Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 310

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <308>  <309>  <310>  <311>  <312> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 27 ( 6 )
známka - 2,9 ( 1704 )
12. 7. 2005
534 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva kovbojové vešli do saloonu, viselo tam oznámení, že vykupují indiánské skalpy - 100 dolarů za kus. Oba okamžitě vyskočili na koně a vydali se do prérie hledat nějakého indiána. Jeli celý den a nic. Až k večeru konečně jednoho uviděli, hned se na něj vrhli a oskalpovali ho. Ale do města bylo daleko, tak se rozhodli přespat pod širákem. Jeden z nich se k ránu probudí a všimne si, že v lese okolo je nejmíň stovka indiánů. Rychle vyskočí a zařve na kamaráda: "Vstávej, Joe! Jsme boháči!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 350 ( 6 )
známka - 2,96 ( 1789 )
15. 7. 2005
486 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko na pravidelné prohlídce u lékaře, ten mu stetoskopem poslouchá srdce a najednou se zamračí a povídá: "Pane, máme tu velký problém. Vaše srdíčko není v pořádku. Kouříte?" - "Trochu." - "A nepijete trochu moc?" - "Také trochu." - "A co váš sexuální život?" - "No, co by, normální." - "Obávám se, že s tímhle šelestem na srdci se budete muset vzdát půlky svého sexuálního vyžití." - "Jejda... a které půlky, koukání nebo myšlenek?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 547 ( 6 )
známka - 2,89 ( 3545 )
16. 7. 2005
473 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJedou dědeček s vnoučkem autobusem a po chvilce si k nim přisedne starší, silně namalovaná paní. Vnouček na ni chvilku zaujatě kouká, nakonec to nevydrží a pěkne od plic se dědečka zeptá, proč je ta paní tak pomalovaná. Dědeček se k němu nakloní a něco mu dlouze vysvětluje, chlapec jen vážně pokyvuje hlavičkou a vypadá velmi zamyšleně. A když děda dokončí svůj výklad, tak se zvědavě zeptá: "A dědo, co je to stará ochechule?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 141 ( 6 )
známka - 2,94 ( 4129 )
18. 7. 2005
840 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek do hospody a vidí, tam ani noha. Tak sedne k baru a říká majiteli, že by pro něj měl bezva nápad, jak zvednout návštěvnost. Majitel je pochopitelně celkem vstřícnej, protože už se chytá každé naděje. Tak chlápek vytáhne takovou plechovou krabici a na ni postaví kachnu s kloboukem. A kachna najednou začne tancovat na špičkách. Majiteli se to děsně líbí a tak říká, že to za těch pět stovek, co chlap chce, bere. Plácnou si, krabici postaví na pult. Do druhého dne se novinka rozkřikne a každý se jde podívat. V hospodě narváno. Zase přijde ten chlápek a baví se s majitelem: "Tak co, spokojenost?" - "Jo, je to bezva. Jen mi řekněte, jak to uděláte, aby ta kachna přestala tancovat?" - "To je jednoduchý. Stačí otevřít tu krabici a sfouknout ty svíčky uvnitř!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský
posláno ( dnes ) - 84 ( 6 )
známka - 2,88 ( 2813 )
10. 10. 2005
570 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondynka dělá test, složený z otazek a odpovědí "anone". Dívá se na papír... 5 minut... 10 minut... potom v nahlém záchvatě inspirace vyndá z peněženky minci a začne vyplňovat test stylem "číslo=Ano, znak=Ne". Za půl hodinky má všechno hotové, zatím co zbytek třídy se ještě potí nad papíry... Posledních 5 minut času, a ona najednou začne v zoufalství vyhazovat minci, mrmlat a strašně se potit. Dozírající přijde znepokojeně k ní a ptá se, co se stalo? Ona na to "Kontroluju si odpovědi... a skoro všechno mám špatně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 31 ( 6 )
známka - 2,84 ( 2271 )
23. 10. 2005
648 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.
"Na hotel?!" vykřikne ta slečna.
Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětluje: "Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink."
"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává ta slečna.
Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází.
Slečna ho rychle dohoní a šeptá: "Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidi v nečekaných situacích."
"Cože?!" zařve mladík na celý lokál, "pětset euro?!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1885 ( 6 )
známka - 2,91 ( 8003 )
27. 2. 2006
456 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričan, Angličan a Rus srovnávají životní úroveň:
Američan: My máme v rodině většinou 3 auta. Jedno na běžný provoz - nákupy, zaměstnání..., druhé na reprezentaci - divadlo, koncerty, recepce... a třetím jezdíme do zahraničí na dovolenou.
Angličan: - My máme 2 auta. Jedno na celý rok, ale na dovolenou do zahraničí jezdíme tím druhým.
Rus: - My máme jedno auto - na celou gubernii a do zahraničí jezdíme tankama.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O národech
posláno ( dnes ) - 70 ( 6 )
známka - 2,77 ( 5255 )
9. 4. 2006
856 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde v lese za medvědem vlk a povídá:
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohl bych ti přinést slepici?"
"No, to bys moh."
Tak vlk jde chytí slepici a přijde druhý den za medvědem, a ten sežere oba.
Druhý den přijde za medvědem liška.
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohla bych ti přinést koroptev?"
"No, to bys mohla."
Tak liška jde a celou noc lítá, až úplně vyčerpaná uloví koroptev a přinese ji medvědovi. A ten je sežere oba.
Další den přijde za medvědem zajíc.
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohl bys mě vyškrtnout?"
"No, mohl."
"Tak dík."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 38 ( 6 )
známka - 2,98 ( 2986 )
11. 4. 2006
891 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde matfisak o 10 minut na přednášku. Profesor: "můžete mi sdělit kde jste se zdržel??" on: "ano, omlouvam se ráno jsem zaspal tak nasednu na kone a jedu do školy a na václaváku mi ten kůň chcipnul, tak jsem musel dojit pešky.." Profesor ho pošle sednout a vykládá dál svoji látku. Za dalších 10 minut přijde další žák a omlouvá se se slovy:" moc se omlouvám ale ráno mi nezvonil budík, tak sednu na koně a jak nejrychleji to jde ujiždím do školy a na václaváku mi ten kůň chcípnul.." profesor se rozzuřeně na něho dívá a pošle ho taky sednout. 5 minut před zvoněnim přijde třetí žák a profesor vzteky bez sebe na něho spustí: "copak vám taky chcípnul kůń??.." on na to: "ne nechcipnul, ale když jsem jel ráno do školy tramvají, tak ta tramvaj musela na václaváku zastavit, protože tam ležely dva chcíplí koně!!!!... "

