Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 313

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <311>  <312>  <313>  <314>  <315> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1355 ( 5 )
známka - 2,78 ( 3266 )
6. 2. 2007
460 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBěhem návštěvy na blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne. Ředitel vysvětluje: No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili. Návštěvník povídá: Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že? Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt... Chcete pokoj s balkonem nebo bez?

sphinx

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 120 ( 5 )
známka - 2,97 ( 5883 )
7. 2. 2007
727 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSyn se zamiluje a sděluje rodičům, že se chce oženit. Která to je? Gábinka z vedlejšího baráku. Synu, říká táta, musíme si promluvit. Vylezou spolu ven a táta s omluvou přiznává, že v mladí udělal chybu, a že Gábinka je jeho biologická dcera. Syn to pochopil a chodil nešťastný přes půl roku. Po půl roce přiběhne zas a oznámí, že se zamiloval a že se chce oženit s Martinkou odnaproti... Situace se doslova opakuje. Rozhořčený syn běží za mamou a říká, že se tak nikdy neožení protože taťka je biologickým otcem všech pěkných holek... Ale synku, jen se v klidu ožeň s Martinkou, říká máma, třeba náš táta je její biologickým otcem, ale tvým rozhodně není.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, Vztahy a manželství, Nevěra
posláno ( dnes ) - 1024 ( 5 )
známka - 2,83 ( 3770 )
8. 2. 2007
457 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitelka před hodinou přírodopisu donese do třídy vycpanou sovu a odejde. Pepíček využije situace, vezme sovu a straší s ní děvčata ve třídě. Paní učitelka se vrátí, Pepíčka pokárá a do žákovské knížky mu napíše poznámku:
"Pepíček honil po třídě děvčata s ptákem v ruce....."
Pak jí dojde, že to napsala hloupě a chce zápis vygumovat. Pepíček ale gumu nemá a tak učitelka dopsala....
" ...a gumu nemá!!!"

Poslala Jana

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 24 ( 5 )
známka - 2,87 ( 2529 )
22. 2. 2007
886 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe takle Američan Rus Čech. A ty jdou do hotelu. První tam jde Američan. Američan se ptá číšníka: "Pane číšníku máte volný pokoj?" Číšník odpoví. "Ano máme, ale straší v něm červené očko." Američan řekne. "To nevadí." Tak večer se přikryje a straši ho červené očko. Tak se zbalí a vypadne. Potom tam jde Rus. A ptá se pana číšníka. "Pane číšníku, máte volný pokoj?" Číšník odpoví: "Ano máme, ale straší tam červené očko." Rus říká: "To nevadí." Tak večer se přikryje a straší ho červené očko, tak se zbalí a vypadne. Potom tam jde Čech. A ptá se pana číšníka jako Američan a Rus. Tak až dopoví tak večer si lehne a přikryje se. A po chvýli ho začne strašit červené očko. Očko povídá: "Já jsem červené očko, já jsem červené očko." Čech odpoví: "Tak drž hubu jinak budeš MODRÝ!!!???"

