 ( 6 )
známka - 2,97 ( 2188 )
4. 6. 2006
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU cesty zastaví auto. Šofér přivolá jednu z postávajících lehkých děvčat a ptá se jí:
- Zlato, co děláš za pětistovku?
- Všechno, pane můj, všechno...
- Tak dobře, nastup jdeme betonovat.

Dave

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 335 ( 6 )
známka - 2,8 ( 2846 )
11. 6. 2006
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se takhle 2 hajní a jeden z nich je samá modřina a samý strup.
"No jak to vypadáš? Co jsi dělal?" ptá se ho ten druhý.
"Ále, jdu s flintou po lese a najednou vidím v zemi díru. Tak houknu do díry a vyběhne králík. Zastřelím králíka, strčim do pytle a jdu dál. Za chvíli spatřím větší díru. Tak houknu do díry a vyběhne liška. Zastřelim lišku, strčim do pytle a jdu dál, až přijdu k velikánské díře. Tak houknu do díry a vyjel rychlík!"

Poslal(a) Morrigan

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 43 ( 6 )
známka - 2,86 ( 3494 )
26. 6. 2006
596 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričana, Francouze a Čecha zajmou kanibalové. Přistoupí k nim náčelník a říká: "špatná zpráva je, že vás zabijeme, sníme a z vašich kůží si uděláme kánoje. Ta dobrá, že si můžete zvolit způsob smrti". Tak teda Francouz řekne: "já chci meč" a se slovy VIVA LA FRANCE se probodne. Američan povídá: "já chci pistoli" a se slovy BŮH OCHRAŇUJ KRÁLOVNU se zastřelí. A nakonec říká Čech: "já chci vidličku". Začne do sebe bodat tou vidličkou... prostě hrozný pohled..... a když už je skoro mrtvý, polohlasem řekne: " a máš po kánoi, blbečku".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 15 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2162 )
17. 9. 2006
938 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá krásná dáma našla zálibu ve své zahrádce, ve které strávila celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam rostlo a všemu se pod jejími starostlivými rukami dařilo, jen rajčata stále stávkovala a nechtěla se pěkně začervenat. Zahrádkářka proto šla pro radu k sousedovi, kterého rajčata byla asi nejčervenější a nejhezčí v širokém okolí. Ten jí dal následující radu: "Když chcete mít tak pěkná červená rajčata jako já, tak dělejte to co já. Každý den se dvakrát postavím před záhon s rajčaty úplně nahý a ty se od hanby začervenají!" Asi za měsíc přijde zahrádkář na návštěvu k mladé nadšenkyni, ale vidí, že rajčatům se nepolepšilo. "Tak co, mladá paní, dělala jste to tak jak jsem vám radil?" - "Dělala, dělala. Dva a někdy i třikrát jsem se před rajčaty vysvlékala, a nic. Ale pane kolego, podívejte se na moje velké salátovky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 502 ( 6 )
známka - 3,16 ( 2972 )
3. 10. 2006
233 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPase Pepa kozy, když jeden kozel se zjančí, nabere ho na rohy a žene se s ním přes vesnici. Vidí ho silně krátkozraký soused a komentuje: "Frajer jeden, má holou řiť, ale musí se prohánět po vesnici na bílé Suzuki!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 64 ( 6 )
známka - 2,99 ( 1991 )
21. 12. 2006
531 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "POZOR !!! POZOR !!! VÍC OLEJE !!! POTREBUJEME VÍC OLEJE !!!! ... POZOR !!!! OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE !!! POZOR !!! ZBLAZNILA SI SE ??? TEN OLEJ !!!! PROBOHA, SŮL !!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL !!!!"
Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná sa ptá:
"Co tak řveš ?!? Myslíš si že neumím udělat volské oko ????"
Muž klidným hlasem odpoví: "To jen abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 40 ( 6 )
známka - 2,91 ( 5062 )
25. 12. 2006
1063 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKatolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti. Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen, aby pronesl malý projev. Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov: "Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na strašné místo. Můj první kajícník mi řekl, že ukradl televizi a když ho navštívila policie, vylhal se z toho. Ukradl peníze svým rodičům, podvedl svého zaměstnavatele, spal se ženou svého šéfa, užíval nelegální drogy a nakazil svou sestru pohlavní nemocí. Byl jsem v šoku. S postupem času jsem ale zjistil, že ne všichni jsou tak špatní a dokonce je tato farnost plná skvělých a milujících lidí." Právě v momentě, kdy kněz dokončoval svou řeč, přišel politik se spoustou omluv, proč jde pozdě a ihned začal se svou řečí: "Nikdy nezapomenu na den, kdy sem dorazil náš kněz. Vlastně jsem měl tu čest být prvním, koho zde zpovídal..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 23 ( 6 )
známka - 2,96 ( 2676 )
23. 1. 2007
836 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAteista se jednoho dne rozhodl, že musí zjistit, co na tý vířě ty mají, a že se teda stane věřícím. Tak si v klídku sedne a začne rozjímat. Bůh si ho všimne, pomyslí si "Ha, zbloudilá ovečka do stáda, to mu musím pomoct najít cestu" a tak se rozhodne, že ho o té víře přesvědčí a povídá. "Já jsem Bůh."
Ateista (ho nevidí, jen slyší) odpoví: "A jak ti mám uvěřit, že to nejsou jen hlasy v mé hlavě? Potřebuju důkaz!"
Bůh: "Miliony věřících důkaz nepotřebují a ty ano?"
Ateista: "Víš, já jsem realista, já prostě potřebuju na všechno důkaz. "Bůh si řekne, že každý si zaslouží spasení, a povídá: "A jaký důkaz bys tedy chtěl?"
Ateista se zamyslí a říká: "Tak sestav vládu."
Je chvíli ticho, poté se Bůh ozve: "A víš ty co? Tak si radši nevěř!"