Poslal(a) if

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2986 lidí, prům. známka 2,98


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 913 ( 6 )
známka - 2,8 ( 4162 )
17. 4. 2006
459 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSteve a Fred se vydali do Moskvy, podívat se na ten komunismus. Steve celý ušlý sebou plácnul v hotelu na postel a odmítal vystát mnohahodinovou frontu u mauzolea. Fred prohlásil, že se tedy půjde podívat na Lenina sám. Za půl hodinky byl spokojený zpátky. Steve se diví, co tak brzy a pro jistotu se ptá:
- Viděls ho?
- No jasně.
- Neříkej mi, žes tam vystál frontu.
- Ne, ale dal jsem tomu milicionáři dolar a oni mi ho vynesli.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 350 ( 6 )
známka - 2,95 ( 1878 )
2. 5. 2006
488 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Eskymák domů a vidí před iglů ležet mrtvýho ledního medvěda. Zakroutí nevěřícně hlavou, vejde dovnitř a ptá se manželky: "Prosímtě, mohla bys mi prozradit, jak jsi zabila toho medvěda, co nám leží před vchodem?" - "No, našla jsem tovje ponožky pod postelí, tak jsem se po něm hodila jako bumerang a trefila se do hlavy" odpoví manželka. Nasranej Eskymák ji chytí pod krkem a řve na ní: "Ještě jednou mi šáhneš na ponožky a zlomím ti deku!"