Tereza Romanová

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1016 ( 5 )
známka - 2,89 ( 3038 )
8. 4. 2007
453 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPololetní prázdniny tráví žáci IV.B na horách. Hned první den vyrazí všichni na sjezdovku. Mezi prvními ji sjíždí šplhoun Evžen. Odvážný sešup! Pozdě však zahlédne velký hrbol, tak se jen stačí přikrčit. Nic to nepomůže a už letí. Přistane na stromě a než se vzpamatuje, přidrží ho ve větvích něčí ruce a tichý hlas mu do ucha zašeptá: "Ani muk! Mlč a zírej! To bude sranda, za tebou jede náš ředitel!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 34 ( 5 )
známka - 2,78 ( 2642 )
17. 4. 2007
517 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVsadí se v hospodě na srazu myslivců jeden z nich se všema o flašku vodky, že když mu zavážou oči, tak poslepu sáhne na kůži a řekne kdy byl střelen a jaká je jeho cena. Tak mu je zavážou, dají mu do ruky kůži a on řekne: "Srna střelená loni, cena je 2 500 korun." Tak vypije celou flašku, ráno se probudí z opice a vidí, že jeho manželka brečí: "Že jsi přišel ve tři ráno, to bych ti prominula, ale že jsi mě celou noc osahával a křičel krtek za 3,50 to ti nikdy neprominu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 20 ( 5 )
známka - 2,86 ( 2223 )
5. 5. 2007
559 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva chlapy kolem propasti a vidí na zemi ležet kus kolejí. Tak ho společnými silami hodí do propasti. Najednou z ničeho nic kolem nich děsivou rychlostí proběhne ovce a skočí do té propasti. Asi za hoďku jde kolem pasáček a zeptá se chlapů: "Hoši neviděli jste tady někde mojí ovečku?" Chlapi na to: "Vy nám to asi nebudete věřit, ale teďka zrovna jedna ovečka skočila támhle do té propasti." Pasáček se zamyslí a radostně prohlásí: "Tak to určitě nebyla moje ovečka. Ta moje byla totiž přivázaná ke kolejím!"

Leninda:)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 18 ( 5 )
známka - 2,93 ( 2129 )
28. 6. 2007
595 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva Poláci byli lovit jeleny. Povedlo se jim zastřelit jednoho opravdu velkého. Tak ho každý chytli za jednu zadní nohu a táhnou ho lesem směrem k autu. Potká je hajný, a když zjistil, že mají lovecká povolení v pořádku, ještě jim říká: "Jestli se neurazíte, poradím vám. Bude se vám ten jelen líp táhnout, když ho místo za nohy vezmete za parohy." Ti dva si řekli, že hajný asi ví, o čem mluví, tak každý chytil za jeden paroh, a opravdu to bylo o mnoho snazší: "Měl pravdu, takhle to jde daleko líp," říká jeden. "No jo, ale vzdalujeme se od auta!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 10 ( 5 )
známka - 2,87 ( 1687 )
26. 8. 2007