Adelaine

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 24 ( 6 )
známka - 2,94 ( 2342 )
5. 2. 2007
526 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuFranta a Pepa umřou. Franta jde do nebe a Pepa jde do pekla. Jednou se Franta rozhodne, že se zajde podívat za Pepou do pekla. Příjde a spatří Pepu, jak mu na klíně sedí kráná blondýnka a v ruce drží plechovku od piva. Franta říká: "Hele Pepo, ne že bych se v tom nebi měl špatně, ale jsou tam samí suchaři. Za to tady. Na klíně ti sedí krásná blondýnka, v ruce držíš plechovku od piva." Pepa řekne: "Není to tak krásné jak si myslíš. Tak plechovka má zespoda díru a ta blondýnka ne!"

Christinka13

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1025 ( 6 )
známka - 2,83 ( 3774 )
8. 2. 2007
457 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitelka před hodinou přírodopisu donese do třídy vycpanou sovu a odejde. Pepíček využije situace, vezme sovu a straší s ní děvčata ve třídě. Paní učitelka se vrátí, Pepíčka pokárá a do žákovské knížky mu napíše poznámku:
"Pepíček honil po třídě děvčata s ptákem v ruce....."
Pak jí dojde, že to napsala hloupě a chce zápis vygumovat. Pepíček ale gumu nemá a tak učitelka dopsala....
" ...a gumu nemá!!!"

Poslala Jana

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 879 ( 6 )
známka - 2,96 ( 4099 )
21. 3. 2007
148 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínku, proč všechny pohádky, které mi vyprávíš začínají různě: Žil Byl, nebo za devatero horami ... a končí stejně: Chrrrrrr ...!