Lososka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 46 ( 6 )
známka - 2,95 ( 1859 )
21. 5. 2006
509 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí tři upíři a hádají se kdo vypije z kohokoli víc krve.
První přilítne od krve a všichni se ho ptaj: "Ty woe z koho si vypil krev??" První:" Vidíš tamtu ženskou tak z tý."
Druhý přilítne ještě vic od krve a zase se ho všichni ptaj:" Ty woe z koho si vypil krev??" Druhej:" Vidíš tamtoho chlapa, tak z toho."
Třetí přilítne úplně od krve a opět se ho všichni ptaj:" Ty woe z koho si vypil krev??" Třetí:" Vy wolové já nepil, vidíš tamten sloup, tak já ho neviděl."

dyktat

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1337 ( 6 )
známka - 3,18 ( 2134 )
21. 5. 2006
148 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSlyšela jsem, že váš syn studuje na univerzitě. Co z něho bude, až zkončí?? Ptá se známá paní Novákové... Obávám se že důchodce..

Pujda

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 1000 ( 6 )
známka - 2,93 ( 3535 )
21. 5. 2006
455 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde skupinka turistů na Mount Everest a uvidí tam baču, který pase ovce. Turisté se ho ptají jestli má mléko. Bača říká : "mám, ale nedám." Pak se ptají zda má máslo. Zase odpoví, že má, ale nedá. A ještě se ho ptají jestli má sýr. On zase odpoví, že má, ale nedá. Turisté odejdou a jak už jsou zase dolu z Mount Everestu, bača na ně volá ať se vrátí. Turisté se vrátí a bača říká "aj tvaroh mám, ale nedám."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 349 ( 6 )
známka - 2,81 ( 3376 )
23. 5. 2006
452 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDostane blondýnka k Vánocům nové, rychlé auto a chce se pochlubit příteli a tak mu zavolá, přítel přijde a blondýnka říká:
"Věř mi že za 5 minut budeme v Itálii!"
A přítel na to: "To chci vidět!"
Tak nasednou do auta a jedou: 2 roky, 4 roky, 6 let, 8 let, a po deseti letech její přítel práskne do palubní desky a zařve:
"Tak kdy konečně budeme v tý Itálii? "
A ta blondýnka zakoktá: "Ty si tam chtěl zastavit ?"

Adela znám petu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 684 ( 6 )
známka - 2,97 ( 2188 )
4. 6. 2006
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU cesty zastaví auto. Šofér přivolá jednu z postávajících lehkých děvčat a ptá se jí:
- Zlato, co děláš za pětistovku?
- Všechno, pane můj, všechno...
- Tak dobře, nastup jdeme betonovat.

Dave

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 335 ( 6 )
známka - 2,8 ( 2846 )
11. 6. 2006
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se takhle 2 hajní a jeden z nich je samá modřina a samý strup.
"No jak to vypadáš? Co jsi dělal?" ptá se ho ten druhý.
"Ále, jdu s flintou po lese a najednou vidím v zemi díru. Tak houknu do díry a vyběhne králík. Zastřelím králíka, strčim do pytle a jdu dál. Za chvíli spatřím větší díru. Tak houknu do díry a vyběhne liška. Zastřelim lišku, strčim do pytle a jdu dál, až přijdu k velikánské díře. Tak houknu do díry a vyjel rychlík!"

Poslal(a) Morrigan

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 43 ( 6 )
známka - 2,86 ( 3495 )
26. 6. 2006
596 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričana, Francouze a Čecha zajmou kanibalové. Přistoupí k nim náčelník a říká: "špatná zpráva je, že vás zabijeme, sníme a z vašich kůží si uděláme kánoje. Ta dobrá, že si můžete zvolit způsob smrti". Tak teda Francouz řekne: "já chci meč" a se slovy VIVA LA FRANCE se probodne. Američan povídá: "já chci pistoli" a se slovy BŮH OCHRAŇUJ KRÁLOVNU se zastřelí. A nakonec říká Čech: "já chci vidličku". Začne do sebe bodat tou vidličkou... prostě hrozný pohled..... a když už je skoro mrtvý, polohlasem řekne: " a máš po kánoi, blbečku".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 21 ( 6 )
známka - 2,96 ( 3294 )
14. 8. 2006
558 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde sv. Petr do pekla a vidí: Hrozně čertů mrtvých, zdi popraskaný, všechno rozházený. A najednou uvidí satana jak se krčí za jedním kotlem. Ptá se ho: "Co se tu děje satane?" A satan mu odpoví: "Před 3 dny sem přišel nějaký doomař s motorovou pilou a skoro všechny čerty zabil. Prosim, vem si ho do nebe." A sv. Petr se smiluje a vezme si ho. Najednou se doomař octne v nebi vidí: Děti si hrají, andělé lítají, všude smích, klid a pohodička. Najednou, když mu všechno došlo, nastartuje pilu a křičí: BONUS LEVEL!