613 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželé přijali novou služku. Anežka byla z chudé rodiny, plat služky byl malý, a tak často odnášela jídlo svým rodičům. Panu byla ta velká konzumace divná, a tak se rozhodl, že Anežku zkontroluje. Poslal ji nakoupit maso a tajně se přesvědčil, že vážilo dvě a půl kila. Do druhého dne maso zmizelo. Udeřil na Anežku: "Kde je to maso?" - "Já se vám to bála říci, ale kočka ho sežrala." - "Tak se přesvědčíme." povídá pán domu, chytí kočku a položí ji na váhu. Měla přesně dvě a půl kila. "To jsem blázen, maso tu je, jen nechápu, kam se poděla ta kočka?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 16 ( 5 )
známka - 2,92 ( 2086 )
5. 10. 2007
518 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKočovný cirkus přijel do venkovského městečka. V pokladně se neprodal ani jeden lístek. Nakonec ředitel vyvěsil tabuli s nápisem: "Vstup volný!" To zapůsobilo. Cirkusové šapito nestačilo pojmout zájemce o představení. Když představení skončilo, drali se diváci k východu. Tam stáli mlčky boxeři a předváděli svoje bicepsy. Nad nimi visel obrovský plakát: "Východ 5 franků za osobu." Zaplatili všichni do jednoho. V noci cirkus sbalil stan a jel k dalšímu městu na další štaci.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 31 ( 5 )
známka - 2,96 ( 2517 )
17. 10. 2007
550 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJéjej, Mařenko, dlouho jsem tě neviděla, jak se máš, co rodina?
Ále, celkem to jde, dcerka se vdala moc dobře. Ten její hodně vydělává, takže holka je doma, ráno nemusí vstávat, pak sedí u holiče, pak se sejde s kamarádkami na kafe a dortík, večer s mužem na večeři do restaurantu. No zkrátka super.
No, a co syn?
No ten už neměl takový štěstí. Furt v práci. Vzal si mrchu, která se jen válí, vysedává u holiče, kafrá s kamarádkama po kavárnách, a ani večeři mu neudělá, takže jí jen po hospodách.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 72 ( 5 )
známka - 2,9 ( 1909 )
2. 12. 2007
503 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUž jsem opravdu starej! Mám dva bypassy a umělej kyčelní kloub a koleno, bojuju s rakovinou prostaty, s cukrovkou, jsem napůl slepej, neslyším nic tiššího než startující letadlo, beru čtyřicet různých léků, z kterých jsem malátnej a mám vokna. Demence na postupu, mizernej krevní oběh, v rukách a nohách nemám cit. Už si nepamatuju, jestli je mi vosumdesátvosum nebo devadesátjedna. Už jsem přišel o všechny přátele. Chválapánubohu, že mám aspoň ten řidičák!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 19 ( 5 )
známka - 2,9 ( 5960 )
11. 4. 2008
516 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýnka letí letadlem na Floridu a namíří si to rovnou do první třídy. Přijde k ní letuška a snaží se jí dostat do druhé třídy, kterou má letět. Letuška jí tam asi čtvrt hodiny přemlouvá ale blondyýnka sebou nehne.... Zavolá tedy pilota, ten jí něco pošeptá a blondýnka vystřelí jako raketa do druhé třídy. Letuška se ptá: "Jak jste to dokázal? Já jí tady přemlouvala bůh ví jak dlouho a ona nic". A pilot odpoví: "Řekl jsem jí že první třída na Floridu neletí"