Jenda

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 68 ( 6 )
známka - 2,92 ( 3581 )
16. 4. 2007
688 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladý mnich ráno vstal a jde na snídani. Cestou potká dvě jeptišky, popřeje jim dobrého jitra a ony povídají: "Bratře, tys dnes vstal z postele na špatnou stranu!" Mnich nějak nechápe, co to má znamenat, ale když se mu stejné odpovědi na pozdrav dostane i od několika dalších mnichů u snídaně, rozhodne se jít se poradit s představeným kláštera. Vejde do jeho místnosti. Otec spustí: "Bratře..." - "Ne, Otče, nevstal jsem na špatnou stranu postele." - "Cože?" Mnichovi došlo, že otec zřejmě chtěl říci něco jiného: "Promiňte, otče, to nic. Co jste chtěl říci?" - "Bratře, chtěl jsem se jen zeptat, proč máš na nohou boty Sestry Anny?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 21 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2223 )
5. 5. 2007
559 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva chlapy kolem propasti a vidí na zemi ležet kus kolejí. Tak ho společnými silami hodí do propasti. Najednou z ničeho nic kolem nich děsivou rychlostí proběhne ovce a skočí do té propasti. Asi za hoďku jde kolem pasáček a zeptá se chlapů: "Hoši neviděli jste tady někde mojí ovečku?" Chlapi na to: "Vy nám to asi nebudete věřit, ale teďka zrovna jedna ovečka skočila támhle do té propasti." Pasáček se zamyslí a radostně prohlásí: "Tak to určitě nebyla moje ovečka. Ta moje byla totiž přivázaná ke kolejím!"

Leninda:)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 546 ( 6 )
známka - 3 ( 3118 )
19. 5. 2007
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva skotští kamarádi si jentak vyrazí v létě na výlet po svém rodném kraji. Slunce svítí, tráva voní a přírodní scenérie nekonečných luk jsou dojemné. "Jó, tady jsem prožil svou první lásku..." vzpomíná první. "Bylo tak krásně, jako dneska, padli jsme si hned do oka, a ve vysoké trávě jsme se vášnivě milovali... teda dokud nás nepřistihla její rozčílená matka."
"He, he, a co ti na to řekla?"
"Bééééééééééééé"

Sheep Is Fun

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex
posláno ( dnes ) - 32 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2589 )
10. 7. 2007
517 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠpanělský král byl na návštěvě u bristkého dvora. Královna Alžběta II. jej vzala na projížďku Londýnem na otevřeném kočáře, taženém desetispřežím nádherných bílých koní. Když se vraceli do areálu paláce, jeden ze zadních koní ze sebe vydal nejhlasitější prd, jaký se kdy donesl ke španělskému i britskému uchu. Královna se začervenala, naklonila se ke svému hostu a povídá: "Převelice se omlouvám!" Španělský panovník odpověděl: "Já myslel, že to byl kůň!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,87 ( 1687 )
26. 8. 2007
613 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželé přijali novou služku. Anežka byla z chudé rodiny, plat služky byl malý, a tak často odnášela jídlo svým rodičům. Panu byla ta velká konzumace divná, a tak se rozhodl, že Anežku zkontroluje. Poslal ji nakoupit maso a tajně se přesvědčil, že vážilo dvě a půl kila. Do druhého dne maso zmizelo. Udeřil na Anežku: "Kde je to maso?" - "Já se vám to bála říci, ale kočka ho sežrala." - "Tak se přesvědčíme." povídá pán domu, chytí kočku a položí ji na váhu. Měla přesně dvě a půl kila. "To jsem blázen, maso tu je, jen nechápu, kam se poděla ta kočka?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 20 ( 6 )
známka - 2,91 ( 5796 )
19. 5. 2008
1398 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě volná místa. "Bohužel, už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány." No, turista to vzal. Přijde na pokoj, seznámí se s těmi dvěma a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném, včetně politiky, a mají celkem protistátní názory. Turista se snaží je zarazit: "Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?" Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, recepčnímu strčil do ruky dvacku a říká mu: "Prosím vás, přineste nám PŘESNĚ v devět tři čaje." Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. On juknul na hodinky a povídá: "Tak vy mi nevěříte?" Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká: "Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje." Dvě minuty na to se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát. Druhý den odpoledne se turista vrací z města. Vejde na pokoj, a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní. "Sebrali je, že vedli protistátní řeči." - "A myslíte, že mne taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi." - "Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické, Totalitní
posláno ( dnes ) - 35 ( 6 )
známka - 2,87 ( 3719 )
28. 5. 2008
593 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí dvě kamarádky blondýny na mostě a baví se spolu: "Ty, hele co myslíš, že je pod námi za řeku?" a ta druhá: "No to bude buď Vltava, Labe nebo Olše." Po chvíli přemýšlení jedna vykřikne: "Tak víš co? Já tam skočím a to člověk pozná v jaký je řece ne?" Obě blondýny jen souhlasí. Jak tedy dořekne tak učiní. Druhá blondýna čeká nahoře... čeká... .čeká 10minut, 20minut, 1hodinu ... V tom se někdo sápe z příkopu a blondýna poznává svou kamarádku .... vyleze celá od krve, polámaná a křičí: "Ty krááááávo. Dálnice na Brno!!!"