W oi! tseck

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 15 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2162 )
17. 9. 2006
938 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá krásná dáma našla zálibu ve své zahrádce, ve které strávila celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam rostlo a všemu se pod jejími starostlivými rukami dařilo, jen rajčata stále stávkovala a nechtěla se pěkně začervenat. Zahrádkářka proto šla pro radu k sousedovi, kterého rajčata byla asi nejčervenější a nejhezčí v širokém okolí. Ten jí dal následující radu: "Když chcete mít tak pěkná červená rajčata jako já, tak dělejte to co já. Každý den se dvakrát postavím před záhon s rajčaty úplně nahý a ty se od hanby začervenají!" Asi za měsíc přijde zahrádkář na návštěvu k mladé nadšenkyni, ale vidí, že rajčatům se nepolepšilo. "Tak co, mladá paní, dělala jste to tak jak jsem vám radil?" - "Dělala, dělala. Dva a někdy i třikrát jsem se před rajčaty vysvlékala, a nic. Ale pane kolego, podívejte se na moje velké salátovky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 502 ( 6 )
známka - 3,16 ( 2972 )
3. 10. 2006
233 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPase Pepa kozy, když jeden kozel se zjančí, nabere ho na rohy a žene se s ním přes vesnici. Vidí ho silně krátkozraký soused a komentuje: "Frajer jeden, má holou řiť, ale musí se prohánět po vesnici na bílé Suzuki!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 64 ( 6 )
známka - 2,99 ( 1991 )
21. 12. 2006
531 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "POZOR !!! POZOR !!! VÍC OLEJE !!! POTREBUJEME VÍC OLEJE !!!! ... POZOR !!!! OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE !!! POZOR !!! ZBLAZNILA SI SE ??? TEN OLEJ !!!! PROBOHA, SŮL !!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL !!!!"
Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná sa ptá:
"Co tak řveš ?!? Myslíš si že neumím udělat volské oko ????"
Muž klidným hlasem odpoví: "To jen abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 40 ( 6 )
známka - 2,91 ( 5063 )
25. 12. 2006
1063 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKatolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti. Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen, aby pronesl malý projev. Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov: "Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na strašné místo. Můj první kajícník mi řekl, že ukradl televizi a když ho navštívila policie, vylhal se z toho. Ukradl peníze svým rodičům, podvedl svého zaměstnavatele, spal se ženou svého šéfa, užíval nelegální drogy a nakazil svou sestru pohlavní nemocí. Byl jsem v šoku. S postupem času jsem ale zjistil, že ne všichni jsou tak špatní a dokonce je tato farnost plná skvělých a milujících lidí." Právě v momentě, kdy kněz dokončoval svou řeč, přišel politik se spoustou omluv, proč jde pozdě a ihned začal se svou řečí: "Nikdy nezapomenu na den, kdy sem dorazil náš kněz. Vlastně jsem měl tu čest být prvním, koho zde zpovídal..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 23 ( 6 )
známka - 2,96 ( 2677 )
23. 1. 2007
836 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAteista se jednoho dne rozhodl, že musí zjistit, co na tý vířě ty mají, a že se teda stane věřícím. Tak si v klídku sedne a začne rozjímat. Bůh si ho všimne, pomyslí si "Ha, zbloudilá ovečka do stáda, to mu musím pomoct najít cestu" a tak se rozhodne, že ho o té víře přesvědčí a povídá. "Já jsem Bůh."
Ateista (ho nevidí, jen slyší) odpoví: "A jak ti mám uvěřit, že to nejsou jen hlasy v mé hlavě? Potřebuju důkaz!"
Bůh: "Miliony věřících důkaz nepotřebují a ty ano?"
Ateista: "Víš, já jsem realista, já prostě potřebuju na všechno důkaz. "Bůh si řekne, že každý si zaslouží spasení, a povídá: "A jaký důkaz bys tedy chtěl?"
Ateista se zamyslí a říká: "Tak sestav vládu."
Je chvíli ticho, poté se Bůh ozve: "A víš ty co? Tak si radši nevěř!"