Vložila Weluuuu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny, Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 15 ( 5 )
známka - 3 ( 4671 )
13. 5. 2008
927 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRusové a Američani soutěží o nejvýkonnější výpočetní systém. Porota zadává první otázku: "Lze si sednout holým zadkem na ježka?" Po několika minutách se objevuje na obrazovkách monitorů stejná odpověď: "Ano, je-li zadek oplechován." Další otázka zní: "Lze si sednout holým zadkem na ježka za předpokladu, že není zadek plechován?" Shodná odpověď obou počítačů zní: "Ano. Na ježka si lze sednout s neoplechovaným zadkem tehdy, je-li ježek hladce vyholen." Závěrečná otázka poroty zní: "Lze si sednout na ježka za předpokladu, že zadek není oplechován a ježek hladce vyholen?" Po deseti minutách se hroutí operační systém amerického počítače, po dalších desíti minutách se objevuje na obrazovce ruského stroje odpověď: "Ano. Na ježka, který není hladce vyholen, si lze sednout s neoplechovaným zadkem tehdy a tehdy, jedná-li se o stranický úkol."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 3,02 ( 4688 )
16. 8. 2008
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽenská nasedá do autobusu, ale má moc úzkou sukni a nemůže dosáhnout na první schůdek. Tak sáhne za sebe a o kousek povolí zip. Znovu to zkusí, ale zas nedosáhne. Tak ještě dvakrát o kousek stáhne zip a když to zkouší počtvrté, ucítí, jak ji za zadek popadnou dvě silné ruce a strčí ji do autobusu. Naštvaně se otočí a spustí: "Pane, neznám vás natolik dobře, abyste si mohl dovolit takové věci." - "Madam, a já vás zase neznám dost na to, abyste mi třikrát rozepla poklopec!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, Ze života
posláno ( dnes ) - 8 ( 5 )
známka - 2,82 ( 4072 )
19. 9. 2008
582 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPozve si Bůh do nebe američana, číňana a čecha. Američanovi řekne: "jestli nepřestanete vraždit odbouchnu vaší zemi" čechovy řekne: "jestli nepřestanete krást odbouchnu vaši zemi" čiňanovi řekne: "jestli nepřestanete vyrábět ty blbý hračky odbouchnu vaší zemi. "Za rok si je pozve znova, američani pořád vražděj, zmáčkne tlačítko, jejich zem nevybouchne, češi pořád kradou, zmáčkne tlačítko, nic se nestane, číňani pořád vyrábej blbý hračky, zmáčkne tlačítko nic se nestane, otočí ovladač a tam je napsáno MADE IN CHINA.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,93 ( 3806 )
27. 9. 2008
565 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde rodina s Pepíčkem k babičce na oběd, všichni jsou rozsazeni kolem stolu, babička servíruje jídlo a Pepíček dostane svůj talíř a okamžitě začne jíst. "No to snad nemyslíš vážně," rozzlobí se na něj matka. "Jak si to představuješ? Začít jíst bez modlitby?!" Pepíček mávne rukou a řekne: "Já se modlit nepotřebuju." - "No to bych se na to podívala, že nepotřebuješ," ječí matka. "Vždyť když jsme doma, tak se před jídlem také vždy modlíme." - "To je pravda, ale tady vařila babička, tady se nemusíme modlit!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 2,85 ( 4705 )
24. 10. 2008
545 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozhlasová reportérka chce udělat autentický rozhovor s bačou, tak se ho ptá, jak probíhá jeho běžný den.
Bača: "No, ráno vstanu a hned si dám slivovicu."
Reportérka: "Počkejte, to přece nemůžeme říct do rádia, že ráno chlastáte!! Tak řekněte, že čtete knihu."
Bača tedy začne znovu: "Ráno vstanu a začnu číst knihu. Až ji dočtu, jdu k Jožinovi a čteme spolu jeho knihu. Hned jak ji dočteme, jdeme do knihovny. A když už máme prečtenou celou knihovnu, jdeme k Jurovi protože ten má tiskárnu ..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 42 ( 5 )
známka - 2,92 ( 4059 )
2. 2. 2009
480 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZastaví manželský pár u benzinové pumpy a pumpař říká manželovi: "Máte nové auto, že jo?" Manželka na manžela: "Co říkal?" - "Že máme nové auto." Za chvíli pumpař říká "Koukám podle espézetky, že jste z Hradce!" Manželka na manžela: "Co říkal?" - "Že jsme z Hradce!" Pumpař na to: "Já jsem znal jednu ženskou z Hradce, ta byla tak ošklivá a blbá, neuměla ani vařit, no hrůza!" Manželka zase na manžela: "Co říkal?" - "Že tě zná!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 15 ( 5 )
známka - 2,92 ( 7285 )
15. 2. 2009
1065 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýna zavolá své kamarádce, taky blondýně. Společně se domluví, že se sejdou na mostě kousek od jejich domu ve čtvrt na tři. V tento čas taky obě přijdou na most, pozdraví se a kecají spolu o manželech, o světě, o prostředí a o všem možném. Najednou se jedna blondýna zeptá: "Ty,poslyš, co je to pod náma za řeku?" Druhá blondýna nahlédne dolů, obrátí se zpět ke své kamarádce a odpoví: "No tak buď to bude Olše, Labe nebo Vltava". Po chvíli dlouhého, usilovného přemýšlení jedna vykřikne a navrhne: "Mno to nevím, ale vím, jak to zjistit. Skočím tam, pak přeci poznám, v jaké řece jsem!!" Druhá blondýna s návrhem jen souhlasí. První blondýna tedy skočí. Mezitím druhá blondýna čeká na mostě. Čeká 10 minut, půl hodiny, třičtvrtě hodiny, hodinu, pak hodinu a čtvrt a když tam čeká již hodinu a půl uslyší, jak něco šustí za keřem v příkopu. Podívá se tedy tam a vidí svou kamarádku - celou od krve a polámanou, která křičí: "Ty blbkoooo!! Dálnice na Plzeň!"