Vložila Cůlinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 14 ( 6 )
známka - 2,96 ( 4722 )
23. 8. 2008
990 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuž a žena se srazí v autech. Bouračka je ošklivá.Obě jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo... Když se vysoukali z aut, povídá žena muži:
"Tak vy jste muž, to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti."
Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!"
Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle lahev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, abychom toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí." Potom podala láhev muži.
Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět ženě. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou.
Ten se jí zeptal: "Vy nebudete?"
Načež mu odpověděla: "Ne. Já počkám na policii..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách, Ze života
posláno ( dnes ) - 12 ( 6 )
známka - 2,85 ( 4705 )
24. 10. 2008
545 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozhlasová reportérka chce udělat autentický rozhovor s bačou, tak se ho ptá, jak probíhá jeho běžný den.
Bača: "No, ráno vstanu a hned si dám slivovicu."
Reportérka: "Počkejte, to přece nemůžeme říct do rádia, že ráno chlastáte!! Tak řekněte, že čtete knihu."
Bača tedy začne znovu: "Ráno vstanu a začnu číst knihu. Až ji dočtu, jdu k Jožinovi a čteme spolu jeho knihu. Hned jak ji dočteme, jdeme do knihovny. A když už máme prečtenou celou knihovnu, jdeme k Jurovi protože ten má tiskárnu ..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 9 ( 6 )
známka - 3 ( 4958 )
17. 2. 2009
562 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček jde po chodbě a najednou kolem jde ředitel. Pepíček vidí na zemi sprostý vystřižek z časopisu a sebere ho. Vidí to pan ředitel a volá na Pepíčka: "Fuj Pepíčku nesbírej to staré a bezcenné věci nesbírej!!!" Pepíček tedy výstřižek hodí zase na zem (když se ředitel nedívá) a jde dál. Známí uličníci Honza s Jindrou včetně Marka hodili na zem slupku od banánu. Pan reditel se sklouzl a volá na Pepíčka: "No tak Pepíčku pomoz mi!!" Pepíček na to: "Ale pane řediteli já staré a bezcenné věci nesbírám!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček, Ve škole
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 2,83 ( 4279 )
23. 2. 2009
678 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýna vyplňuje test, kde odpovědi mohou být pouze ´ano´ nebo ´ne´. Zoufale přemýšlí a pak ji napadne řešení: vezme minci a hází. Když padne panna, je odpověď ´ano´, když orel, tak napíše do testu ´ne´. Za chvilku má celý test hotový, zatímco zbytek třídy se ještě pekelně soustředí nad svými papíry. Když zbývá posledních pár minut do konce hodiny, blondýna najednou zbledne, panicky začne vyhazovat minci do vzduchu a nesouvisle si mrmlá. Učitel to vidí a jde se podívat, co se to děje: "Nějaký problém, slečno?" - "Ano," pláče zoufalá blondýna, "kontroluji si správné odpovědi a skoro všechno mám špatně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,91 ( 1859 )
25. 3. 2009
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde stará panna temnou uličkou domů z práce a najednou od popelnice vyskočí chlap jako hora a zvolá: "Babo, dej sem prachy jestli je ti život milý." Žena říká vyděšeně: "Ale pane, já nemám žádné peníze." - "Jo jo jo, tak to se uvidí," zabručí chlap, vrhne se na ní a začne ji šacovat, prohrabe ji kabelku, kapsy, také ji už strká ruku do halenky a žena zvolá: "Vážený pane, já vám opakuji, že u sebe nemám žádné peníze." Ale muž nedbá, dál hrabe a nejednou se ta paní zamyslí a říká: "No ale jestli v tom takhle hodláte pokračovat, tak vám můžu vypsat šek."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2265 )
10. 6. 2009
86 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Hovoříte anglicky?" - "Ano, ale jen se slovníkem." - "A s lidmi - to se stydíte?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,93 ( 2591 )
1. 8. 2009
465 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNovinář se ptá strašně bohatého snoba, kde přišel na ty velké prachy. No a snob povída: "No, viděl jsem jedno jabko, které stálo korunu. Koupil jsem ho, vyleštil, navoněl, hezky naaranžoval a prodal jsem ho za 2 koruny. Za 2 koruny jsem koupil 2 jabka, zase vyleštil, navoněl, naaranžoval a dostal jsem 4 koruny. Za 4 koruny jsem si koupil 4 jabka, leštil jsem je, voněl jsem je ... no a zrovna mi přišel dopis, že jsem zděli 500 milionů."