Adelaine

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 24 ( 6 )
známka - 2,94 ( 2342 )
5. 2. 2007
526 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuFranta a Pepa umřou. Franta jde do nebe a Pepa jde do pekla. Jednou se Franta rozhodne, že se zajde podívat za Pepou do pekla. Příjde a spatří Pepu, jak mu na klíně sedí kráná blondýnka a v ruce drží plechovku od piva. Franta říká: "Hele Pepo, ne že bych se v tom nebi měl špatně, ale jsou tam samí suchaři. Za to tady. Na klíně ti sedí krásná blondýnka, v ruce držíš plechovku od piva." Pepa řekne: "Není to tak krásné jak si myslíš. Tak plechovka má zespoda díru a ta blondýnka ne!"

Christinka13

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1025 ( 6 )
známka - 2,83 ( 3775 )
8. 2. 2007
457 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitelka před hodinou přírodopisu donese do třídy vycpanou sovu a odejde. Pepíček využije situace, vezme sovu a straší s ní děvčata ve třídě. Paní učitelka se vrátí, Pepíčka pokárá a do žákovské knížky mu napíše poznámku:
"Pepíček honil po třídě děvčata s ptákem v ruce....."
Pak jí dojde, že to napsala hloupě a chce zápis vygumovat. Pepíček ale gumu nemá a tak učitelka dopsala....
" ...a gumu nemá!!!"

Poslala Jana

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 879 ( 6 )
známka - 2,96 ( 4100 )
21. 3. 2007
148 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínku, proč všechny pohádky, které mi vyprávíš začínají různě: Žil Byl, nebo za devatero horami ... a končí stejně: Chrrrrrr ...!

Jenda

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 68 ( 6 )
známka - 2,92 ( 3581 )
16. 4. 2007
688 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladý mnich ráno vstal a jde na snídani. Cestou potká dvě jeptišky, popřeje jim dobrého jitra a ony povídají: "Bratře, tys dnes vstal z postele na špatnou stranu!" Mnich nějak nechápe, co to má znamenat, ale když se mu stejné odpovědi na pozdrav dostane i od několika dalších mnichů u snídaně, rozhodne se jít se poradit s představeným kláštera. Vejde do jeho místnosti. Otec spustí: "Bratře..." - "Ne, Otče, nevstal jsem na špatnou stranu postele." - "Cože?" Mnichovi došlo, že otec zřejmě chtěl říci něco jiného: "Promiňte, otče, to nic. Co jste chtěl říci?" - "Bratře, chtěl jsem se jen zeptat, proč máš na nohou boty Sestry Anny?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 21 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2223 )
5. 5. 2007
559 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva chlapy kolem propasti a vidí na zemi ležet kus kolejí. Tak ho společnými silami hodí do propasti. Najednou z ničeho nic kolem nich děsivou rychlostí proběhne ovce a skočí do té propasti. Asi za hoďku jde kolem pasáček a zeptá se chlapů: "Hoši neviděli jste tady někde mojí ovečku?" Chlapi na to: "Vy nám to asi nebudete věřit, ale teďka zrovna jedna ovečka skočila támhle do té propasti." Pasáček se zamyslí a radostně prohlásí: "Tak to určitě nebyla moje ovečka. Ta moje byla totiž přivázaná ke kolejím!"

Leninda:)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 546 ( 6 )
známka - 3 ( 3118 )
19. 5. 2007
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva skotští kamarádi si jentak vyrazí v létě na výlet po svém rodném kraji. Slunce svítí, tráva voní a přírodní scenérie nekonečných luk jsou dojemné. "Jó, tady jsem prožil svou první lásku..." vzpomíná první. "Bylo tak krásně, jako dneska, padli jsme si hned do oka, a ve vysoké trávě jsme se vášnivě milovali... teda dokud nás nepřistihla její rozčílená matka."
"He, he, a co ti na to řekla?"
"Bééééééééééééé"

Sheep Is Fun

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex



<5x<   <<     <1> || <308>  <309>  <310>  <311>  <312> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0896)