Autorkou je B@Ru$h[Q]@ - www

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny, Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 8 ( 5 )
známka - 3 ( 4958 )
17. 2. 2009
562 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček jde po chodbě a najednou kolem jde ředitel. Pepíček vidí na zemi sprostý vystřižek z časopisu a sebere ho. Vidí to pan ředitel a volá na Pepíčka: "Fuj Pepíčku nesbírej to staré a bezcenné věci nesbírej!!!" Pepíček tedy výstřižek hodí zase na zem (když se ředitel nedívá) a jde dál. Známí uličníci Honza s Jindrou včetně Marka hodili na zem slupku od banánu. Pan reditel se sklouzl a volá na Pepíčka: "No tak Pepíčku pomoz mi!!" Pepíček na to: "Ale pane řediteli já staré a bezcenné věci nesbírám!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček, Ve škole
posláno ( dnes ) - 10 ( 5 )
známka - 2,82 ( 6832 )
17. 2. 2009
661 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká Pepíček Mařenku a povídá: "Když uděláš kotrmelec, dám ti 10Kč." Mařenka souhlasí, udělá kotrmelec, dostane 10 Kč a jde spokojeně domů. Doma se chlubí mamince a ta se chytne za hlavu: "I ty hloupá, vždyť Pepíček chtěl vidět tvoje kalhotky pod sukýnkou" a Mařenka na to: "Jé, tak to už neudělám." Druhý den se zase s Pepíčkem potkají a ten jí tentokrát za kotrmelec nabídne 20Kč. Mařenka ho zaseposlechla, dostala dvacku a šla spokojeně domů. Když se doma zase svěřila mamince, maminka se zase zhrozila, že jí byly vidět kalhotky. "Ale nebyly."odpověděla s úsměvem Mařenka, "Já jsem si je sundala!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Pepíček
posláno ( dnes ) - 8 ( 5 )
známka - 2,97 ( 8335 )
13. 3. 2009
904 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se František maminky:
"Maminko, mám ve třídě spolužáka Pepu a je černý. Proč on je černý a já ne?"
Maminka se zamyslí, nechce Františkovi vysvětlovat slovo rasizmus a povídá:
"Víš Františku to je tak, někdo má hold dost peněz, aby chodil pravidelně do solárka, ale my to určitě nejsme.“
"Aha.“ odpoví František, nespokojený s maminčinou odpovědí a odchází.
Druhý den přijde znovu a ptá se:
"Maminko, dneska k nám přišel nový spolužák a je žlutý a má šikmé oči, proč je takový a já ne?“
Maminka se znovu snaží vyhnout slovu rasizmus a tak najde nějakou výmluvu:
"To víš, někdo má hold na plastickou operaci, ale my to určitě nejsme.“
František je celkem naštvaný na svou finanční situaci a povídá:
"No, když je to tak maminko, tak se budu radši učit, abych nebyl jako ti blbí a ke všemu chudí běloši!“