Vložil MaxDamage

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 9 ( 6 )
známka - 2,96 ( 1897 )
6. 9. 2009
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte jak vzniknul step (myslí se tím tanec zvaný step)?
V podchodu na Václaváku, kde stálo 15 lidí a byl otevřený jen jeden záchod!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 19 ( 6 )
známka - 2,78 ( 4922 )
24. 9. 2009
691 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, a přemýšlí, jak by přišla k penězům. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, tam si vyhlídne prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě vidět, tak dej do igelitky 1 000 000 Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna".
Zalepí obálku, předá ji kloučkovi a pošle ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem:
"Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my, blondýny, bychom si takové sviňárny dělat neměly!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2649 )
9. 11. 2009
1154 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři synové opustili domov a každý si šel po svém...
Když se společně vrátili domů, chlubili se dary, které dali své stárnoucí mámě.
První řekl: Postavil jsem mámě velký dům!
Druhý řekl: Poslal jsem mámě Mercedes i s řidičem.
Třetí se usmál a řekl: Trumfnul jsem vás hoši. Pamatujete si, jak máma ráda četla Bibli?!
A víte také, že teď dobře nevidí. Poslal jsem jí pozoruhodného papouška, který recituje Starý i Nový zákon. Starším ve sboru to trvalo celých 12 let, než ho to naučili. Stačí když mu máma poví název knihy, číslo kapitoly a verše a papoušek jí text odříká.

Brzy nato mám poslala všem děkovný dopis: Petře, psala nejstaršímu synovi, dům, který jsi pro mě postavil je příliš velký. Žiji pouze v jednom pokoji, ale musím uklízet celý dům!

Martine, psala prostřednímu synovi, jsem příliš stará nato, abych cestovala. Většinu času strávím doma, a tak zřídkakdy Mercedes používám. A řidič je navíc hrubý.

Nejdražší Pavle, psala nejmladšímu synovi, ty jediný víš co má tvá matka ráda. To kuře bylo vynikající!

Vložila Lulu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,87 ( 4139 )
27. 1. 2010
769 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuž slaví se ženou 50. výročí svatby. Žena už mockrát chtěla vědět co schovává její muž v krabici v nočním stolku. 50 let jí zakazoval krabici otevřít. Žena říká: "Můžu se podívat, co v té krabici je?" - "No, když už jsme 50 let spolu, tak se tam už můžeš podívat!" Žena otevře krabici, uvnitř jsou dvě vejce a 800 Kč. Ptá se ho: "Co mají znamenat ta vejce?" - "Víš,
musím se ti k něčemu přiznat. Vždycky, když jsem ti byl nevěrný, dal jsem do krabice jedno vejce.!" Žena přemýšlí, a říká si - no, za 50 let byl 2krát nevěrný, - na to nemůžu nic namítat! "A co znamená těch 800 korun?" - "Víš, musím se ti ještě s něčím svěřit: vždycky, když byla krabice plná, šel jsem vejce prodat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Vztahy a manželství



<5x<   <<     <1> || <308>  <309>  <310>  <311>  <312> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0031)