Autorkou je Akire777 - email

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Ve škole, Ženská logika
posláno ( dnes ) - 7 ( 5 )
známka - 2,92 ( 5320 )
20. 6. 2009
993 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSlečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička.
Nikdy nebola vydatá, no každý ju ma rad pre jej milotu a dobrotu. Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej stal organ (pro neznalé slovenštiny - jsou
to varhany). Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hned si všimol sklenenú misku s vodou položenú na ňom. Plával v nej totiž kondóm. V tom sa vrátila slečna Žofka s čajom a koláčikmi. Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriozny obsah nádoby, ale napokon predsa len neodolal...
"Slečna Žofka, som zvedavý čo mi poviete o tamtom...", a ukázal na nádobu.
Ona na to: "Ach áno, nie je to úžasne? Pred par mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten malý milý balíček. Pokyny na ňom uvádzali, že obsah balíčka treba umiestniť na organ, udržiavať vlhký a že ochraňuje pred prenosnými ochoreniami... A viete, že som celú zimu nedostala chrípku?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky, Ze života
posláno ( dnes ) - 6 ( 5 )
známka - 2,92 ( 2766 )
20. 7. 2009
551 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV USA byl vycvičen špion a poslán do Ruska.
V Rusku přijde do jedný hospody a povidá si s nějakym dědulou. Děda po chvíli říká: "Mluvíš jako Rus, ale nejsi Rus". Špion je teda trochu podrážděný a jde si zatancovat, vrátí se k tomu dědulovi a ten říká: "Tancuješ jako Rus, ale nejsi Rus".
Tak špion je už dost naštvanej, ale ještě se ovládne a začne pít. Ten dědek ale zas: "Piješ jako Rus, ale nejsi Rus".
Špion už je fakt vytočenej a zeptá se: "Dědo podle čeho jste to poznal"?
"Jseš černej jak bota".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 2,83 ( 4559 )
29. 7. 2009
933 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim."Čímž samozdřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro nej, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dáva poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí" Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 3,12 ( 2233 )
16. 10. 2009
545 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPozve si Vladímír Putin Václava Klause do Moskvy, aby mu poděkoval za plnění svěřených úkolů. Václave, chci ti poděkovat za tvůj boj proti občanské společnosti a demokracii, také v boji proti ochraně životního prostředí se velmi snažíš, avšak nejvíce úspěšný jsi v boji proti EU. Jsem s tebou velmi spokojen, a teď mi řekni, co by sis přál za odměnu. A Klaus odpovídá: Vladimíre já nic nechci, já to dělám z čistého přesvědčení, snad jenom jestli bych tě mohl vidět svlečeného do půl těla.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 8 ( 5 )
známka - 2,87 ( 2057 )
10. 5. 2010
1072 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuParoubek jde do nebe. Zaklepe na nebeskou bránu, otevře svatý Petr:
"Jéé, pan Paroubek! Pane Paroubek, máte dvě možnosti, buď tady zůstat, nebo se dojít podívat do pekla, a je jen na vás, co si vyberete. Paroubek se podívá za sv. Petra, poletují tam andělíčci, příjemná hudba, všichni jsou na sebe hodní, nikde žádný alkohol. "No, já bych se podíval ještě rád do toho pekla, abych byl informovaný."
Zabouchá na pekelnou bránu, otevře mu čertice:
"Jéé pan Paroubek, pojďte dál."
Všude jídlo, pití, krásné holky, hudba, pohoda, zkrátka večííííírek.
Paroubek letí zpátky do nebe, omluví se svatému Petrovi a že by raději do toho pekla. Vrátí se do pekla zabouchá na bránu, v tom vyletí čerti, chopí se ho a šup s ním do kotle, a začnou topit. Paroubek nadzvedne poklici a říká: "Jak to, dyk tady před chvílí bylo veselo, tancovalo se, jedlo, chlastalo, holka na každém rohu, co to je?!" A jeden čert mu povídá: "No jo, to jo, to jsme měli, ale předvolební kampaň - už skončila."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 3,02 ( 887 )
5. 7. 2010
1178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarší pan přišel k lékaři a pravil : "Pane doktore, mám dvě zlomená žebra." "A jak se vám to stalo?" vyzvídal muž v bílém plášti. "Řeknu vám pravdu. Přišlo na mě jaro, tak jsem vyskočil na postel, kde už ležela moje žena, ale nějak jsem špatně odhadl vzdálenost, musel jsem vyskočit podruhé. Z posledních sil jsem splnil zase asi po půl roce manželské povinnosti a tak jsem se vyčerpal, že jsem pak spadl na zem a utrpěl ten úraz. Ale aby bylo jasno, doktore, tady je obálka se slušným úplatkem. Chci, abyste mi to napsal jako pracovní úraz." Lékař sebral obálku, vsunul ji do kapsy, hluboce se zamyslel a pak se zeptal: "Pracujete v zemědělství, že?" "Ano, v rostlinné výrobě." "Víte, já nerad lžu," poznamenal lékař, "a kdybych napsal lež do lékařské zprávy, jednalo by se navíc ještě o podvod. Na druhé straně bych vám za ty peníze, co jste mi dál, rád vyhověl." Pán reaguje : "To ale nejde dohromady. Buď musíte lhát a podvádět, nebo mi nevyhovět ..." "Myslíte?" usmál se lékař šibalsky. Vzal pero a napsal do lékařské zprávy : "Při rozsévání semene spadl ze starší mašiny."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie:
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,89 ( 1747 )
3. 9. 2010
139 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBanka, oddělení úvěrů
Zdá se mi, že pokud máte z čeho platit takovéto úroky a poplatky, tak vlastně úvěr ani nepotřebujete.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života



<5x<   <<     <1> || <311>  <312>  <313>  <314>  <315> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0861)